MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ty się lepiej martw o nas, bo na Camp Nou przyjeżdża całkiem dobra drużyna.
0
Słaba grafika i nie piszcie zrób lepszą, bo jestem grafikiem z zawodu :)
0
Ronaldo powiedział w jakimś wywiadzie, że nie wyklucza odejścia do innego klubu.
18
Widzieliście rozmowę Pereza z Ronaldo przed wczorajszym meczem?
http://www.marca.com/2015/11/03/futbol/equipos/real_madrid/1446579730.html (filmik, perez liścia sprzedaje Ronaldo xD)
– Co tam, prezesie? – zaczął Portugalczyk
– Po co to mówisz? Po co mówisz takie rzeczy? – odpowiedział włodarz.
– Jakie rzeczy? Co powiedziałem? – odparł Cristiano i udał się w kierunku szatni, dodając:
– Nie powiedziałem tego, nie powiedziałem tego. Powiedziałem to inaczej.
1
Wiadomo, że piłkarz świetny, ale więcej kontuzji niż gry.
1
Veratti typowa szklanka a nie piłkarz :D
0
O Vermaelenie zapomnij :D
14
Dlaczego okropne? Raz na rok można poświrować. Możesz przebrać sie za Batmana jak chcesz :D
0
http://soccerembed.com/ch5.php
1
stanowczy ban dla tego pajaca. Tak poza tym to ile ty masz dziecko lat, bo patrząc na twoje profilowe to 12.
4
Jak zawsze zdjęcie z Balotellim xD
0
Wszyscy mówią, że Samper gra kiepsko ijest za słaby na 1 zespół, ale użytkownicy fcbarca wiedzą lepiej, bo widzieli jeden mecz w Lidze Mistrzów przeciwko APEOLOWI.
2
Za 40mln i biere
0
Skończcie z tym Samperem. Najwyraźniej nie jest w najlepszej formie skoro go nie powołuje Enrique.
1
Islamista to osoba, która skończyła studia o nauce, o Islamie tak na przyszłość :D Mimo wszystko polskie media uważają, że chyba wszyscy takie studia pokończyli.
0
Oby skończył lepiej od Ronaldinho.
2
https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/vb.1762814377278569/1833960820163924/?type=3&theater&__mref=message_bubble
hhahahahhaa
6
Pierd... Pierd... ja posłucham. Pieniędzy nie będzie.
0
http://soccerembed.com/ch2.php hd
2
Najpierw zobacz dokładnie kto stracił.
2
Bartra kolego.
5
To nie był Pique, to był wasz ukochany Marc Bartra :)
0
jakichś* pucharów.
0
No bez sponsora w dzisiejszych czasach to byś miał Barcelone, ale na 15 pozycji w lidze.
1
Real na dzień dzisiejszy jest po prostu lepszy od nas. Ciężko rywalizować z najlepszymi, nie mając obrony.
0
Tak jak napisałem nie jest to pewne, ale na Real będzie dodatkowa mobilizacja. Chociaż bardziej to się martwię o naszą defensywę :D
0
Ta wielka madrycka defensywa to wyjdzie w praniu dopiero. Być może już 21 listopada kto wie.
1
Prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy mało kto, a nawet wątpię że ktokolwiek da takie pieniądze jak Qatar. Czasy się zmieniają i nikogo nie obchodzi to, że tak mała osóbka jak ty uważa, że to terroryści i nie można z nimi robić biznesów.
9
Ograniczony rozum. Nie masz pojęcia o biznesach gościu.
0
Tylko mi ten gościu przypomina Kappe?
http://i.imgur.com/JQGoxod.png