MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Do Ameryki po zasiłek? Chyba żartujesz. Każdy kto tam jedzie pracuje tyle, że bardzo duży procent na czarno(głównie właśnie ludzie z Meksyku). Swoją drogą w Illinois(Chicago) Hillary wygrała ładnie, Polonia głosowała :D
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
3
Suarez chciał się wykartkować hahahhaa
2
Neymar sam siebie okiwał :D
0
Nie mogę oglądać drugiej połowy. Sevilla dobrze gra? Mają okazje aby wyrównać?
0
Messi z prawej nogi :D
0
Ta wymówka na kiepską grę Barcelony była modna 3 lata temu.
0
Zdominowali niesamowicie te pierwsze 16minut.
0
Taki trener to pewnie krótko trzyma piłkarzy :D
1
Alba powinien być gotowy niebawem, kwestia dni. Pique jeszcze z tydzień/dwa.
5
Po angielsku brzmi to całkiem inaczej i jak najbardziej wiarygodnie: Fool, come here and show your face.
Do tego można zakładać, że był to ktoś kto mówi po hiszpańsku, bo Messi do anglika nie odpowiadałby po hiszpańsku, a w angielskim nie czuje się na tyle pewnie. Stawiałbym na Navasa lub Nolito, bo żaden z Argentyńczyków by tego nie powiedział, a Silva wydaje się spokojnym chłopcem :D
3
hahahhaa idź i nie wracaj
0
Ma prawo, bo City gra naprawdę fajną piłkę. W pierwszym meczu mieli trochę pecha i tyle.
0
Barca teraz nie będzie pewnie nie wiadomo jak się poświęcać byle wygrać, bo cały czas jest na pierwszym miejscu. Było pewne, że będzie ciężki wyjazd i tyle. A po co nie daj boże jakaś głupia kontuzja czy coś. Trzeba też docenić City, które gra całkiem fajnie.
1
City gra znacznie szybciej od nas dzisiaj.
0
Ludzie w Barcelonie się zmieniają ;d
1
Ale świr z tego Marlona. No, ale tak to jest jak się ma 21. lat i praktycznie żadnych problemów na głowie :D
0
Nie o to chodzi, bo tacy piłkarze jak Cafu to wiadomo, że się nie kwalifikują. Jest po prostu za ciasno. Gra bez środkowego pomocnika przy 3 obrońcach mija się z celem.
3
Mało obiektywnie.
2
Ale na trybunach piękne przyśpiewki: Ale ale ale Puta de Madrid haha
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Sevilla groźna w tym roku. Wyjazd u nich będzie mega cięzki.
8
Chyba 99% fanów Barcy nie trawi Chelsea.
1
#MCFC players still locked in dressing room with Pep 40 mins after final whistle.
Impra :D
3
Dajcie spokój temu Paco.
5
Hijos de puta - skursyny bodajże
36
Pragnę się przyznać, że w 86 minucie specjalnie wyłączyłem transmisję i poszedłem zapalić, wierząc że strzelą jak nie będę oglądał. Często tak robię i czasami się sprawdza. ;d
18
Muszę się przyznać, że w 86 minucie specjalnie wyłączyłem transmisję i poszedłem zapalić, wierząc że strzelą jak nie będę oglądał. Często tak robię i czasami się sprawdza. :D
0
Z tym, że zazwyczaj nie tracimy tak dużo punktów jak teraz. Barca gra w kratkę.
0
Remis lepszy niż porażka.