MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No, ale bez złotej piłki.
0
Jak najbardziej ok cena
78
Szkoda strzępić ryja, te wszystkie gole, asysyty, la liga są ch**j warte. Wyp**rdole do Argentyny jeszcze dziś i się będę z was śmiał.
0
Nie, tylko uświadamiam kolegę, bo napisał to tak jakby to z 10 dziennikarzy z France Football głosowało.
2
174 dziennikarzy głosowało
14
Arsenal awansuje.
3
Profilowe to jest na naszej-klasie, a poza tym średnio mnie to interesuje.
0
Tylko Arsenal #COYG
24
Raczej wizję Messiego, a technikę Ronaldinho. Bardziej by pasowało.
0
Niech Real dostanie ten Arsenal albo Juve w 1/8 i pożegnają się z LM bardzo szybko.
14
Ten mecz udowodnił, że z tym Realem nikt by nie mógł konkurować. Nie widziałem drużyny, która ma takiego fuksa.
0
Każdy o tym wie xD
5
Wykrakałeś kolego :)
2
Długo śmieci wynosisz :D
6
Przypominam, że Joselu to wychowanek Realu :D
0
Kurde jak nie dzisiaj Leicester to teraz Deportivo dwie bramy w 2min :D
0
Wpisz w google hasło: Super dziewczyna bluza
0
No widzisz jak to jest :)
1
Względy ostrożnościowe przed KMŚ.
0
Nie sądzę żeby Man Utd pokonałoby nas 3:1
0
City podobnie jak my z Celtą co dwa gole w 3 minuty :D pechowo
0
Gomes bardziej pasowałby w Realu chyba.
0
nie dobry, zajebisty
1
Nie wiem czego oczekiwałeś od Gomesa, ale gra całkiem nieźle.
0
Suarez gra bardzo niedokładnie. Ma problemy z koncentracją ostatnio.
23
Nikt płakał nie będzie
0
Dominujemy, mieliśmy okazję, ale brakuje skuteczności.
0
Ciężko nam przychodzi strzelanie w lidze, pech jakiś, bo w LM strzelamy jak źli.
7
Ogólnie to dobry transfer. Nieźle sobie radzi zastępując Albe.
0
Tylko 2 mecze z 8 w grupach będą rozgrywane o 19.