0

Tak potrzebne są wejściówki, zazwyczaj można dostać pod stadionem w budkach.

26

Będzie jak z Suarezem przed finałem Pucharu Króla ;) Na koniec Iniesta zagra.

2

Jedynie murzynek przyjaźnie się zachował ;d

5

Kibice Bilbao zasłużyli na chociaż jednego gola ;d

0

hahah Rakitic z tymi wślizgami to rozbraja mnie :D

20

Żewłakow boli? Ma boleć.

1

Śmieszne jest to, że siedzisz na tej stronie.

0

Bo zarówno Baskowie jak i Katalończycy plują na hiszpańską flagę?

0

Bo to są prawdziwi fanatycy, a kibice Barcy to sam wiesz idą do teatru :D

0

Hymn wygwizdany prawidłowo :D

0

Nie przesadzajmy.

3

I co z tego? Jak widzisz nasza młodzież, nie rozwija się tak jak kiedy ciężej jest wejść na ten najwyższy poziom. Chcesz żeby Sergi Roberto grał w Barcelonie przez najbliższe 10 lat w pierwszym składzie? Pogba albo Veratti i będzie super.

0

Ty myślisz, że klub i piłkarze nie wiedzieli co on chce powiedzieć na tej konferencji?

1

Przecież to marny troll od prześcieradeł :D

34

Nie mów mi co mam robić ze swoimi pieniędzmi.

0

Zajebiste, wyjazdową kupuję.

3

O to mi chodziło, dzięki.

5

Ktoś może mi powiedzieć jaka była reakcja Ronaldo podczas zmiany?

8

Dobry sędzia, z tego co pamiętam sędziował jakiś finał ostatnio i dobrze sobie poradził.

2

I oczywiście Lord Douglas :D

12

Nikogo to nie interesuje gościu :D

0

Cieszcie się, że Real tydzień temu stracił pkt :D

0

bo nie mamy pomocy :D

0

Pomocy to my nie mamy :D

0

Jak nie dziś to za tydzień :D

0

Po co im te stare drewno? :D

0

Mam nadzieję, że wygramy z Atletico i będzie spokój. Jak nie to byłoby 90min z Deportivo na wygranie ligi i nie wiadomo co mogłoby się wydarzyć ;D

0

4

Czego nie rozumiesz?

0

Chyba nie wiesz co to Maroko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?