3

Do Ameryki po zasiłek? Chyba żartujesz. Każdy kto tam jedzie pracuje tyle, że bardzo duży procent na czarno(głównie właśnie ludzie z Meksyku). Swoją drogą w Illinois(Chicago) Hillary wygrała ładnie, Polonia głosowała :D

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

3

Suarez chciał się wykartkować hahahhaa

2

Neymar sam siebie okiwał :D

0

Nie mogę oglądać drugiej połowy. Sevilla dobrze gra? Mają okazje aby wyrównać?

0

Messi z prawej nogi :D

0

Ta wymówka na kiepską grę Barcelony była modna 3 lata temu.

0

Zdominowali niesamowicie te pierwsze 16minut.

0

Taki trener to pewnie krótko trzyma piłkarzy :D

1

Alba powinien być gotowy niebawem, kwestia dni. Pique jeszcze z tydzień/dwa.

5

Po angielsku brzmi to całkiem inaczej i jak najbardziej wiarygodnie: Fool, come here and show your face.

Do tego można zakładać, że był to ktoś kto mówi po hiszpańsku, bo Messi do anglika nie odpowiadałby po hiszpańsku, a w angielskim nie czuje się na tyle pewnie. Stawiałbym na Navasa lub Nolito, bo żaden z Argentyńczyków by tego nie powiedział, a Silva wydaje się spokojnym chłopcem :D

3

hahahhaa idź i nie wracaj

0

Ma prawo, bo City gra naprawdę fajną piłkę. W pierwszym meczu mieli trochę pecha i tyle.

0

Barca teraz nie będzie pewnie nie wiadomo jak się poświęcać byle wygrać, bo cały czas jest na pierwszym miejscu. Było pewne, że będzie ciężki wyjazd i tyle. A po co nie daj boże jakaś głupia kontuzja czy coś. Trzeba też docenić City, które gra całkiem fajnie.

1

City gra znacznie szybciej od nas dzisiaj.

0

Ludzie w Barcelonie się zmieniają ;d

1

Ale świr z tego Marlona. No, ale tak to jest jak się ma 21. lat i praktycznie żadnych problemów na głowie :D

0

Nie o to chodzi, bo tacy piłkarze jak Cafu to wiadomo, że się nie kwalifikują. Jest po prostu za ciasno. Gra bez środkowego pomocnika przy 3 obrońcach mija się z celem.

3

Mało obiektywnie.

2

Ale na trybunach piękne przyśpiewki: Ale ale ale Puta de Madrid haha

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Sevilla groźna w tym roku. Wyjazd u nich będzie mega cięzki.

8

Chyba 99% fanów Barcy nie trawi Chelsea.

1

#MCFC players still locked in dressing room with Pep 40 mins after final whistle.

Impra :D

3

Dajcie spokój temu Paco.

5

Hijos de puta - skursyny bodajże

36

Pragnę się przyznać, że w 86 minucie specjalnie wyłączyłem transmisję i poszedłem zapalić, wierząc że strzelą jak nie będę oglądał. Często tak robię i czasami się sprawdza. ;d

18

Muszę się przyznać, że w 86 minucie specjalnie wyłączyłem transmisję i poszedłem zapalić, wierząc że strzelą jak nie będę oglądał. Często tak robię i czasami się sprawdza. :D

0

Z tym, że zazwyczaj nie tracimy tak dużo punktów jak teraz. Barca gra w kratkę.

0

Remis lepszy niż porażka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?