1

Zgadnijcie kto to się tak męczył do półfinału w ostatnich 7. latach
Roma, Wolfsburg.
Shalke, Atletico,
Shalke, Borussia,
Manchester, Galatasaray,
CSKA, Apoel,
Lyon, Tottenham,

1

Arsenal, 3 gole na wyjeździe.

0

Gramy słabo dzisiaj, szczególnie w obronie.

0

A tak swoją drogą to ile dostaje się za wygranie LM od samej UEFA?

0

Ja bym chciał zobaczyć Ardę mimo wszystko z jakimś lepszym rywalem.

0

Kibice sukcesu :D

0

Wydaje mi się, że niektórzy przesadzają z tym Puyolem i stawianiem do pionu. Był szefem na boisku, ale też potrafił się wygłupiać kiedy można było nie można być całe życie poważny.

11

https://www.facebook.com/ANTI-Real-Madrid-325913054183922/?fref=ts

Alvesowi się trochę nudziło wczoraj na meczu :D

0

Kto? Tylko nie pisz, że Lewandowski :D

0

Neymar zdecydowanie nie odnajduje się w grze ostatnio. Pomyśleć, że miał 14 goli po meczu z Realem. Od tamtego czasu tylko 2.

1

Cieszę się, że Denver prowadzi. Manning mimo tego że gra dosyć kiepsko to zasłużył na drugi wygrany superbowl tym bardziej, że to jego ostatni mecz.

5

Real gra raz na 7 dni, taka Granada to powinno być nic dla nich w tym momencie.

0

Jeszcze 80min :D

9

Nie da się grać co 3/4 dni i strzelać w każdym meczu masę goli. Ci co myśleli, że o Levante to następne 7:0 to nie mają pojęcia o piłce. Mam nadzieję, że Lucho da odpocząć niektórym zawodnikom chociażby w rewanżu z Valencią i jakimś meczu ligowym żeby na Arsenal piłkarze byli gotowi na 100.

0

Ja bym się spodziewał patrząc na skład. Nie da się grać co 3 dni i wygrywać po 5:0 z każdym. Mam nadzieję, że przed Arsenalem niektórzy zawodnicy dostaną trochę odpoczynku.

8

Nie rozśmieszaj mnie.

0

W urodziny to można zaszaleć :D

8

11

Zarówno Bartra jak i Montoya nie są i nie będą zawodnikami na takim poziomie, aby grać pierwsze skrzypce w Barcelonie. Trenerzy widzą na treningach więcej niż ty na meczu.

0

Ile doliczone?

0

Nie jest takim typem napastnika, który drybluje czy coś. Ewentualnie jakąś siatkę założy albo balansem ciała zmyli i wychodzi na czystą pozycję.

1

Nie widziałem. Co ma?

1

Ktoś kebaby musi robić :D Ewentualnie rzucić butem.

0

Messi hahahhahaha

1

Trzeba przyznać, że Atletico taktycznie wygląda jeszcze lepiej niż w ostatnich latach.

3

Idź popłacz w poduszkę ;)

0

Grają tak jak pozwala nam Atletico. Teraz to będzie już bardzo ciężko atakować z racji, że Atletico gra na kontry mając gola.

0

Muslim wie co gada :D

0

Odejdzie, bo wydaję się takim typem człowieka mimo wszystko. Messi skończy karierę(no powiedzmy za 6/7 lat), Suarez też i nie wiadomo czy dalej będzie chciał grać w Hiszpanii. Może bedzie chciał sprawdzić się gdzieś indziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?