8

Nic specjalnego nie pokazał, jak cała Argentyna.

0

Opluje to powiesz, że deszcz

5

Neymar odejdzie mam rozumieć>?

1

To nie był karny.

0

Ter Stegen wie co robi

3

Mimo tego, że Arda gra naprawdę dobrze to trochę brakuje Neymara.

2

Bo ma żółtą

0

Ter Stegen przesadza trochę z tymi podaniami, ale pewnie to trenują.

0

Nie w każdym kraju płaci się podatki ;d

0

Albo nic albo faul na Suarezie.

0

Teraz zastanówcie się co zrobiłby w takiej sytuacji Neymar. Wydaje mi się, że zszedłby do środka i albo oddał strzał albo szukał Messiego. Arda super decyzja.

1

Skończ śmieszkować gościu ;d

2

To nie FIFA. Aguero, Higuain na pewno są przed Dybalą.

17

Luksus był do czasu. Teraz ani jeden ani drugi nie zgadzają się na rolę zmiennika, a z niewolnika nie ma pracownika.

1

@perchal tym bardziej, że lubisz Liverpool dodatkowo :d

0

O ile wejdzie na boisko.

0

GOAT Leo D1OS Messi

0

2

Skład:
Line-up Barça: Bravo, Piqué, Rakitic, Sergio, Denis, Arda, Suárez, Messi, J.Alba, S.Roberto and Umtiti

Bench Barça: Masip, Digne, Douglas, Samper, Kaptoum, Vidal and Munir

0

Walka wieczoru najwcześniej o 6, ale pewnie jeszcze później.

2

To krótko kibicujesz.

24

Będzie potrzeba to Roberto zagra :d

0

Że jeszcze wiele razy zrobi czyste wślizgi itp, a sędzia odgwizda faul itd. Nie mówię, że karnego nie było.

1

Umtiti nie machaj rękami, nie dziw się. To hiszpańscy sędziowie.

0

Ale zeszła Gomesowi

0

Ta, jest rozstrzygnięty, kto twierdzi inaczej to się nie zna :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?