0

Będzie dobry, bo jakby zaczęli grać tak jak dawniej za Mourinho czyli głównie z kontry to taki Bale sprawdziłby się super.

0

Pewnie jeszcze muslim :D

3

http://i.imgur.com/8OM4Yco.jpg

Arda Turan jako kucharz/piekarz.

0

Prawidłowo, w Japonii nie jest się na co dzień :D

0

Jakbyście nie zauważyli to tylko w tym artykule jest taka czcionka w komentarzach coś się zepsuło albo coś, nie ma co robić afery.

0

Herbate pije Suarez ":D

14

Tylko w Lidze Hiszpańskiej może być tak, że mimo tego, że Atletico ma tyle samo pkt co Barca to wszyscy przejmują się trzecim Realem :D

0

W Barcelonie by się nauczył.

1

Jeśli tak to bardzo dobrze zrobił. Po co ma na siłe udawać pogodnego chłopaczka. Nie ma już 20 lat.

13

A co mu się stało jeśli można wiedzieć?

1

Jest jest już 0:1

0

Neymar pewnie cały lot prześpi, bo o 7 rano oglądał swojego rodaka Aldo na UFC :D

https://www.instagram.com/p/_OIo1txtg9/?taken-by=neymarjr

1

3 ostatnie mecze = 3 remisy :D

0

Co jak co, ale Rakitic z takiej pozycji potrafi strzelić :D

0

tak sobie jak cała drużyna

0

Ci, którzy mówią, że Messi gra bardzo dobrze, to zdecydowanie na siłę chcą sobie i innym coś wmówić.

0

Ciężko się to ogląda.

3

Na ławkę jak znalazł.

0

W ich kulturze popularne są zwykłe czarne tatuaże, często wyglądające też na takie typowe gangsterskie.

0

A jaki to rekord w ogóle? Najwięcej bramek w fazie grupowej? To luzik, bo z zasady w playoffach wygasa.

0

Gole Ronaldo w LM robią wrażenia, już ma 9 :D

0

A ogólnie to jak idzie Wade'owi, który grał w Miami Heat ostatnio, gdy oglądałem jego mecz?

0

O tym też zapomniałem, dawno tam nie wygraliśmy :D

1

Jeszcze w rundzie wiosennej mamy wyjazd do Villarealu i Malagi, która może i gra, dno, ale mimo wszystko u siebie są mocni co można było zobaczyć w zeszłym sezonie. Jeżeli chodzi o terminarz to Real na papierze ma znacznie trudniej.

0

Nie wiesz w jakim świecie żyjesz skoro myślisz, że Barca będzie w każdym meczu wygrywać takimi wynikami.

0

Bo mimo kiepskich wyników cały czas są solidną drużyną?

0

Nie chce nic mówić, ale ten mecz jest naprawdę bardzo ważny i lepiej by było jakbyśmy wygrali.

1

Będziecie teraz siedzieć przez 90 minut i oglądać mecz Realu z Getafe? Przypominam, że prezes Getafe to socio Realu.

2

Nie oglądam tylko wszystkie media o tym trąbią :D

3

Nie, żeby mnie to interesowało czy coś, ale nie zdziwiłbym się gdyby Ronaldo był "Bi".

Kilka fotek:
https://www.instagram.com/p/8qkTG7ulgq/
https://www.instagram.com/p/9RPcQMOlhI/
https://www.instagram.com/p/8nzlzsOllm/?taken-by=badrhariofficial

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?