0

Gramy tak samo jak z Realem

0

A to ok, ale i tak coś mniej grywa ostatnio :/

2

Co z Vidalem, chyba rzeczywiście coś jest na rzeczy.

0

Naucz się co to sarkazm, chłopcze

0

również tak na przyszłość

0

Przynajmniej w koszykówce wygrywamy :/

0

Nas remis urządza.

0

dzięki, na yt zawsze fajnie chodzi

3

Oscar po sezonie ma zostać sprzedany, może takiego jokerka na ławke :D

1

bluescreen of death :D Ściągnij sobie BlueScreenView i daj screena

0

Może w końcu Bartra dostanie ostatnią szansę na udowodnienie coś Enrique.

0

Człowieku leć sam, jedno życie masz. Dziewczyna kocha to poczeka :D

0

Pewnie zajdą dalej od Nas i tak, ale też nie myślę, że wygrają.

0

Edgar Davids czy Song?

1

Nie mówię, że nie, ale równie dobrze mogli zostawić czarną tradycyjną wstążkę. Mimo wszystko nie ma się już nad tym co zastanawiać, w tak smutnym dniu.

0

Mimo wszystko czarna wstążka by wystarczyła. Zdaję sobie sprawę kim był Cruyff, ale z tego co pamiętam to gdy odszedł śp. Vilanova strona nie była czarno biała.

3

Ale ta czarno-biała strona to już przesada. Czarna wstążka na górze wystarczyłaby.

0

Zgadzam się tutaj

0

Zmień buty przede wszystkim.

0

Haha Busquets i Rakitic odpoczną, elegancko.

3

Pique o piłkarzach, którzy sprawili mu najwięcej problemów jak do tej pory:
https://www.facebook.com/unscriptdsport/videos/987079991374220/

6

Jeżeli ewentualne 7pkt przewagi nad Realem to dla Ciebie nerwowość to polecam jakieś spa czy psychologa.

0

Mimo wszystko dzisiaj szczególnie że prowadziliśmy 0:2 powinniśmy wygrać i na ewentualny remis pozwolić sobie w klasyku, bo jak tam nie daj boże przegramy to z 12pkt zrobi się znacznie mniej. Tak czy siak liga raczej jest rozstrzygnięta.

0

Coś czuję, że cała pierwsza trójka ligi straci punkty w tej kolejce.

0

Suarez w tym meczu jest tylko od biegania i ewentualnego dostawienia nogi, bo nie może dostać żółtej.

1

Na pewno masz sporo zapasowych mnk :D

0

Lepiej wygrać ten i ewentualnie móc sobie pozwolić na stratę z Realem. Może i jesteśmy lepsi na ten moment, ale w klasyku wszystko może się zdarzyć.

1

Atletico zupełnie nie w formie

2

Dużo dużo i nie zdziwiłbym się jeżeli to byłaby prawda patrząc jak bardzo skorumpowanym krajem jest Brazylia, wyciągną wszystko z człowieka.

5

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?