2

Zależy. Senegal to przede wszystkim siła fizyczna, szybkość = mniej gry taktycznej/techniki. Kolubmia gra bardziej technicznie i kombinacyjnie.

7

Brat Messiego jest poszukiwany przez policję. Na jego łodzi znaleziono krew i broń!

0

0

Jeżeli będzie tak jak na MŚ w Brazylii to najprawdopodobniej z Belgią/Anglią.

0

???

0

No, znam sporo muslimów = inshallah(jak bóg chce/jak bóg da) wszędzie jest wstawiane.

Tomorrow we are going to the zoo inshallah xD

5



Fajny filmik, Lewy mówiący po arabsku, gościu z Kostaryki po polsku i wiele, wiele więcej.

0

Sterling już chyba 6 albo 7 bramka w końcówkach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ozil jak jest w formie, to naprawdę maszynka do asyst i świetny w grze kombinacyjnej. W Barcelonie jednak mamy wystarczająco piłkarzy, którzy w obronie muszą robić nieco mniej.

2 asysty i gol w 4min = Ozil xD

0

Spowoduje, że może będziemy mieli jakiś pomysł na grę w ataku poza podaniem do Messiego.

2

Przed nami jeszcze Celta Vigo, Villareal i Real Madryt. Przewagę można roztopić bardzo szybko. Nie będzie dobrego podania/strzału Messiego - nie będzie wygranej. Tak wyglądają nasze mecze z lepszymi drużynami.

0

Który to już gol Sterlina w końcówkach?

0

Sterling hahahhahaa

0

Kross na dropsach. Wolałbym, żeby wyrównanie było w 90 min :D

0

Benzema odpalił na dobre.

1

Dortmund po prostu był tak zły na siebie i ostatnie wyniki, że prędzej czy później musieli tak odreagować. Trafiło na największego rywala :D

0

Można oglądać online, nie trzeba pobierać na tym linku.

0

Same-sex couples in the United Kingdom have had the right to adopt since 2002, following the Adoption and Children Act 2002.

Już od 2002 :D

0

USA(kilkanaście stanów), Kanada, RPA, Australia(nie wszystkie "stany"), Niemcy(od tego roku), Belgia, Francja(od tego roku), Holandia, Wielka Brytania, Szwecja, Norwegia, Dania, Islandia, Hiszpania, Andora.

1

Jest oryginalna i nie oryginalna. Te spodnie oryginał.

0

Znacie ten prank? [Zobacz link:


1:54 najlepsze.

I dzisiejszy prank, dodali do niego starszą kobietę.
[Zobacz link:


Mógłby ktoś u nas coś takiego zrobić, ciekawe co by sebixy gadały :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wydaje mi się, że nawet jak ter Stegen utrzyma formę, a Neuer będzie zdrowy i ograny to i tak ten drugi będzie grał w podstawowym. Reprezentacje rządza się swoimi prawami.

1

Pewnie będzie City - Real albo Besiktas - Real :D

0

Podejrzewam, że najlepszy polski bokser w wadze ciężkiej na ten moment. Co do Ameryki to się zgadzam. Sam mieszkam w DE i urodzeni już w Niemczech - Polacy, Turcy, Arabowie, Murzyni, Azjaci, Chorwaci praktycznie zawsze mówią, że są Niemcami z np. polskimi czy tureckimi korzeniami. Najgorzej jak niektórzy "Niemcy" o polskich korzeniach nie są w stanie powiedzeć więcej niż kur po polsku.

0

Wszystkie dzieciaki urodzone w Ameryce, które znam, bo czasami odwiedzają babcie w Polsce, mówią że są Jankesami i oficjalnie też nimi są. Izu też jest Polakiem.

2

To niech zacznie, bo inaczej znowu 4:0 na wyjeździe w 1/8 albo 1/4.

1

W tamtym sezonie z tego co pamiętam to z Atletico ładne bramki strzelał.

2

Króla strzelców tej eydcji LM już znamy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?