0

Nie pojechał z drużyną do Barcelony, bo ma stłuczony łokiec.

0

Barca gra w kratkę, do tego te kontuzje kluczowych graczy nie ułatwiają.

0

1. Eldo
2. Peja
3. Eminem

73

0

Myślicie, że Argentyna zakwalifikuje się na MŚ w Rosji? Ich dwa kolejne spotkania będą bardzo trudne(Brazylia, Kolumbia), może nawet decydujące. Byłoby słabo jakby Messi nie zagrał w Moskwie.

1

Dotknął piłkę ręką przed polem karnym.

4

Nie mamy wielu okazji, ale mogliśmy już prowadzić 2:0. City miało jedną setkę po świetnym rajdzie Gundogana, świetnie wybronił Ter Stegen. No i Pique i Alba zeszli z boiska.

0

Nie wydaje mi się, że kontuzja Pique to coś poważnego. Gorzej z Albą ;/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co to znaczy dzisiejsze? Kiedyś było tak samo tylko, że nie było aparatów i kamer.

0

Wydaje mi się, że Gundogan wyjdzie w pierwszym.

0

Zgadzam się z nagłówkiem.

4

Suarez, Griezmann po 6, Messi 5

1

Vidal słonia skubie :D

1

Suarez bez Messiego jak dziecko we mgle już drugi mecz.

0

Barca XI:
Ter Stegen; Digne, Piqué, Mascherano, Mathieu; Sergio, Rakitic, Rafinha; Arda, Suárez, Neymar.

0

+ pokazać się z dobrej strony, szczególnie ci młodzi.

35

https://x.com/LD/status/786884793678127105 Tak się cieszą po wylosowaniu :D

8

Co to znaczy widzimisię? Jak Złota Piłka była organizowana przez FIFA i France Football to dopiero były widzimisię i koledzy z reprezentacji.

0

Finał Polska-Argentyna marzenie :D

7

- Guardiola powiedzał mi, że myslał, że nie zadzwonią do niego, on chciałby trenować reprezentacje Argentyny - powiedział Sergio Agüero.

0

W takim klubie jak Barcelona nie ma czegoś takiego jak piłkarz mówi do trenera, że nie będzie trenował na 100%. Vidal cały czas dostaje co tydzień ogromne pieniądze i jest profesjonalistą dlatego też na pewno by tak nie zrobił.

0

Wystarczy, że wygrają następne dwa mecze i spokojny awans na MŚ. Zresztą nawet jak utrzymają tą 5. pozycję to i tak spokojnie awansują z baraży. Z taką obroną jaką ma Argentyna to i tak MŚ nie wygrają.

2

Przecież to nie pierwsze derby rozgrywane o 16. A poza tym godzina 16 to odpowiednia pora zarówno dla wszystkich, bo nawet w Kalifornii sobie obejrzą jak wcześnie wstaną.

0

Niestety Messi zawsze meczy nie będzie wygrywał w pojedynkę, dając asystę czy strzelając bramkę. I wtedy wszystkie hejty idą na Messiego.

0

Miejmy nadzieję. Szkoda, że Argentyna w obronie nie ma takich talentów jak z przodu. Rojo i Demichelis to nie ten poziom. A Romero potrafi być kluczowy, ale też często robi głupie błędy.

0

Wracają co do Argentyny, to 3 następne mecze będą bardzo ciężkiego, bo grają z Brazylią, Chile i Kolumbią jak tam bez wygranej to bez Messiego na mundialu.

3

Argentyny bez Messiego to nie oglądacie? :D

1

Boliwia 2:0 Ekwador

elegancko

0

Norwegia sobie robi jeszcze większe jaja niż nasi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?