0

No, ale bez złotej piłki.

0

Jak najbardziej ok cena

78

Szkoda strzępić ryja, te wszystkie gole, asysyty, la liga są ch**j warte. Wyp**rdole do Argentyny jeszcze dziś i się będę z was śmiał.

0

Nie, tylko uświadamiam kolegę, bo napisał to tak jakby to z 10 dziennikarzy z France Football głosowało.

2

174 dziennikarzy głosowało

14

Arsenal awansuje.

3

Profilowe to jest na naszej-klasie, a poza tym średnio mnie to interesuje.

0

Tylko Arsenal #COYG

24

Raczej wizję Messiego, a technikę Ronaldinho. Bardziej by pasowało.

0

Niech Real dostanie ten Arsenal albo Juve w 1/8 i pożegnają się z LM bardzo szybko.

14

Ten mecz udowodnił, że z tym Realem nikt by nie mógł konkurować. Nie widziałem drużyny, która ma takiego fuksa.

0

Każdy o tym wie xD

5

Wykrakałeś kolego :)

2

Długo śmieci wynosisz :D

6

Przypominam, że Joselu to wychowanek Realu :D

0

Kurde jak nie dzisiaj Leicester to teraz Deportivo dwie bramy w 2min :D

0

Wpisz w google hasło: Super dziewczyna bluza

0

No widzisz jak to jest :)

1

Względy ostrożnościowe przed KMŚ.

0

Nie sądzę żeby Man Utd pokonałoby nas 3:1

0

City podobnie jak my z Celtą co dwa gole w 3 minuty :D pechowo

0

Gomes bardziej pasowałby w Realu chyba.

0

nie dobry, zajebisty

1

Nie wiem czego oczekiwałeś od Gomesa, ale gra całkiem nieźle.

0

Suarez gra bardzo niedokładnie. Ma problemy z koncentracją ostatnio.

23

Nikt płakał nie będzie

0

Dominujemy, mieliśmy okazję, ale brakuje skuteczności.

0

Ciężko nam przychodzi strzelanie w lidze, pech jakiś, bo w LM strzelamy jak źli.

7

Ogólnie to dobry transfer. Nieźle sobie radzi zastępując Albe.

0

Tylko 2 mecze z 8 w grupach będą rozgrywane o 19.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?