28

Tak samo jak wy w poprzednim sezonie.

0

Tego to nikt by nie obronił.

0

Nie ma Alby = nie ma lewej strony.

0

nie damy rady, bo nie jesteśmy w tym sezonie tak dobrzy jak Celta.

0

Pograne, nie jesteśmy jeszcze na poziomie Celty w tym sezonie.

0

3

fifa oczywiście

0

7 dla Ardy, 16/22 dla Vidala

1

Rakitic najgorszy na boisku po raz kolejny.

1

Nie żeby coś, ale z Levante to obowiązkiem było zdobyć 3/4 gole. Nie będe płakał jak wygramy 1:0, ale Barca musi zacząć znacznie więcej strzelać.

1

Została ręka Bartry xDDDDD

1

Nie wiem dlaczego ten komentator próbuje każde nazwisko po ang czytać. Żilas zamiast po prostu Gillas, Ter Sztejgen :D

1

Tak tak teraz się tutaj ironią broń haha

0

Idź się poucz trochę j. polskiego, bo pewnie krzyczysz o Wielkiej Polsce w internecie, a nawet pisać nie potrafisz.

2

no, widzi i nie grzmi - "Borze"

0

Zawsze więcej trofeów do gabloty ;d

0

O Boże jaki ten CR7 jest hojny, chyba zasłużył na złotą piłkę.

0

należy on do osób upośledzonych? xD

0

Ty nie bądź taki do przodu Torres bo dostaniesz pstryczka.

3

A Real za tydzień gra u siebie z kim? Z Granadą. Kolejne 8 goli :D

2

Real dzisiaj 8:0 my oby 1:0 :D

4

Młody i silny przydałby sie

2

Ocenete sztabu medycznego wystawia się na koniec sezonu. Teraz takie kontuzje są zupełnie normalne tym bardziej dla Bravo, który odpoczynku miał bardzo mało.

1

żadnego powiązania

0

Nie powiedziałbym, że gorszy od Nolito czy Yarmolenki.

0

Komentarz usunięty

0

Z Algierii to tylko Feghouli albo Brahimi(ale ma klauzule 40mln :D)

0

Tak sie pocieszaj. Póki co w XXI wieku jesteście dominowani przez wszystkich. 1 liga mistrzów, 1 liga hiszpańska w ostatnich 10. latach bitch please. A na transfery poszło ile już bo nie mogę naliczyć.

11

Ja biorę 1:0 w każdym meczu w ciemno jak mają być same wygrane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?