La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1177 Culés

konto usunięte

3

Wiecie boli mnie to że po wspaniałym sezonie 10/11 w klubie stało się tyle złych rzeczy które pozwolę sobie przytoczyć i zamiast pchnąć klub w dobrym kierunku to jest jak jest. Rok 2011 plugawimy naszą koszulkę reklamą Qataru , 2013 kupujemy Neymara za ponad 86 baniek przez którego było wiele afer a i On sam z tatuśkiem wydoili nas na gruby hajs. 2014 zakaz transferowy i najgorszy nie był brak transferów tylko to że fifa zawiesiła wielu naszych młodych graczy niepozwalając im grać w piłkę . 2015 kolejne splugawienie naszej koszulki czyli zerwanie z tradycją , i w końcu 2017 czyli desperackie wydanie chorej kasy na Dembele i próba wydania jeszcze większej na Coutinho. Warto jeszcze wspomnieć o znikomej liczbie wychowanków która wyszła przez te lata do zespołu i dług który posiadamy przez dawanie ogromnych podwyżek i bezsensowne transfery. Szkoda że po tak wspaniałym sezonie tak to zaprzepaszczono i wiem że były trofea ale fakt jest taki że byłoby ich więcej gdyby w klubie nie pojawiło się tyle syfu a w klubie panowałaby zdecydowanie lepsza atmosfera.

1

@Matiz123 Jakby nie koszulka z reklamą Qataru, to byśmy dzisiaj nie mieli połowy piłkarzy, a o Dembele czy Coutinho, a wcześniej Neymarze moglibyśmy zapomnieć. Chyba, że masz coś konkretnie do Qataru, ale podejrzewam, że chodzi ci po prostu o "sprzedanie koszulki".

konto usunięte

0

@MontelQ Dokładnie chodzi mi tylko o sprzedanie koszulki . przypomnę że 11 którą wygrywaliśmy ligę mistrzów kosztowała 2 razy mniej od neymara i myślę że moglibyśmy się bez niej obejść

konto usunięte

2

@Matiz123 A zaczęło się to od początków rządów Rosella, a potem Bartomeu...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?