MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Tak samo jak wy w poprzednim sezonie.
0
Tego to nikt by nie obronił.
0
Nie ma Alby = nie ma lewej strony.
0
nie damy rady, bo nie jesteśmy w tym sezonie tak dobrzy jak Celta.
0
Pograne, nie jesteśmy jeszcze na poziomie Celty w tym sezonie.
0
http://zunox.hk/zxtv42.html
3
fifa oczywiście
0
7 dla Ardy, 16/22 dla Vidala
1
Rakitic najgorszy na boisku po raz kolejny.
1
Nie żeby coś, ale z Levante to obowiązkiem było zdobyć 3/4 gole. Nie będe płakał jak wygramy 1:0, ale Barca musi zacząć znacznie więcej strzelać.
1
Została ręka Bartry xDDDDD
1
Nie wiem dlaczego ten komentator próbuje każde nazwisko po ang czytać. Żilas zamiast po prostu Gillas, Ter Sztejgen :D
1
Tak tak teraz się tutaj ironią broń haha
0
Idź się poucz trochę j. polskiego, bo pewnie krzyczysz o Wielkiej Polsce w internecie, a nawet pisać nie potrafisz.
0
http://getyourstream.me/manchester-city-vs-juventus-live-stream
2
no, widzi i nie grzmi - "Borze"
0
Zawsze więcej trofeów do gabloty ;d
0
O Boże jaki ten CR7 jest hojny, chyba zasłużył na złotą piłkę.
0
należy on do osób upośledzonych? xD
0
Ty nie bądź taki do przodu Torres bo dostaniesz pstryczka.
3
A Real za tydzień gra u siebie z kim? Z Granadą. Kolejne 8 goli :D
2
Real dzisiaj 8:0 my oby 1:0 :D
4
Młody i silny przydałby sie
2
Ocenete sztabu medycznego wystawia się na koniec sezonu. Teraz takie kontuzje są zupełnie normalne tym bardziej dla Bravo, który odpoczynku miał bardzo mało.
1
żadnego powiązania
0
Nie powiedziałbym, że gorszy od Nolito czy Yarmolenki.
0
Komentarz usunięty
0
Z Algierii to tylko Feghouli albo Brahimi(ale ma klauzule 40mln :D)
0
Tak sie pocieszaj. Póki co w XXI wieku jesteście dominowani przez wszystkich. 1 liga mistrzów, 1 liga hiszpańska w ostatnich 10. latach bitch please. A na transfery poszło ile już bo nie mogę naliczyć.
11
Ja biorę 1:0 w każdym meczu w ciemno jak mają być same wygrane