0

Przecież wiadomo, że to nie jest oficjalne konto. A jeśli to osoba, która to wypisuje już straciła posadę. Nie przystoi na tym poziomie. A City nawet bez ropy ograłoby rumunów.

2

On się na to nie zgadza.

5

Bez przesady, normalna walka o piłkę.

1

Jak ktoś się zna choć odrobinę to i po 30 minutach z jakim kolwiek rywalem może stwierdzić czy piłkarz jest coś wart czy nie. Takie Januszowe komentarze, że ocenia się po sezonie to pozostaw sobie na facebooka.

2

Niestety nie, o 20:30 na ZDF pokazują superpuchar Niemiec.

2

Żeby przypadkiem Portugalia nie wygrała :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W ostatnim zdaniu artykułu miało chyba być: Nie wiem, co takiego im zrobiłem.

0

To było podanie ;d

0

Że Qatar czy że ogólnie sponsor?

0

Suarez klapki na oczach

4

Powinienem/Powinnam przyjść? Byłoby fajnie cie zobaczyć, ale nie musisz przychodzić.

Ogólnie to takie sobie te zdanie jakby pisane przez osobę, która niemieckim posługuje się od roku.

1

Którą zgarnie Ronaldo :)

0

Na Camp Nou będą na tyle przestraszeni, że ciężko będzie im cokolwiek zrobić.

2

Bo nie miał medialności na poziomie Ronaldo czy Messiego. Ronaldo złotą piłkę ma w kieszeni.

0

Gimbo patriotyzm gorszy od Islamu.

1

Pep's Taxi:



Mocne :D

13

Fioletowi przed każdym zakupem są pozytywnie nastawieni, a gdy okazuje się, że zawodnik nie chce do nich trafić to mówią, że i tak słaby itd.

2

Munir z nowym kontraktem? Problem jokera z ławki z głowy :D

3

Nie byłbyś dobrym biznesmenem w takim razie.

0

Całe szczęście, że nikt kto się nie pchał nie ucierpiał.

11

To nie jest żaden zamach.

0

Umtiti jakie sztuczki pokazuje na prezentacji :D

19

Ale dlaczego wy tak płaczecie? Ameryka cwaniaki siedzą za oceanem i się cieszą, wysyłają swoje wojska żeby zabijać i robić dokładnie to samo w krajach islamskich. Żył Hussein, żył Kadafi to trzymali wszystkich za mordę i był jako taki spokój.

4

A jak dla mnie wygląda bardzo przyjaźnie :D

2

Masz 12 lat czy jesteś zwykłym patusem?

0

Szkoda, że Barca nie kupiła prawego obrońcy.

0

Nie zdziwię się jak jest to prawda. A argumenty typu Messi dopiero co mówił, że nigdzie nie odchodzi są głupie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?