MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odejść, odejdzie, ale wydaje mi się, że z 5 lat jeszcze u nas pogra.
0
Chce się mieć Messiego i Neymara trzeba szukać nowych sponsorów.
1
Wydaje ci się "_
0
Orientuje się tu ktoś w NBA? Jeżeli tak to czy Chicago Bulls ma szansę chociaż na finały konferencyjne? A poza tym myślicie, że Spursi albo Oklahoma może namieszać na West czy Curry bez problemu poniesie Golden State Warriors?
4
Fajny ten pies Messiego :D
17
Neuer, Trapp i Ter Stegen taka trójka powinna pojechać.
1
I co z tego, że ze spalonego? Też strzelaliśmy gole ze spalonego. Nie płaczcie teraz tutaj całą noc czasami.
0
Nie można tłumaczyć kiepską grę na wyjazdach godziną.
0
Zawsze gramy tak samo z Malagą.
3
Ale mamy farta, że strzelił Munir na 1:0 tak szybko :D
0
hahaha dobry sędzia jednak :D
1
Hahah Hiszpanie to lubią robić tego typu filmy jak w jakimś kryminale :D
0
No Real ma bardzo łatwy terminarz do 14 lutego(mecz z Bilbao).
0
Byłem na wakacjach w Maroko i kibice jechali na mecz piłkarski w autobusie też śpiewali, śmiali się - spoko ludzie?
1
Normalna sytuacja boiskowa.
0
To był przykład. Jakby np Caicedo kopnął piłkę w trybuny pełne kibiców to byłyby takie same komentarze jak parę lat temu zrobił to Messi to byle nikt nie widział albo z Messim się nie zadziera albo dobrze madryckiemu ścierwu. Bardziej pasuje: Tak właśnie zostałem hipokrytą a nie rasistą, bo jeżeli ktoś jest rasistą ze względu na mecz piłkarski to jest po prostu idiotą.
2
Nie zachowujcie się jak jakieś 12letnie dzieci z komentarzami typu: Tak właśnie zostałem rasistą hahahhahaha Zrobiły to Messi to nie pisalibyście nic.
6
Pogba jak milion dolarów.
2
Komentatorzy jacy pewni siebie co do złotej piłki :D
0
No początek roku w wykonaniu Messiego świetny.
13
Barcelona od zawsze kojarzy się jako spokojni chłopcy, ale nie bójcie się Arda pokaże co to znaczy charakter
0
Obrońca na lata.
0
Jak tam Valencia sobie radzi?
0
Czarni w Ameryce to amerykanie, prawo ziemi.
0
City coś pieknego
5
Najgorsze jest to, że takie starty punktów z Deportivo czy Espanyolem powinny być odłożone na ewentualne wpadki z takimi drużynami jak Atletico, Real czy nawet Athletic.
0
http://www.streamsarena.eu/lsh/streamhd2.html
20
Już była zadyszka.
1
Świetny filmik polecam
0
Tak też będzie wyglądało top5 złotej piłki w tym roku.