0

Polecam acestream, pobierasz wklejasz to i super acestream://5f78ce5df8460b944be071b5952fe1a706168a92

2

No też wychowałem się na wschodzie i znam sporo ludzi. Wiadomo, że są tak zwani "ministranci" którzy tak modlitwy w piątek nie odpuszczą, nie zapalą papierosa, nie wypiją itd, ale większość osób które znam to normalne chłopaczki, które jawnie mówią, że nie praktykują. Oczywiście nie popieram przyjmowania uchodźców do krajów, które nie są na to przystosowane, ale też nie można sobie dać wmówić, że wszyscy są źli i nie da się z nimi porozmawiać, bo jak się sprzeciwisz to cie pobiją i zgwałcą kobiety :D A jakbym miał wybrać religię, która cały czas jest najbardziej wpatrzona w zasady itd to byłby to buddyzm.

8

Większość młodych muzułmanów ma w dupie koran, zresztą tak samo z chrześcijaństwem. Religia idzie w zapomnienie, za 100 lat nie wiem czy ktokolwiek będzie chodził do kościoła/meczetu itp.

1

Naprawdę? Co ty nie powiesz

1

Pogba naj***ny to do domu :D

0

Brałbym za Neymara w ciemno

0

Nie śledzę poczynań City i zastanawiam się dlaczego Sterling na ławce? Zawsze jest raczej zmiennikiem czy po prostu wraca po jakimś urazie czy coś?

0

To jakaś słaba aplikacja, na przyszłość będziesz wiedział, że w lidze hiszpańskiej liczą się bezpośrednie mecze w przypadku takich samych punktów w tabeli, a nie bilans bramek ogólny ;)

1

Ty chyba jesteś jakiś upośledzony albo masz 10 lat. Real jest na 3. pozycji nawet jak wszystkie 3 drużyny będą miały tyle samo pkt.

17

Google Camp hahhahahahhaha

2

Jak nie będą pewni siebie i będą przestraszeni każdego rywala to przegrają.

0

Nie płaczemy :)

0

No to chyba nie oglądasz wszystkich meczy, bo Vidal zagrał w 9 meczach od stycznia, w tym 6 razy w wyjściowym składzie.

0

Może dlatego, że był kontuzjowany? Przed kontuzją grał na zmianę z Alvesem. A co do szans dla Ter Stegena to nie wydaje mi się, że zagra w lidze w tym sezonie.

8

Zdecydowanie zasłużony awans, z grą na stojąco nie da się awansować do półfinału.

0

Dokładnie. Wygramy Ligę i Puchar, Real nie zdobędzie nic i znowu będziemy wielcy.

0

Nie miał czasu na lepszy strzał.

1

1

Wygląda to tak jak 2 lata temu

0

Bayern już awansował.

1

Real musi odrobić 5pkt, Atletico 4. To wciąż dużo i nie sądzę, że stracimy ligę.

0

I tak wygramy ligę, nie srajcie.

0

Nie mogłem oglądać 1 połowy, a widzę, że Benzema opuścił boisko. Kontuzja czy tak słabo grał?

0

A kto miał wejść?

0

Ile pecha dzisiaj mamy.

0

To dobrze, bo nikt nie miał zamiaru z tobą dyskutować. Trzeba było po prostu wyjaśnić idiotyczny komentarz na poziomie gimnazjalnym i tyle.

0

Nie wiem o czym mówisz i nie wiem jakim idiotą trzeba być, żeby sądzić, że przez śmierć Cruyffa piłkarze grają słabiej. Zabłysnąć to możesz na facebooku kibicu sukcesu(od 2011)

0

Komentarz usunięty

0

Nawet z największym kryzysem, ligę hiszpańską dowiozą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?