MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gramy tak samo jak z Realem
0
A to ok, ale i tak coś mniej grywa ostatnio :/
2
Co z Vidalem, chyba rzeczywiście coś jest na rzeczy.
0
Naucz się co to sarkazm, chłopcze
0
również tak na przyszłość
0
Przynajmniej w koszykówce wygrywamy :/
0
Nas remis urządza.
0
dzięki, na yt zawsze fajnie chodzi
3
Oscar po sezonie ma zostać sprzedany, może takiego jokerka na ławke :D
1
bluescreen of death :D Ściągnij sobie BlueScreenView i daj screena
0
Może w końcu Bartra dostanie ostatnią szansę na udowodnienie coś Enrique.
0
Człowieku leć sam, jedno życie masz. Dziewczyna kocha to poczeka :D
0
Pewnie zajdą dalej od Nas i tak, ale też nie myślę, że wygrają.
0
Edgar Davids czy Song?
1
Nie mówię, że nie, ale równie dobrze mogli zostawić czarną tradycyjną wstążkę. Mimo wszystko nie ma się już nad tym co zastanawiać, w tak smutnym dniu.
0
Mimo wszystko czarna wstążka by wystarczyła. Zdaję sobie sprawę kim był Cruyff, ale z tego co pamiętam to gdy odszedł śp. Vilanova strona nie była czarno biała.
3
Ale ta czarno-biała strona to już przesada. Czarna wstążka na górze wystarczyłaby.
0
Zgadzam się tutaj
0
Zmień buty przede wszystkim.
0
Haha Busquets i Rakitic odpoczną, elegancko.
3
Pique o piłkarzach, którzy sprawili mu najwięcej problemów jak do tej pory:
https://www.facebook.com/unscriptdsport/videos/987079991374220/
6
Jeżeli ewentualne 7pkt przewagi nad Realem to dla Ciebie nerwowość to polecam jakieś spa czy psychologa.
0
Mimo wszystko dzisiaj szczególnie że prowadziliśmy 0:2 powinniśmy wygrać i na ewentualny remis pozwolić sobie w klasyku, bo jak tam nie daj boże przegramy to z 12pkt zrobi się znacznie mniej. Tak czy siak liga raczej jest rozstrzygnięta.
0
Coś czuję, że cała pierwsza trójka ligi straci punkty w tej kolejce.
0
Suarez w tym meczu jest tylko od biegania i ewentualnego dostawienia nogi, bo nie może dostać żółtej.
1
Na pewno masz sporo zapasowych mnk :D
0
Lepiej wygrać ten i ewentualnie móc sobie pozwolić na stratę z Realem. Może i jesteśmy lepsi na ten moment, ale w klasyku wszystko może się zdarzyć.
1
Atletico zupełnie nie w formie
2
Dużo dużo i nie zdziwiłbym się jeżeli to byłaby prawda patrząc jak bardzo skorumpowanym krajem jest Brazylia, wyciągną wszystko z człowieka.
5
Komentarz usunięty