MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakbyście musieli kimś zastąpić Neymara i byłby to jakikolwiek gracz, to kogo byście widzieli w naszej drużynie? Ja Reusa(takiego bez kontuzj) lub Griezmanna.
0
Tak sobie przypomniałem komentarze wielkich znawców piłki nożnej, którzy po dwóch pierwszych meczach Atletico mówili, że już odpadają z walki o mistrzostwo :D
0
W sumie jak tak patrzę na te wtorkowe mecze, to Real-Borussia będzie jedynym meczem wartym oglądania. Chyba, że ktoś woli oglądać Legie.
0
Na pewno by dostał tym bardziej, że teraz będą głosować dziennikarze.
6
Griezmann i Suarez udowadniają cały czas, że bardziej zasługują na ZP niż Ronaldo.
0
FIFA 17 znacznie lepsza od 16. Nie wiem jak porównac z PESem, ale demo tak sobie mi się podobało.
51
Pep Guardiola in 2011: "Sergi Roberto is a player to follow in the coming years. When he explodes, you will be really surprised by him."
0
A pomyśleć, że gdyby nie kontuzja czy tam kartki bodajże Alvesa, to Roberto mógł nigdy nie zagrać na prawej obronie i grałby w kratkę w pomocy albo już odszedłby z Barcy. Oczywiście nie mówię, że na pomocy nie był dobry, bo miał fajne mecze, chociażby pamiętny z Realem. Świetny piłkarz, człowiek.
5
Szkoda, że temu drugiemu nie dał spodenek :D
0
Jak myślicie wygramy w tym sezonie na San Sebastian?
1
Bawisz się na tym weselu? To się baw :D
0
To prawda, ale mówienie, że będzie istny wpierdol to za duże słowo. Do El Classico może być tak, że nikt nie będzie wiedział kto jest faworytem, bo obie drużyny będą grać świetnie lub przeciętnie.
6
Nie lekceważ rywali. Do El Classico jeszcze bardzo dużo czasu, nie wiadomo kto w jakiej będzie formie.
0
O kurde, to praktycznie Afryka już.
0
Wiem co pisze i napisałem dokładnie to samo, ale jeśli kryteria oceniania przez dziennikarzy France Football się nie zmienią to wygra Ronaldo za te tytuły. Indywidualnie jest wielu piłkarzy lepszych w tym roku.
0
Nie mówię, że nie ma indywidualnie lepszych piłkarzy na ten moment. Dla mnie nawet Kevin De Bruyne czy Obamajang są lepsi NA TEN MOMENT. Jednak wiadomo jak jest przyznawana nagroda.
0
Mimo tego, że indywidualnie nie jest to najlepszy rok Ronaldo, to nie ma innego piłkarza, który zasłużyłby na tę nagrodę. Wiadomo, że niby jest to nagroda indywidualna, ale każdy zna kryteria. Messi może jakby wygrał Copa America, to samo Suarez. Griez przegrał dwa finały.
0
A kto ma dostać jak nie Cris?
0
Elegancko Bilbao.
1
Chelsea upada jako klub. Grają to samo od dawna, nawet Conte nic nie zmienił(można było się spodziewać). Dla najlepszych piłkarzy Chelsea nie jest już świetnym kierunkiem. Nie sądzę, żeby w najbliższej przyszłości(5 lat) doszli nawet do półfinału LM.
0
Alexis świetny grajek, mimo wszystko musiał odejść, bo taki piłkarz nie ma prawa siedzieć na ławce.
3
Ktoś się orientuje ile może trwać leczenie naciągnięcia więzadła w kolanie? Inaczej, kiedy wróci Umtiti?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Idź już na te wesele, a Suarez niech potrenuje przyjmowanie piłki.
0
To kto dzisiaj gra dobrze? Arda dobrze grał na pozycji Neymara nie w środku pomocy.
0
Kun>Suarez czysto technicznie
0
Głupie gadanie. Całą rundę jesienną targał Barcę na plecach podczas kontuzji Messiego. Poza tym cały czas potrafi świetnie zagrać(ostatni mecz w LM).
1
Z Sevillą 2:1 w lidze na wyjeździe.
0
Zagadka na dobranoc: czyja to stopa po dzisiejszym meczu https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14355011_10155242776632306_1198877592999063240_n.jpg?oh=acd5de616ddf3f9e7c410cd69f85eeb6&oe=5866E619
0
Busquets źle się czuł, żadna kontuzja.