0

Po prostu podtrzymuje go na duchu. Przecież nie powie, że zagrał słabo.

0

Trochę przypomina Migueli :D

0

Wystarczy wejść w profil i zobaczyć od ilu dni jestem na portalu. Kibicuję od 2005 ;)

0

Ta, nawet oddał niecelny strzał po podaniu Ardy.

0

Od początku sezonu miałem takie przeczucia ;) Obym się mylił.

3

Ja tam myślę, że to będzie najsłabszy i ostatni sezon Enrique. Niby tutaj wielkie transfery, wzmocnienia, a mimo wszystko mam jakieś przeczucia, że nic z tego w tym sezonie nie będzie.

0

Messi dzisiaj też jakby nie swój.

5

Rozumiem jakbyś to mówił o Chelsea czy kimś, ale jak takie Alaves ma inaczej grać żeby coś ugrać?

0

Digne to zdecydowanie poziom niżej niż Alba.

0

Ja tutaj nawet remisu nie widzę, za to Alaves świetnie gra w tej obronie.

2

Dalej "xD" tam na dole koledzy?

0

Przypomnijcie się po końcowym gwizdku, jak mecz skończy się remisem.

4

O 3PKT będzie bardzo ciężko, liczę na chociaż remis.

0

Denis jak dziecko we mgle

1

Denis dzisiaj tragicznie

12

Fatalnie się to ogląda jak na razie.

0

Ostatnio pojawiły się jakieś plotki, że w 2018 ma odejść do Interu.

0

Bravo hahahhahaha

0

ahahghaha United na stojąco

0

0

Guardiola We've got!

0

Wśród fanów Lazio i Napoli jest tylu muslimów, że nawet nie chcesz wiedzieć. Tak samo jak w całych Włoszech. Trochę inaczej na to patrzą niż kraje wschodnie.

0

Chyba, że wybierze Chiny.

2

Szacunku trochę

0

Umtiti to wygląda na takiego co by muchy nie skrzywdził :D

5

Ta, a Algieria ma ciekawy skład :D

0

Jakbyście mieli okazję trenować drużynę narodową Algierii, Norwegii lub Ekwadoru to kogo byście wybrali?

0

Oczywiście, że nie. Samuel Puyoliti już cie godnie zastąpi legendo(mniemy nadzieję).

0

haha, tylko na mecze ligowe popatrzyłem.

0

5 wygranych, oby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?