MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież wiadomo, że to nie jest oficjalne konto. A jeśli to osoba, która to wypisuje już straciła posadę. Nie przystoi na tym poziomie. A City nawet bez ropy ograłoby rumunów.
2
On się na to nie zgadza.
5
Bez przesady, normalna walka o piłkę.
1
Jak ktoś się zna choć odrobinę to i po 30 minutach z jakim kolwiek rywalem może stwierdzić czy piłkarz jest coś wart czy nie. Takie Januszowe komentarze, że ocenia się po sezonie to pozostaw sobie na facebooka.
2
Niestety nie, o 20:30 na ZDF pokazują superpuchar Niemiec.
2
Żeby przypadkiem Portugalia nie wygrała :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W ostatnim zdaniu artykułu miało chyba być: Nie wiem, co takiego im zrobiłem.
0
To było podanie ;d
0
Że Qatar czy że ogólnie sponsor?
0
Suarez klapki na oczach
4
Powinienem/Powinnam przyjść? Byłoby fajnie cie zobaczyć, ale nie musisz przychodzić.
Ogólnie to takie sobie te zdanie jakby pisane przez osobę, która niemieckim posługuje się od roku.
1
Którą zgarnie Ronaldo :)
0
Na Camp Nou będą na tyle przestraszeni, że ciężko będzie im cokolwiek zrobić.
2
Bo nie miał medialności na poziomie Ronaldo czy Messiego. Ronaldo złotą piłkę ma w kieszeni.
0
Gimbo patriotyzm gorszy od Islamu.
1
Pep's Taxi:
Mocne :D
13
Fioletowi przed każdym zakupem są pozytywnie nastawieni, a gdy okazuje się, że zawodnik nie chce do nich trafić to mówią, że i tak słaby itd.
2
Munir z nowym kontraktem? Problem jokera z ławki z głowy :D
3
Nie byłbyś dobrym biznesmenem w takim razie.
0
Całe szczęście, że nikt kto się nie pchał nie ucierpiał.
11
To nie jest żaden zamach.
0
Umtiti jakie sztuczki pokazuje na prezentacji :D
2
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/vb.197394889304/10154547761499305/?type=2&theater¬if_t=live_video¬if_id=1468488777810885
19
Ale dlaczego wy tak płaczecie? Ameryka cwaniaki siedzą za oceanem i się cieszą, wysyłają swoje wojska żeby zabijać i robić dokładnie to samo w krajach islamskich. Żył Hussein, żył Kadafi to trzymali wszystkich za mordę i był jako taki spokój.
4
A jak dla mnie wygląda bardzo przyjaźnie :D
2
Masz 12 lat czy jesteś zwykłym patusem?
0
Nie ogolił https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13620793_1361806073848071_6861102661670200868_n.jpg?oh=9f205c754ee5a64305ed220340146cc1&oe=582E8CCB
0
Szkoda, że Barca nie kupiła prawego obrońcy.
0
Nie zdziwię się jak jest to prawda. A argumenty typu Messi dopiero co mówił, że nigdzie nie odchodzi są głupie.