MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak Barca nie wygra Ligi Mistrzów w tym roku, to mam nadzieję, że zrobi to Bayern. Guardiola i Lewandowski :D
0
Niemcy mówią Ter Sztegen
0
Na sevillę w pomocy: Busquets/Mascherano/Rakitic albo Busquets/Roberto/Rakitic i jakoś damy radę.
4
Jak wygramy z Sevillą to jakoś to przejdzie, bo potem 2tyg przerwy.
0
Pora na Roberto w pomocy jakby Iniesta nie mógł grac w sobote, może też będzie dobrze grał.
0
A nie akceptowałeś regulaminu chwilę temu?
1
Już tam niżej ktoś został usunięty ;D
0
Chciałem zobaczyć 4-4-2, ale cóż. Mam nadzieję, że chociaż Sandro dobrze zagra.
0
Ktoś wie jak się wylogować ze strony teraz? :D Tam kolega na dole chyba miał racje z tym więzieniem xD
0
Komentarz usunięty
1
Witam wszystkich zgromadzonych. Strona wygląda świetnie.
0
No sam sobie zaprzeczasz. Ze względu na to, że każdy chce obejrzeć mecz w dogodnej godzinie zmienią godzinę rozpoczęcia meczu. Każdy = nie tylko ty. 18:30 czy 20:30 = dogodna godzina.
6
Azja to nie dziwaczne państwa, tylko bardzo duży kontynent z wieloma bardzo bogatymi krajami o bardzo dużej poplacji=hajs. A tobie 2h w tą czy w tą aż takiej różnicy nie zrobi.
20
Nie sądzę, żeby go to zbytnio interesowało.
47
Najlepsza 9 na świecie.
78
Higuain o Ronaldo: „Jego ego jest ogromne. Jeśli nie mówisz mu, że jest najlepszy, to nie jesteś jego przyjacielem. Cristiano uważa się za najlepszego, ale jest przeceniany. Dzieliłem szatnię z Messim i oni nie mają ze sobą nic wspólnego”.
2
Z Sevillą może być ciężko mimo tego, że grają słabo.
4
Za tydzień będzie: Proszę Atletico wygrajcie z prześcieradłami.
6
Suarez powinien strzelać.
3
Polecam wykonać badania, to może być coś poważnego.
0
Uznali czerwo czy nie? Jestem na fonie i zniknęła kartka na livesports
1
Wróci za 6, to nie człowiek.
0
Dobry z Ciebie kibic xDDD
0
Messi wygra złotą piłkę ;d
1
Zamilcz człowieczku.
3
Kto tam płakał że Luisito ławka dobrze by zrobiła?
0
Nie ma Messiego, nie ma strzelaniny gościu.
0
Z taką obroną to ciężko nie puścić tylu. Chociaż wiadomo, że błędy też robi.
0
Powinni znowu mieć koszulki SOS Refugees, może by wygrali.
11
Nie przesadzaj i idź spać bo majaczysz.