0

Taki to pożyje :D

29

Turkowie trochę jak Polacy się zachowują. Jak było ok w eliminacjach to Turan super gracz. Podobnie z Lewym w kadrze. Zresztą to ma się do wielu krajów nawet w Argentynie potrafią zbesztać Messiego.

0

Te stare garnitury :D

2

E tam, każdy ma prawo do własnej opinii :)

0

Może tak, a może nie. Mecz z Paragwajem będzie ważny. A Chille też w końcu odpali.

3

Ramos trochę utrudnia

0

Dla mnie jedynki lepsze.

0

Costa co daje hahahhaha

0

Buffon chciał żeby się Ter Stegenowi lepiej zrobiło :D

0

Arda dalej nie dostaje powołań do repry?

2

Towarzyski, pre-sezon

32

0

Ależ Dybala to jest kocur, za jakiś czas widzę go w Barcelonie, jak już Messi skończy karierę.

0

Ile możesz wydać na takie buty?

20

Cristiano nie przyjmuje dobrze słów nikogo, kto nie powie mu, że jest najlepszym piłkarzem w historii.

0

Przyda mu się odpoczynek na jeden mecz.

2

Mogli jechać w znacznie lepszych nastrojach, ale cóż.

1

Mimo wszystko trzeba przyznać, że sporo tych słabszych momentów tym bardziej, że mamy dopiero październik. A na wiosnę w lutym/marcu też lubimy tracić punkty. Dodatkowo zostało nam jeszcze bardzo dużo trudnych meczy w tej rundzie, min. Villareal, Real, Sevilla, Valencia(mimo wszystko), Sociedad na wyjeździe.

2

Suarez takimi meczami jak ten dzisiaj niestety udowadnia, że nie jest materiałem na najlepszego gracza na świecie czyt. złota piłka. Bez Messiego gra o wiele słabiej. W takich momentach, w takich meczach jak ten powinien dawać drużynie dużo więcej.

0

Kurde źle te 4 miejsce w tabeli wygląda :/

0

Aspas co dał hahahaha

0

Kurde czas leci :/

2

Jeszcze przynajmniej 1, proszę.

0

Wierzę! Remis byłby niebem.

0

Iniesta za Rafinhe

0

Schalke strzeliło 4 gole w 1 połowie. Można? Morzna :)

0

Schalke strzeliło dzisiaj 4 gole w 1 połowie. Można? Można :D

0

o kurde hahahhaaha

0

Przypomniał mi się aż poprzedni mecz na wyjeździe z Celtą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?