MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Powiem tak: sytuacja jest ch...owa ale stabilna.
2
Już dwie straty pkt, a jeszcze tyle trudnych meczy. A co najgorsze te straty na własnym terenie.
0
Z tych kontuzji jedyna dobra informacja to taka, że zeszli z boiska bez pomocy lekarzy.
0
Messiego oceniam w nieco innej skali i tak sobie.
0
Suarez i Messi dzisiaj tak sobie.
0
Nie było karnego, a przynajmniej miał prawo nie dać.
0
Komentarz usunięty
5
Ile doliczył?
1
Gra już zszedł na środek boiska w miejsce Benzemy, bo wie że na boku nie pohasa.
3
Ostatnio Real nie gra jakoś super pięknie dla oka, ale wygrywa.
0
Bellerina zimą nie ściągniemy :)
0
Samuel Puyoliti :D
0
Teraz jak Real dzisiaj wygrywa to tym bardziej ważne są 3pkt z Atleti. Chociaż i tak liczę po cichu na jakąś stratę pkt przez Real z Villarealem, który ostatnio dobrze gra.
1
Takie prawdziwe dobre, można czasem zjeść, aczkolwiek nie jest to moja ulubiona potrawa. Odradzam jednak wszelakie sztuczne sushi, często sprzedawane w plastikowych pudełkach :D
0
Nie ma bólu dupy. To tylko liga hiszpańska. Tutaj nawet jak nic nie gra to zazwyczaj i tak Real i Barca wygrywają. W angielskiej nawet gorsze drużyny potrafią wykorzystać każdy najmniejszy błąd. #Watford
0
hahhahahah mocne
2
Ile dajecie, że Real strzeli na koniec 1 połowy albo w doliczonym? :D
0
A najlepsze jest to, że jak tylko pojedzie na zgrupowanie to zaczyna grać na swoim poziomie.
0
Ciężki wybór. Jakby był to Iphone 6s to na pewno wybrałbym Iphone'a, a tak to nie wiem. Mimo wszystko Iphone nigdy mnie nie zawiódł.
0
Kolejne bardzo fajne koszulki, o ile okażą się prawdziwe.
12
Dlaczego mówicie że Ronaldo płakał jak się dowiedział? Teraz zamiast jednej nagrody dostanie zapewne dwie.
5
No taki zwykły Makaron co jesz to zazwyczaj głównie źródło węglowodanów, ale są też specjalne makarony proteinowe, które zawierają około 50/60g białka.
2
Wolny Mahreza>wolny Ronaldo
0
Każdy może mieć gorszy dzień, o czym mogliśmy się przekonać w ubiegłą sobotę.
10
Nawet jakby Real dzisiaj stracił punkty to i tak wyszliby z grupy na zapewne pierwszym miejscu. A ból dupy jakby przynajmniej to był mecz o awans i wygrali w ostatnich minutach.
2
4 minuty hahahhahaa
0
Miałeś rację :D
0
hahha typowy łysy z boiska :D
0
Neymar teraz to mógł podać.
7
Skład: Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Alba, Busquets, Rakitic, Gomes, Messi, Suarez, Neymar