3

Ty się lepiej martw o nas, bo na Camp Nou przyjeżdża całkiem dobra drużyna.

0

Słaba grafika i nie piszcie zrób lepszą, bo jestem grafikiem z zawodu :)

0

Ronaldo powiedział w jakimś wywiadzie, że nie wyklucza odejścia do innego klubu.

18

Widzieliście rozmowę Pereza z Ronaldo przed wczorajszym meczem?
http://www.marca.com/2015/11/03/futbol/equipos/real_madrid/1446579730.html (filmik, perez liścia sprzedaje Ronaldo xD)

– Co tam, prezesie? – zaczął Portugalczyk
– Po co to mówisz? Po co mówisz takie rzeczy? – odpowiedział włodarz.
– Jakie rzeczy? Co powiedziałem? – odparł Cristiano i udał się w kierunku szatni, dodając:
– Nie powiedziałem tego, nie powiedziałem tego. Powiedziałem to inaczej.

1

Wiadomo, że piłkarz świetny, ale więcej kontuzji niż gry.

1

Veratti typowa szklanka a nie piłkarz :D

0

O Vermaelenie zapomnij :D

14

Dlaczego okropne? Raz na rok można poświrować. Możesz przebrać sie za Batmana jak chcesz :D

0

1

stanowczy ban dla tego pajaca. Tak poza tym to ile ty masz dziecko lat, bo patrząc na twoje profilowe to 12.

4

Jak zawsze zdjęcie z Balotellim xD

0

Wszyscy mówią, że Samper gra kiepsko ijest za słaby na 1 zespół, ale użytkownicy fcbarca wiedzą lepiej, bo widzieli jeden mecz w Lidze Mistrzów przeciwko APEOLOWI.

2

Za 40mln i biere

0

Skończcie z tym Samperem. Najwyraźniej nie jest w najlepszej formie skoro go nie powołuje Enrique.

1

Islamista to osoba, która skończyła studia o nauce, o Islamie tak na przyszłość :D Mimo wszystko polskie media uważają, że chyba wszyscy takie studia pokończyli.

0

Oby skończył lepiej od Ronaldinho.

6

Pierd... Pierd... ja posłucham. Pieniędzy nie będzie.

0

2

Najpierw zobacz dokładnie kto stracił.

2

Bartra kolego.

5

To nie był Pique, to był wasz ukochany Marc Bartra :)

0

jakichś* pucharów.

0

No bez sponsora w dzisiejszych czasach to byś miał Barcelone, ale na 15 pozycji w lidze.

1

Real na dzień dzisiejszy jest po prostu lepszy od nas. Ciężko rywalizować z najlepszymi, nie mając obrony.

0

Tak jak napisałem nie jest to pewne, ale na Real będzie dodatkowa mobilizacja. Chociaż bardziej to się martwię o naszą defensywę :D

0

Ta wielka madrycka defensywa to wyjdzie w praniu dopiero. Być może już 21 listopada kto wie.

1

Prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy mało kto, a nawet wątpię że ktokolwiek da takie pieniądze jak Qatar. Czasy się zmieniają i nikogo nie obchodzi to, że tak mała osóbka jak ty uważa, że to terroryści i nie można z nimi robić biznesów.

9

Ograniczony rozum. Nie masz pojęcia o biznesach gościu.

0

Tylko mi ten gościu przypomina Kappe?
http://i.imgur.com/JQGoxod.png

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?