2

Ciekawe na jak wysokim stołku stał Neymar na tym ostatnim zdjęciu. Swoją drogą Neymar imprezuje z Bieberem :D https://www.instagram.com/neymarjr/

0

Najgorsze nie jest to, że Real wygrał tylko to, że znowu oni będą mieli szansę obronić LM jako pierwsi.

16

Już inaczej śpiewa jak zobaczył, że pojawiła się okazja :D Zapraszamy

1

Szacunku trochę gimbie.

0

E tam już raczej nie urośnie jak ma 20 lat ;d

2

Nikt nie będzie żałował, bo Bartra jest zwykłym średniakiem jakich wielu, za słaby na Barcelonę.

0

No już na pewno nie zgarnie.

0

Bartomeu wytłumaczył

0

Na żółtą spokojnie tutaj chodzi o miejsce faulu i to, że sam na sam wychodził.

0

Polska - Białoruś U16:

0

Brakuje mi też jeszcze innego wychowanka, a mianowicie Bellerina

0

Jego obecność w szerokiej kadrze to śmiech na sali i tylko pokaz tego, że obrona Hiszpanii nie ma solidnych zmienników.

5

Brak Bellerina to dopiero heca

0

#Suarez
znaki

0

Sevilla to był przykład, kto wie czy w dwu meczu by ich nie pokonali. Nie ma się co oszukiwać, ze rywali Real miał banalnie prostych i drużyny pokroju Bayern, Barca czy nawet Juve dostałyby się do finału. Real nawet jak wygra Ligę Mistrzów to nikt nie nazwie ich jakąś najlepszą drużyną na świecie czy coś, bo tym sezonem tego po prostu nikomu nie udowodnili.

0

Nie ustawione losowanie, tylko z takimi rywalami jakimi Real grał to nawet Sevilla byłaby w finale. Dlatego uważam, że na LM bardziej zasłużyło Atleti w tym roku, ale wszystko się może zdarzyć w finale i wiadomo, że to Real będzie faworytem bukmacherów.

12

A wy nie zasłużyliście na LM :)

2

Rodowity Francuz - każdy kto urodził się we Francji. Polecam zapoznać się ze słowem, bo zapewne o coś innego ci chodzi. A Francja sama urządziła wojnę w Algierii i brała czarnych niewolników do kraju także nie ma się teraz co dziwić, że tyle kolorowych lata. Trzeba przyznać jednak, że kadra fajna.

1

Powie mi ktoś czy w lidze angielskiej liczy się wynik z bezpośrednich starć czy bilans bramek ogólny? W przypadku remisu City i wygranej Utd w następnej kolejce obie ekipy mają tyle samo pkt.

1

Levante i Valencia jeszcze 1.

0

O dziwo tylko z nami grają tak agresywnie.

0

Był spalony niestety

0

Bartra nie jest i nigdy nie był graczem na poziomie Barcelony. Enrique widzi to na treningu i po prostu daje mu znaki, żeby szukał sobie nowego klubu, bo w klubie ze stolicy Katalonii kariery nie zrobi.

2

Spalony był wcześniej odgwizdany.

0

Co to ma być hahjahahaha

0

hahahhahahahahaa

0

U Guardioli nie będzie tyle drewna w pomocy

0

City nie umie grać dobrze

1

Ja nie wiem jak można grać jak takie gówno mając takich piłkarzy na boisku.

0

Nie powinny

znaki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?