MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zależy. Senegal to przede wszystkim siła fizyczna, szybkość = mniej gry taktycznej/techniki. Kolubmia gra bardziej technicznie i kombinacyjnie.
7
Brat Messiego jest poszukiwany przez policję. Na jego łodzi znaleziono krew i broń!
0
To raczej Ronaldo się wypina patrząc na fotografie :D
https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2016/03/2590151.main_image.jpg?strip=all&w=960
0
Jeżeli będzie tak jak na MŚ w Brazylii to najprawdopodobniej z Belgią/Anglią.
0
???
0
No, znam sporo muslimów = inshallah(jak bóg chce/jak bóg da) wszędzie jest wstawiane.
Tomorrow we are going to the zoo inshallah xD
5
Fajny filmik, Lewy mówiący po arabsku, gościu z Kostaryki po polsku i wiele, wiele więcej.
0
Sterling już chyba 6 albo 7 bramka w końcówkach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ozil jak jest w formie, to naprawdę maszynka do asyst i świetny w grze kombinacyjnej. W Barcelonie jednak mamy wystarczająco piłkarzy, którzy w obronie muszą robić nieco mniej.
2 asysty i gol w 4min = Ozil xD
0
Spowoduje, że może będziemy mieli jakiś pomysł na grę w ataku poza podaniem do Messiego.
2
Przed nami jeszcze Celta Vigo, Villareal i Real Madryt. Przewagę można roztopić bardzo szybko. Nie będzie dobrego podania/strzału Messiego - nie będzie wygranej. Tak wyglądają nasze mecze z lepszymi drużynami.
0
Który to już gol Sterlina w końcówkach?
0
Sterling hahahhahaa
0
Kross na dropsach. Wolałbym, żeby wyrównanie było w 90 min :D
0
Benzema odpalił na dobre.
1
Dortmund po prostu był tak zły na siebie i ostatnie wyniki, że prędzej czy później musieli tak odreagować. Trafiło na największego rywala :D
0
Można oglądać online, nie trzeba pobierać na tym linku.
0
Same-sex couples in the United Kingdom have had the right to adopt since 2002, following the Adoption and Children Act 2002.
Już od 2002 :D
0
USA(kilkanaście stanów), Kanada, RPA, Australia(nie wszystkie "stany"), Niemcy(od tego roku), Belgia, Francja(od tego roku), Holandia, Wielka Brytania, Szwecja, Norwegia, Dania, Islandia, Hiszpania, Andora.
1
Jest oryginalna i nie oryginalna. Te spodnie oryginał.
0
Znacie ten prank? [Zobacz link:
1:54 najlepsze.
I dzisiejszy prank, dodali do niego starszą kobietę.
[Zobacz link:
Mógłby ktoś u nas coś takiego zrobić, ciekawe co by sebixy gadały :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wydaje mi się, że nawet jak ter Stegen utrzyma formę, a Neuer będzie zdrowy i ograny to i tak ten drugi będzie grał w podstawowym. Reprezentacje rządza się swoimi prawami.
1
Pewnie będzie City - Real albo Besiktas - Real :D
0
Podejrzewam, że najlepszy polski bokser w wadze ciężkiej na ten moment. Co do Ameryki to się zgadzam. Sam mieszkam w DE i urodzeni już w Niemczech - Polacy, Turcy, Arabowie, Murzyni, Azjaci, Chorwaci praktycznie zawsze mówią, że są Niemcami z np. polskimi czy tureckimi korzeniami. Najgorzej jak niektórzy "Niemcy" o polskich korzeniach nie są w stanie powiedzeć więcej niż kur po polsku.
0
Wszystkie dzieciaki urodzone w Ameryce, które znam, bo czasami odwiedzają babcie w Polsce, mówią że są Jankesami i oficjalnie też nimi są. Izu też jest Polakiem.
2
To niech zacznie, bo inaczej znowu 4:0 na wyjeździe w 1/8 albo 1/4.
1
W tamtym sezonie z tego co pamiętam to z Atletico ładne bramki strzelał.
2
Króla strzelców tej eydcji LM już znamy :)