0

Jakiś link do tej informacji, bo nigdzie nie piszą jeszcze.

0

Coś czuje, że Real zagra w CdR mimo tego przekroczenia przepisów. Perez tam jakiś ciekawy punkt przytoczył:

Z drugiej strony, nawet jeśli przyznalibyśmy, że kara jest efektywna, czemu zaprzeczamy, to powinna ona zostać automatycznie anulowana w związku z zastosowaniem artykułu 2. punktu 1. artykułu 112. Kodeksu Dyscyplinarnego, który mówi, dokładnie cytuję, że «w rozgrywkach o Puchar Króla po zakończeniu trzeciego dwumeczu zostają automatycznie anulowane trwające cykle kar wszystkich uczestników, rozpoczynając nowy cykl». Pada tam także fraza «dla wszystkich uczestników 1/16 finału».

Jeżeli jednak Osasuna była w dokładnie takiej samej sytuacji, to powinni Real także z CdR wyrzucić.

0

jeszcze ma szanse

2

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=62931&kom=ok
Manuel Vizcaíno: Zgłosimy wystawienie nieuprawnionego składu

0

Enrique powiedziałby tak samo, szacunek należy się każdemu rywalowi.

1

Butregano powiedział, że Real nie otrzymał żadnego powiadomienia ;D

0

To prawda, ale pytanie czy zgłosi.

4

Kibice zasłużyli na gola

1

Cadiz do czwartku wieczorem ma czas na złożenie skargi. Coś czuję, że Perez wykona przelew :D

0

Tak. Gościu nie mógł grać w następnym meczu Pucharu Króla, bo miał 3 żółte kartki jeszcze jak grał w Villareal.

0

hhaha Benitez myśli, że jak go zdejmie to nikt nie zauważy. Mógł już dać pograć chłopinie to i tak był ostatni jego mecz w tym sezonie, bo poza Copa Del Ray szans nie dostanie :D

0

Mogą, bo wyrzucić mogą tylko jeśli klub, który grał w tym meczu z Realem złoży skargę. Jeżeli nie złoży, to skończy się tylko na walkowerze.

0

0

Bo ma obywatelstwo hiszpańskie i nie jest brany pod uwagę w tej nagrodzie.

0

Messi jest pewnie zaliczany jak Hiszpan, bo ma obywatelstwo. Tak samo mogliśmy ściągnąć Suareza czy tam Bravo, bo Messi i Alves mają obywatelstwa.

0

Leo jest pewnie zaliczany jak Hiszpan, bo ma obywatelstwo. Tak samo mogliśmy ściągnąć Suareza czy tam Bravo, bo Messi i Alves mają obywatelstwa.

0

Ciężki wybór :D

1

A gdzie Benzema? :D

2

Feghouli>Amrabat

0

Krychowiak nie jest z innego kontynentu ;D

0

Africanos y AMericanos

27

Enrique nie ma czasu na pierdoły, siedzi i myśli nad składem na Villanovense :D

0

Nie ma Simeone xD

0

hahhaha typek Neymarowi ręki nie poda nawet :D

0

0

Drugi powiedział Victor Valdes ;d

2

0

ahahhahaha ale się uśmiałem :D

0

Powiem wam, że hiszpański łatwy język się wydaje :D

0

C zdedycodowanie hahhaa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?