11

Powiem tak: sytuacja jest ch...owa ale stabilna.

2

Już dwie straty pkt, a jeszcze tyle trudnych meczy. A co najgorsze te straty na własnym terenie.

0

Z tych kontuzji jedyna dobra informacja to taka, że zeszli z boiska bez pomocy lekarzy.

0

Messiego oceniam w nieco innej skali i tak sobie.

0

Suarez i Messi dzisiaj tak sobie.

0

Nie było karnego, a przynajmniej miał prawo nie dać.

0

Komentarz usunięty

5

Ile doliczył?

1

Gra już zszedł na środek boiska w miejsce Benzemy, bo wie że na boku nie pohasa.

3

Ostatnio Real nie gra jakoś super pięknie dla oka, ale wygrywa.

0

Bellerina zimą nie ściągniemy :)

0

Samuel Puyoliti :D

0

Teraz jak Real dzisiaj wygrywa to tym bardziej ważne są 3pkt z Atleti. Chociaż i tak liczę po cichu na jakąś stratę pkt przez Real z Villarealem, który ostatnio dobrze gra.

1

Takie prawdziwe dobre, można czasem zjeść, aczkolwiek nie jest to moja ulubiona potrawa. Odradzam jednak wszelakie sztuczne sushi, często sprzedawane w plastikowych pudełkach :D

0

Nie ma bólu dupy. To tylko liga hiszpańska. Tutaj nawet jak nic nie gra to zazwyczaj i tak Real i Barca wygrywają. W angielskiej nawet gorsze drużyny potrafią wykorzystać każdy najmniejszy błąd. #Watford

0

hahhahahah mocne

2

Ile dajecie, że Real strzeli na koniec 1 połowy albo w doliczonym? :D

0

A najlepsze jest to, że jak tylko pojedzie na zgrupowanie to zaczyna grać na swoim poziomie.

0

Ciężki wybór. Jakby był to Iphone 6s to na pewno wybrałbym Iphone'a, a tak to nie wiem. Mimo wszystko Iphone nigdy mnie nie zawiódł.

0

Kolejne bardzo fajne koszulki, o ile okażą się prawdziwe.

12

Dlaczego mówicie że Ronaldo płakał jak się dowiedział? Teraz zamiast jednej nagrody dostanie zapewne dwie.

5

No taki zwykły Makaron co jesz to zazwyczaj głównie źródło węglowodanów, ale są też specjalne makarony proteinowe, które zawierają około 50/60g białka.

2

Wolny Mahreza>wolny Ronaldo

0

Każdy może mieć gorszy dzień, o czym mogliśmy się przekonać w ubiegłą sobotę.

10

Nawet jakby Real dzisiaj stracił punkty to i tak wyszliby z grupy na zapewne pierwszym miejscu. A ból dupy jakby przynajmniej to był mecz o awans i wygrali w ostatnich minutach.

2

4 minuty hahahhahaa

0

Miałeś rację :D

0

hahha typowy łysy z boiska :D

0

Neymar teraz to mógł podać.

7

Skład: Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Alba, Busquets, Rakitic, Gomes, Messi, Suarez, Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?