0

Odejść, odejdzie, ale wydaje mi się, że z 5 lat jeszcze u nas pogra.

0

Chce się mieć Messiego i Neymara trzeba szukać nowych sponsorów.

1

Wydaje ci się "_

0

Orientuje się tu ktoś w NBA? Jeżeli tak to czy Chicago Bulls ma szansę chociaż na finały konferencyjne? A poza tym myślicie, że Spursi albo Oklahoma może namieszać na West czy Curry bez problemu poniesie Golden State Warriors?

4

Fajny ten pies Messiego :D

17

Neuer, Trapp i Ter Stegen taka trójka powinna pojechać.

1

I co z tego, że ze spalonego? Też strzelaliśmy gole ze spalonego. Nie płaczcie teraz tutaj całą noc czasami.

0

Nie można tłumaczyć kiepską grę na wyjazdach godziną.

0

Zawsze gramy tak samo z Malagą.

3

Ale mamy farta, że strzelił Munir na 1:0 tak szybko :D

0

hahaha dobry sędzia jednak :D

1

Hahah Hiszpanie to lubią robić tego typu filmy jak w jakimś kryminale :D

0

No Real ma bardzo łatwy terminarz do 14 lutego(mecz z Bilbao).

0

Byłem na wakacjach w Maroko i kibice jechali na mecz piłkarski w autobusie też śpiewali, śmiali się - spoko ludzie?

1

Normalna sytuacja boiskowa.

0

To był przykład. Jakby np Caicedo kopnął piłkę w trybuny pełne kibiców to byłyby takie same komentarze jak parę lat temu zrobił to Messi to byle nikt nie widział albo z Messim się nie zadziera albo dobrze madryckiemu ścierwu. Bardziej pasuje: Tak właśnie zostałem hipokrytą a nie rasistą, bo jeżeli ktoś jest rasistą ze względu na mecz piłkarski to jest po prostu idiotą.

2

Nie zachowujcie się jak jakieś 12letnie dzieci z komentarzami typu: Tak właśnie zostałem rasistą hahahhahaha Zrobiły to Messi to nie pisalibyście nic.

6

Pogba jak milion dolarów.

2

Komentatorzy jacy pewni siebie co do złotej piłki :D

0

No początek roku w wykonaniu Messiego świetny.

13

Barcelona od zawsze kojarzy się jako spokojni chłopcy, ale nie bójcie się Arda pokaże co to znaczy charakter

0

Obrońca na lata.

0

Jak tam Valencia sobie radzi?

0

Czarni w Ameryce to amerykanie, prawo ziemi.

0

City coś pieknego

5

Najgorsze jest to, że takie starty punktów z Deportivo czy Espanyolem powinny być odłożone na ewentualne wpadki z takimi drużynami jak Atletico, Real czy nawet Athletic.

20

Już była zadyszka.

1



Świetny filmik polecam

0

Tak też będzie wyglądało top5 złotej piłki w tym roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?