MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zgadnijcie kto to się tak męczył do półfinału w ostatnich 7. latach
Roma, Wolfsburg.
Shalke, Atletico,
Shalke, Borussia,
Manchester, Galatasaray,
CSKA, Apoel,
Lyon, Tottenham,
1
Arsenal, 3 gole na wyjeździe.
0
Gramy słabo dzisiaj, szczególnie w obronie.
0
A tak swoją drogą to ile dostaje się za wygranie LM od samej UEFA?
0
Ja bym chciał zobaczyć Ardę mimo wszystko z jakimś lepszym rywalem.
0
Kibice sukcesu :D
0
Wydaje mi się, że niektórzy przesadzają z tym Puyolem i stawianiem do pionu. Był szefem na boisku, ale też potrafił się wygłupiać kiedy można było nie można być całe życie poważny.
11
https://www.facebook.com/ANTI-Real-Madrid-325913054183922/?fref=ts
Alvesowi się trochę nudziło wczoraj na meczu :D
0
Kto? Tylko nie pisz, że Lewandowski :D
0
Neymar zdecydowanie nie odnajduje się w grze ostatnio. Pomyśleć, że miał 14 goli po meczu z Realem. Od tamtego czasu tylko 2.
1
Cieszę się, że Denver prowadzi. Manning mimo tego że gra dosyć kiepsko to zasłużył na drugi wygrany superbowl tym bardziej, że to jego ostatni mecz.
5
Real gra raz na 7 dni, taka Granada to powinno być nic dla nich w tym momencie.
0
Jeszcze 80min :D
9
Nie da się grać co 3/4 dni i strzelać w każdym meczu masę goli. Ci co myśleli, że o Levante to następne 7:0 to nie mają pojęcia o piłce. Mam nadzieję, że Lucho da odpocząć niektórym zawodnikom chociażby w rewanżu z Valencią i jakimś meczu ligowym żeby na Arsenal piłkarze byli gotowi na 100.
0
Ja bym się spodziewał patrząc na skład. Nie da się grać co 3 dni i wygrywać po 5:0 z każdym. Mam nadzieję, że przed Arsenalem niektórzy zawodnicy dostaną trochę odpoczynku.
8
Nie rozśmieszaj mnie.
0
http://www.navixsport.com/sport.php?id=1750
0
W urodziny to można zaszaleć :D
8
Ronaldo na imprezie
https://i.gyazo.com/cc1fa801410fbb227fd855120567ed07.png
11
Zarówno Bartra jak i Montoya nie są i nie będą zawodnikami na takim poziomie, aby grać pierwsze skrzypce w Barcelonie. Trenerzy widzą na treningach więcej niż ty na meczu.
0
Ile doliczone?
0
Nie jest takim typem napastnika, który drybluje czy coś. Ewentualnie jakąś siatkę założy albo balansem ciała zmyli i wychodzi na czystą pozycję.
1
Nie widziałem. Co ma?
1
Ktoś kebaby musi robić :D Ewentualnie rzucić butem.
0
Messi hahahhahaha
1
Trzeba przyznać, że Atletico taktycznie wygląda jeszcze lepiej niż w ostatnich latach.
3
Idź popłacz w poduszkę ;)
0
Grają tak jak pozwala nam Atletico. Teraz to będzie już bardzo ciężko atakować z racji, że Atletico gra na kontry mając gola.
0
Muslim wie co gada :D
0
Odejdzie, bo wydaję się takim typem człowieka mimo wszystko. Messi skończy karierę(no powiedzmy za 6/7 lat), Suarez też i nie wiadomo czy dalej będzie chciał grać w Hiszpanii. Może bedzie chciał sprawdzić się gdzieś indziej.