MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie dobry, bo jakby zaczęli grać tak jak dawniej za Mourinho czyli głównie z kontry to taki Bale sprawdziłby się super.
0
Pewnie jeszcze muslim :D
3
http://i.imgur.com/8OM4Yco.jpg
Arda Turan jako kucharz/piekarz.
0
Prawidłowo, w Japonii nie jest się na co dzień :D
0
Jakbyście nie zauważyli to tylko w tym artykule jest taka czcionka w komentarzach coś się zepsuło albo coś, nie ma co robić afery.
0
Herbate pije Suarez ":D
14
Tylko w Lidze Hiszpańskiej może być tak, że mimo tego, że Atletico ma tyle samo pkt co Barca to wszyscy przejmują się trzecim Realem :D
0
W Barcelonie by się nauczył.
1
Jeśli tak to bardzo dobrze zrobił. Po co ma na siłe udawać pogodnego chłopaczka. Nie ma już 20 lat.
13
A co mu się stało jeśli można wiedzieć?
1
Jest jest już 0:1
0
Neymar pewnie cały lot prześpi, bo o 7 rano oglądał swojego rodaka Aldo na UFC :D
https://www.instagram.com/p/_OIo1txtg9/?taken-by=neymarjr
1
3 ostatnie mecze = 3 remisy :D
0
Co jak co, ale Rakitic z takiej pozycji potrafi strzelić :D
0
tak sobie jak cała drużyna
0
Ci, którzy mówią, że Messi gra bardzo dobrze, to zdecydowanie na siłę chcą sobie i innym coś wmówić.
0
Ciężko się to ogląda.
3
Na ławkę jak znalazł.
0
W ich kulturze popularne są zwykłe czarne tatuaże, często wyglądające też na takie typowe gangsterskie.
0
A jaki to rekord w ogóle? Najwięcej bramek w fazie grupowej? To luzik, bo z zasady w playoffach wygasa.
0
Gole Ronaldo w LM robią wrażenia, już ma 9 :D
0
A ogólnie to jak idzie Wade'owi, który grał w Miami Heat ostatnio, gdy oglądałem jego mecz?
0
O tym też zapomniałem, dawno tam nie wygraliśmy :D
1
Jeszcze w rundzie wiosennej mamy wyjazd do Villarealu i Malagi, która może i gra, dno, ale mimo wszystko u siebie są mocni co można było zobaczyć w zeszłym sezonie. Jeżeli chodzi o terminarz to Real na papierze ma znacznie trudniej.
0
Nie wiesz w jakim świecie żyjesz skoro myślisz, że Barca będzie w każdym meczu wygrywać takimi wynikami.
0
Bo mimo kiepskich wyników cały czas są solidną drużyną?
0
Nie chce nic mówić, ale ten mecz jest naprawdę bardzo ważny i lepiej by było jakbyśmy wygrali.
1
Będziecie teraz siedzieć przez 90 minut i oglądać mecz Realu z Getafe? Przypominam, że prezes Getafe to socio Realu.
2
Nie oglądam tylko wszystkie media o tym trąbią :D
3
Nie, żeby mnie to interesowało czy coś, ale nie zdziwiłbym się gdyby Ronaldo był "Bi".
Kilka fotek:
https://www.instagram.com/p/8qkTG7ulgq/
https://www.instagram.com/p/9RPcQMOlhI/
https://www.instagram.com/p/8nzlzsOllm/?taken-by=badrhariofficial