MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakiś link do tej informacji, bo nigdzie nie piszą jeszcze.
0
Coś czuje, że Real zagra w CdR mimo tego przekroczenia przepisów. Perez tam jakiś ciekawy punkt przytoczył:
Z drugiej strony, nawet jeśli przyznalibyśmy, że kara jest efektywna, czemu zaprzeczamy, to powinna ona zostać automatycznie anulowana w związku z zastosowaniem artykułu 2. punktu 1. artykułu 112. Kodeksu Dyscyplinarnego, który mówi, dokładnie cytuję, że «w rozgrywkach o Puchar Króla po zakończeniu trzeciego dwumeczu zostają automatycznie anulowane trwające cykle kar wszystkich uczestników, rozpoczynając nowy cykl». Pada tam także fraza «dla wszystkich uczestników 1/16 finału».
Jeżeli jednak Osasuna była w dokładnie takiej samej sytuacji, to powinni Real także z CdR wyrzucić.
0
jeszcze ma szanse
2
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=62931&kom=ok
Manuel Vizcaíno: Zgłosimy wystawienie nieuprawnionego składu
0
Enrique powiedziałby tak samo, szacunek należy się każdemu rywalowi.
1
Butregano powiedział, że Real nie otrzymał żadnego powiadomienia ;D
0
To prawda, ale pytanie czy zgłosi.
4
Kibice zasłużyli na gola
1
Cadiz do czwartku wieczorem ma czas na złożenie skargi. Coś czuję, że Perez wykona przelew :D
0
Tak. Gościu nie mógł grać w następnym meczu Pucharu Króla, bo miał 3 żółte kartki jeszcze jak grał w Villareal.
0
hhaha Benitez myśli, że jak go zdejmie to nikt nie zauważy. Mógł już dać pograć chłopinie to i tak był ostatni jego mecz w tym sezonie, bo poza Copa Del Ray szans nie dostanie :D
0
Mogą, bo wyrzucić mogą tylko jeśli klub, który grał w tym meczu z Realem złoży skargę. Jeżeli nie złoży, to skończy się tylko na walkowerze.
0
http://www.rtve.es/directo/la-1/
0
Bo ma obywatelstwo hiszpańskie i nie jest brany pod uwagę w tej nagrodzie.
0
Messi jest pewnie zaliczany jak Hiszpan, bo ma obywatelstwo. Tak samo mogliśmy ściągnąć Suareza czy tam Bravo, bo Messi i Alves mają obywatelstwa.
0
Leo jest pewnie zaliczany jak Hiszpan, bo ma obywatelstwo. Tak samo mogliśmy ściągnąć Suareza czy tam Bravo, bo Messi i Alves mają obywatelstwa.
0
Ciężki wybór :D
1
A gdzie Benzema? :D
2
Feghouli>Amrabat
0
Krychowiak nie jest z innego kontynentu ;D
0
Africanos y AMericanos
27
Enrique nie ma czasu na pierdoły, siedzi i myśli nad składem na Villanovense :D
0
Nie ma Simeone xD
0
hahhaha typek Neymarowi ręki nie poda nawet :D
0
http://www.rtve.es/directo/la-1/
0
Drugi powiedział Victor Valdes ;d
2
http://www.rtve.es/directo/la-1/
0
ahahhahaha ale się uśmiałem :D
0
Powiem wam, że hiszpański łatwy język się wydaje :D
0
C zdedycodowanie hahhaa