MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie pojechał z drużyną do Barcelony, bo ma stłuczony łokiec.
0
Barca gra w kratkę, do tego te kontuzje kluczowych graczy nie ułatwiają.
0
1. Eldo
2. Peja
3. Eminem
73
https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/videos/1462850950410249/
Ale sobie śmieszkują na kolacji :D
0
Myślicie, że Argentyna zakwalifikuje się na MŚ w Rosji? Ich dwa kolejne spotkania będą bardzo trudne(Brazylia, Kolumbia), może nawet decydujące. Byłoby słabo jakby Messi nie zagrał w Moskwie.
1
Dotknął piłkę ręką przed polem karnym.
4
Nie mamy wielu okazji, ale mogliśmy już prowadzić 2:0. City miało jedną setkę po świetnym rajdzie Gundogana, świetnie wybronił Ter Stegen. No i Pique i Alba zeszli z boiska.
0
Nie wydaje mi się, że kontuzja Pique to coś poważnego. Gorzej z Albą ;/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co to znaczy dzisiejsze? Kiedyś było tak samo tylko, że nie było aparatów i kamer.
0
Wydaje mi się, że Gundogan wyjdzie w pierwszym.
0
Zgadzam się z nagłówkiem.
4
Suarez, Griezmann po 6, Messi 5
1
Vidal słonia skubie :D
1
Suarez bez Messiego jak dziecko we mgle już drugi mecz.
0
Barca XI:
Ter Stegen; Digne, Piqué, Mascherano, Mathieu; Sergio, Rakitic, Rafinha; Arda, Suárez, Neymar.
0
+ pokazać się z dobrej strony, szczególnie ci młodzi.
35
https://x.com/LD/status/786884793678127105 Tak się cieszą po wylosowaniu :D
8
Co to znaczy widzimisię? Jak Złota Piłka była organizowana przez FIFA i France Football to dopiero były widzimisię i koledzy z reprezentacji.
0
Finał Polska-Argentyna marzenie :D
7
- Guardiola powiedzał mi, że myslał, że nie zadzwonią do niego, on chciałby trenować reprezentacje Argentyny - powiedział Sergio Agüero.
0
W takim klubie jak Barcelona nie ma czegoś takiego jak piłkarz mówi do trenera, że nie będzie trenował na 100%. Vidal cały czas dostaje co tydzień ogromne pieniądze i jest profesjonalistą dlatego też na pewno by tak nie zrobił.
0
Wystarczy, że wygrają następne dwa mecze i spokojny awans na MŚ. Zresztą nawet jak utrzymają tą 5. pozycję to i tak spokojnie awansują z baraży. Z taką obroną jaką ma Argentyna to i tak MŚ nie wygrają.
2
Przecież to nie pierwsze derby rozgrywane o 16. A poza tym godzina 16 to odpowiednia pora zarówno dla wszystkich, bo nawet w Kalifornii sobie obejrzą jak wcześnie wstaną.
0
Niestety Messi zawsze meczy nie będzie wygrywał w pojedynkę, dając asystę czy strzelając bramkę. I wtedy wszystkie hejty idą na Messiego.
0
Miejmy nadzieję. Szkoda, że Argentyna w obronie nie ma takich talentów jak z przodu. Rojo i Demichelis to nie ten poziom. A Romero potrafi być kluczowy, ale też często robi głupie błędy.
0
Wracają co do Argentyny, to 3 następne mecze będą bardzo ciężkiego, bo grają z Brazylią, Chile i Kolumbią jak tam bez wygranej to bez Messiego na mundialu.
3
Argentyny bez Messiego to nie oglądacie? :D
1
Boliwia 2:0 Ekwador
elegancko
0
Norwegia sobie robi jeszcze większe jaja niż nasi.