MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak potrzebne są wejściówki, zazwyczaj można dostać pod stadionem w budkach.
26
Będzie jak z Suarezem przed finałem Pucharu Króla ;) Na koniec Iniesta zagra.
2
Jedynie murzynek przyjaźnie się zachował ;d
5
Kibice Bilbao zasłużyli na chociaż jednego gola ;d
0
hahah Rakitic z tymi wślizgami to rozbraja mnie :D
20
Żewłakow boli? Ma boleć.
1
Śmieszne jest to, że siedzisz na tej stronie.
0
Bo zarówno Baskowie jak i Katalończycy plują na hiszpańską flagę?
0
Bo to są prawdziwi fanatycy, a kibice Barcy to sam wiesz idą do teatru :D
0
Hymn wygwizdany prawidłowo :D
0
Nie przesadzajmy.
3
I co z tego? Jak widzisz nasza młodzież, nie rozwija się tak jak kiedy ciężej jest wejść na ten najwyższy poziom. Chcesz żeby Sergi Roberto grał w Barcelonie przez najbliższe 10 lat w pierwszym składzie? Pogba albo Veratti i będzie super.
0
Ty myślisz, że klub i piłkarze nie wiedzieli co on chce powiedzieć na tej konferencji?
1
Przecież to marny troll od prześcieradeł :D
34
Nie mów mi co mam robić ze swoimi pieniędzmi.
0
Zajebiste, wyjazdową kupuję.
3
O to mi chodziło, dzięki.
5
Ktoś może mi powiedzieć jaka była reakcja Ronaldo podczas zmiany?
8
Dobry sędzia, z tego co pamiętam sędziował jakiś finał ostatnio i dobrze sobie poradził.
2
I oczywiście Lord Douglas :D
12
Nikogo to nie interesuje gościu :D
0
Cieszcie się, że Real tydzień temu stracił pkt :D
0
bo nie mamy pomocy :D
0
Pomocy to my nie mamy :D
0
Jak nie dziś to za tydzień :D
0
Po co im te stare drewno? :D
0
Mam nadzieję, że wygramy z Atletico i będzie spokój. Jak nie to byłoby 90min z Deportivo na wygranie ligi i nie wiadomo co mogłoby się wydarzyć ;D
0
4
Czego nie rozumiesz?
0
Chyba nie wiesz co to Maroko.