0

Enrique zdecydowanie za bardzo kombinuje. Rozumiem, że potrzebna jest rotacja. Jednak jest to ostatni mecz przed reprami i był bardzo ważny, bo mogliśmy wyjść na 1 miejsce. Tak to bez Iniesty, Rakitica środka pola nie ma.

0

Szkoda, że zawsze musimy w ważnych momentach w tym sezonie coś zepsuć. Fajnie byłoby przed przerwą na repry być 1, a tak to będziemy 4, szkoda.

4

Pośmiejcie się jeszcze trochę z Realu :)

0

Przydałoby się wyrównać przed końcem połowy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

bez tego mit i byłoby znacznie lepiej ;d

0

Po jakiemu to, bo na pewno nie po niemiecku :D

0

ten komentator :D

2

Spokojnie jeszcze

6

Jakby trafił do nas to pewnie byłby dzisiaj gwiazda.

1

Ładnie Ronaldo porobił.

0

Mem z Arsen4l w 2016 LUL

4

Czas na Arsenal

1

Widzę, że La Rambla przyciąga tutaj nie tylko fanów Barcy, ale i Realu, United, Spursów, Arsenalu, Chelsea itd :D

0

Ładny bilans bramek ma Atleti muszę przyznać. Zawsze mało tracili, ale też mało strzelali, a teraz no no.

0

Zawsze jest tak samo, że po jakimś tam czasie idzie się na wypożyczenie?

13

Oficjalnie: Jeremy Mathieu zakończył reprezentacyjną karierę, stąd dzisiejsze wykluczenie go z kadry Francji.

0

Byłem na kilku meczach Bundesligi i muszę przyznać, że zawsze jest świetna atmosfera. Kibice często sobie dokuczają swoimi przyśpiewkami, które jednak nie są aż tak obraźliwe jak "Ole Ole Ola Ola Legia Warszawa to wiadomo co". Raz na meczu Eintrachtu siedziałem obok trybuny Stutgartu i rzucali w nas piwami. No i dodatkowo ceny nie są zbyt wygórowane, bo za 15-20 euro można pójść na mecz Bundesligi.

0

Gorzej jakbyśmy przegrali ten finał :D

4

2

Już widzę losowanie par po fazie grupowej w przypadku naszego 1 miejsca i 2 Bayernu. Barca-Bayern/Arsenal/PSG i Real-Tottenham :D

2

Nie będzie, ZDF pokazuje jutro Atletico-Bayern.

0

Oglądałem, Trump parę razy się zagotował i musiał szukać wymówek albo nic nie mówił. Hillary celnie też powiedziała o tym, że Trump mówi o swoim tajemniczym planie na walkę z ISIS, a prawda jest taka, że nie ma żadnego planu. Do tego podała imię meksykanki, która legalnie znajduje się na terenie Stanów, a Trump traktował ją jak przedmiot.

1

Witam po dobowym banie.

0

O, o tym nie słyszałem, dzięki obczaję. Do tego zapomniałem, że nie skończyłem nawet 1 sezonu Mr. Robot. Starczy na jakiś czas.

1

Widziałem, w 3 dni bodajże obejrzałem. Bardzo fajny, klimatyczny serial.

0

Zna ktoś jakiś fajny, dobry serial? Nie musi być popularny. Oglądałem wszystkie najbardziej znane typu Breaking Bad, Gra o tron, narcos, banshee, vikings, true detective, fargo, house of cards itd.

0

Ja oglądam na ACEPlayer często są transmisje w HD, ale po polsku to raczej ciężko. Chociaż czasami wolę oglądać po ang niż słuchać polskich "ekspertów". Linki do Acestream znajdziesz na: www.reddit.com/r/soccerstreams

0

No jakby nie było aż tak podatny na kontuzje to byłby świetnym zastępstwem dla Neymara. Oczywiście Neymara za żadne skarby bym nie wymienił, raczej tak się zastanawiam kogo bym widział w drużynie jakbyśmy Neymara nigdy nie sprowadzili.

0

Augusto Fernandez i Gimenez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?