MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Laporta zawsze był i będzie kombinatorem. Ludzie zazwyczaj myślą, że Laporta jest super, bo wygraliśmy potrójną w jego ostatnim roku. Z nim można byłoby zapomnieć o takich piłkarzach jak Neymar czy Suarez.
3
22:00 lub 20:00 w Sobotę to najlepsza godzina. Tym bardziej taką porą roku jak teraz, usiąść sobie wieczorem do meczu.
0
Prawicowy dziennik CNN powiedział, że nikt nie krzyczał Allah Akbar. Wolę się zawsze upewnić.
0
Nie ma potwierdzenia, że islamiści.
4
Podpalone obozy dla uchodźców w Calais: https://www.facebook.com/479803612168266/videos/543268015821825/
2
Tak swoją drogą to ma ktoś link do Brazylia Argentyna?
13
Mnie to nawet na figurkę takiego Audi nie stać xD
0
Dzięki, to się o Argentynę nie martwię już :D
0
Kwalifikacje Ameryki Południowej do MŚ 2018 mają 9 czy 18 meczy?
0
Z Fabregasem to nie zdarzyłoby się nic nigdy w tym nie byłoby potrójnej korony.
2
Ma powody do radości.
0
Oczywiście, że Real jest faworytem. Kogo to dziwi?
0
Już to widzę jak zawieszają Ronaldo :D
0
Mówiłem, że Sevilli nie można skreślać ;d
0
Sevilli nigdy nie można skreślać. Pamiętam w tamtym sezonie 2:0 i potem 2:2.
0
Ronaldinho też takie opaski nosił
0
http://lj.ee/broadcasts/bc-cdbf3aa1500287574408
1
Nuda, nuda, nuda, szansa Mathieu, nuda, nuda, nuda, szansa Villarealu.
2
Skończcie z tym Puyolem teraz, bo za nim też były synulki większe lub mniejsze.
0
Nie byłbym taki pewny.
0
Z Sevillą też tak mówiłem i przegraliśmy. Widać po grze.
0
Dzisiaj remis ;d
1
http://gstreams.tv/streams.php/47
0
http://lasthighlight.com/hd/?page=Beinussdesp
0
No w sumie Benzema to trochę taki terrorysta xD
0
Katar, Dubaj i inne bogate arabskie kraje całkowicie odcinają się od terrorystycznych organizacji muzłumańskich. Mówi się tam w języku angielskim oczywiście arabskim też itd. A jak do tej pory nie było żadnych problemów z Qatar Airways. Trzeba na spokojnie przeanalizować wszystkie oferty i tak też zrobi Barcelona. Pieniądze nie śmierdzą i w interesach nie patrzy się kogo się lubi czy nie.
0
Dlaczego wolisz Japończyków? Myślisz, że Katar sponsoruje ISIS czy może że są to terroryści? xDDDDD
1
Jakieś argumenty, że Rakuten jest lepszym sponsorem niż Qatar Airways? Czy może myślisz, że Katar to terroryści mózdżku?
0
Nikogo to nie interesuje co ty wolisz.
15
Filmik z dzisiejszego wolnego dla piłkarzy: