MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po prostu podtrzymuje go na duchu. Przecież nie powie, że zagrał słabo.
0
Trochę przypomina Migueli :D
0
Wystarczy wejść w profil i zobaczyć od ilu dni jestem na portalu. Kibicuję od 2005 ;)
0
Ta, nawet oddał niecelny strzał po podaniu Ardy.
0
Od początku sezonu miałem takie przeczucia ;) Obym się mylił.
3
Ja tam myślę, że to będzie najsłabszy i ostatni sezon Enrique. Niby tutaj wielkie transfery, wzmocnienia, a mimo wszystko mam jakieś przeczucia, że nic z tego w tym sezonie nie będzie.
0
Messi dzisiaj też jakby nie swój.
5
Rozumiem jakbyś to mówił o Chelsea czy kimś, ale jak takie Alaves ma inaczej grać żeby coś ugrać?
0
Digne to zdecydowanie poziom niżej niż Alba.
0
Ja tutaj nawet remisu nie widzę, za to Alaves świetnie gra w tej obronie.
2
Dalej "xD" tam na dole koledzy?
0
Przypomnijcie się po końcowym gwizdku, jak mecz skończy się remisem.
4
O 3PKT będzie bardzo ciężko, liczę na chociaż remis.
0
Denis jak dziecko we mgle
1
Denis dzisiaj tragicznie
12
Fatalnie się to ogląda jak na razie.
0
Ostatnio pojawiły się jakieś plotki, że w 2018 ma odejść do Interu.
0
Bravo hahahhahaha
0
ahahghaha United na stojąco
0
http://aliez.me/live/dsse45yg/
0
Guardiola We've got!
0
Wśród fanów Lazio i Napoli jest tylu muslimów, że nawet nie chcesz wiedzieć. Tak samo jak w całych Włoszech. Trochę inaczej na to patrzą niż kraje wschodnie.
0
Chyba, że wybierze Chiny.
2
Szacunku trochę
0
Umtiti to wygląda na takiego co by muchy nie skrzywdził :D
5
Ta, a Algieria ma ciekawy skład :D
0
Jakbyście mieli okazję trenować drużynę narodową Algierii, Norwegii lub Ekwadoru to kogo byście wybrali?
0
Oczywiście, że nie. Samuel Puyoliti już cie godnie zastąpi legendo(mniemy nadzieję).
0
haha, tylko na mecze ligowe popatrzyłem.
0
5 wygranych, oby