2

Jak Barca nie wygra Ligi Mistrzów w tym roku, to mam nadzieję, że zrobi to Bayern. Guardiola i Lewandowski :D

0

Niemcy mówią Ter Sztegen

0

Na sevillę w pomocy: Busquets/Mascherano/Rakitic albo Busquets/Roberto/Rakitic i jakoś damy radę.

4

Jak wygramy z Sevillą to jakoś to przejdzie, bo potem 2tyg przerwy.

0

Pora na Roberto w pomocy jakby Iniesta nie mógł grac w sobote, może też będzie dobrze grał.

0

A nie akceptowałeś regulaminu chwilę temu?

1

Już tam niżej ktoś został usunięty ;D

0

Chciałem zobaczyć 4-4-2, ale cóż. Mam nadzieję, że chociaż Sandro dobrze zagra.

0

Ktoś wie jak się wylogować ze strony teraz? :D Tam kolega na dole chyba miał racje z tym więzieniem xD

0

Komentarz usunięty

1

Witam wszystkich zgromadzonych. Strona wygląda świetnie.

0

No sam sobie zaprzeczasz. Ze względu na to, że każdy chce obejrzeć mecz w dogodnej godzinie zmienią godzinę rozpoczęcia meczu. Każdy = nie tylko ty. 18:30 czy 20:30 = dogodna godzina.

6

Azja to nie dziwaczne państwa, tylko bardzo duży kontynent z wieloma bardzo bogatymi krajami o bardzo dużej poplacji=hajs. A tobie 2h w tą czy w tą aż takiej różnicy nie zrobi.

20

Nie sądzę, żeby go to zbytnio interesowało.

47

Najlepsza 9 na świecie.

78

Higuain o Ronaldo: „Jego ego jest ogromne. Jeśli nie mówisz mu, że jest najlepszy, to nie jesteś jego przyjacielem. Cristiano uważa się za najlepszego, ale jest przeceniany. Dzieliłem szatnię z Messim i oni nie mają ze sobą nic wspólnego”.

2

Z Sevillą może być ciężko mimo tego, że grają słabo.

4

Za tydzień będzie: Proszę Atletico wygrajcie z prześcieradłami.

6

Suarez powinien strzelać.

3

Polecam wykonać badania, to może być coś poważnego.

0

Uznali czerwo czy nie? Jestem na fonie i zniknęła kartka na livesports

1

Wróci za 6, to nie człowiek.

0

Dobry z Ciebie kibic xDDD

0

Messi wygra złotą piłkę ;d

1

Zamilcz człowieczku.

3

Kto tam płakał że Luisito ławka dobrze by zrobiła?

0

Nie ma Messiego, nie ma strzelaniny gościu.

0

Z taką obroną to ciężko nie puścić tylu. Chociaż wiadomo, że błędy też robi.

0

Powinni znowu mieć koszulki SOS Refugees, może by wygrali.

11

Nie przesadzaj i idź spać bo majaczysz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?