MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki to pożyje :D
29
Turkowie trochę jak Polacy się zachowują. Jak było ok w eliminacjach to Turan super gracz. Podobnie z Lewym w kadrze. Zresztą to ma się do wielu krajów nawet w Argentynie potrafią zbesztać Messiego.
0
Te stare garnitury :D
2
E tam, każdy ma prawo do własnej opinii :)
0
Może tak, a może nie. Mecz z Paragwajem będzie ważny. A Chille też w końcu odpali.
3
Ramos trochę utrudnia
0
Dla mnie jedynki lepsze.
0
Costa co daje hahahhaha
0
Buffon chciał żeby się Ter Stegenowi lepiej zrobiło :D
0
Arda dalej nie dostaje powołań do repry?
2
Towarzyski, pre-sezon
32
Głosujemy na Suareza:
http://www.laliga.es/en/laliga-world-player-2016
0
Ależ Dybala to jest kocur, za jakiś czas widzę go w Barcelonie, jak już Messi skończy karierę.
0
Ile możesz wydać na takie buty?
20
Cristiano nie przyjmuje dobrze słów nikogo, kto nie powie mu, że jest najlepszym piłkarzem w historii.
0
Przyda mu się odpoczynek na jeden mecz.
2
Mogli jechać w znacznie lepszych nastrojach, ale cóż.
1
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14448918_793204097485875_4136442786852844839_n.jpg?oh=888a6964f976c497b4de36a124f718f6&oe=5878AB6F haha ten mem zawsze najlepszy
1
Mimo wszystko trzeba przyznać, że sporo tych słabszych momentów tym bardziej, że mamy dopiero październik. A na wiosnę w lutym/marcu też lubimy tracić punkty. Dodatkowo zostało nam jeszcze bardzo dużo trudnych meczy w tej rundzie, min. Villareal, Real, Sevilla, Valencia(mimo wszystko), Sociedad na wyjeździe.
2
Suarez takimi meczami jak ten dzisiaj niestety udowadnia, że nie jest materiałem na najlepszego gracza na świecie czyt. złota piłka. Bez Messiego gra o wiele słabiej. W takich momentach, w takich meczach jak ten powinien dawać drużynie dużo więcej.
0
Kurde źle te 4 miejsce w tabeli wygląda :/
0
Aspas co dał hahahaha
0
Kurde czas leci :/
2
Jeszcze przynajmniej 1, proszę.
0
Wierzę! Remis byłby niebem.
0
Iniesta za Rafinhe
0
Schalke strzeliło 4 gole w 1 połowie. Można? Morzna :)
0
Schalke strzeliło dzisiaj 4 gole w 1 połowie. Można? Można :D
0
o kurde hahahhaaha
0
Przypomniał mi się aż poprzedni mecz na wyjeździe z Celtą :D