MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Nic specjalnego nie pokazał, jak cała Argentyna.
0
Opluje to powiesz, że deszcz
5
Najbardziej utytułowane drużyny w Europie:
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14141743_2050648595080662_8135602143234073836_n.jpg?oh=0fb29e4b2e660de3ec43971c2632c699&oe=583A7851
5
Neymar odejdzie mam rozumieć>?
1
To nie był karny.
0
Ter Stegen wie co robi
3
Mimo tego, że Arda gra naprawdę dobrze to trochę brakuje Neymara.
2
Bo ma żółtą
0
Ter Stegen przesadza trochę z tymi podaniami, ale pewnie to trenują.
0
Nie w każdym kraju płaci się podatki ;d
0
Albo nic albo faul na Suarezie.
0
Teraz zastanówcie się co zrobiłby w takiej sytuacji Neymar. Wydaje mi się, że zszedłby do środka i albo oddał strzał albo szukał Messiego. Arda super decyzja.
2
https://i.gyazo.com/85077538cecdbd43011b392a38d75087.png
1
Skończ śmieszkować gościu ;d
2
To nie FIFA. Aguero, Higuain na pewno są przed Dybalą.
17
Luksus był do czasu. Teraz ani jeden ani drugi nie zgadzają się na rolę zmiennika, a z niewolnika nie ma pracownika.
1
@perchal tym bardziej, że lubisz Liverpool dodatkowo :d
0
Oczywiście, że jest
https://www.reddit.com/r/WWEstreams/comments/4yvper/wwe_summerslam_2016_place_all_links_in_this_thread/
0
O ile wejdzie na boisko.
0
GOAT Leo D1OS Messi
0
http://streamhd.eu/football/barcelona-vs-real-betis-live-stream-468.php
0
Spróbuj tutaj: http://streamhd.eu/football/barcelona-vs-real-betis-live-stream-468.php
Teraz leci Chelsea
2
Skład:
Line-up Barça: Bravo, Piqué, Rakitic, Sergio, Denis, Arda, Suárez, Messi, J.Alba, S.Roberto and Umtiti
Bench Barça: Masip, Digne, Douglas, Samper, Kaptoum, Vidal and Munir
0
Walka wieczoru najwcześniej o 6, ale pewnie jeszcze później.
2
To krótko kibicujesz.
24
Będzie potrzeba to Roberto zagra :d
0
Że jeszcze wiele razy zrobi czyste wślizgi itp, a sędzia odgwizda faul itd. Nie mówię, że karnego nie było.
1
Umtiti nie machaj rękami, nie dziw się. To hiszpańscy sędziowie.
0
Ale zeszła Gomesowi
0
Ta, jest rozstrzygnięty, kto twierdzi inaczej to się nie zna :)