MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zasłużył gościu
2
Norwegowie to jacyś krzywi są chyba.
1
Jak dla mnie to tylko pokazuje jego dominacje w tym roku, skoro nie grał prawie 3 miesiące, a i tak dalej jest najlepszym strzelcem 2015.
0
Muj ulubiony raper to zdecydowanie Rychu Peja
2
Najlepsze, że niektórzy myślą, że to naprawdę reakcja Messiego do filmu :D
0
Ja nie wiem jak On 91 goli strzelił :D
0
Neuer - Pique, Ramos, Alaba - Busquets, Iniesta, James, Vidal - MSN.
1
Sarkazm to był :D Po prostu Rakitic na chwilę obecną formą nie błyszczy, dlatego można pożartować, że w domu nie najlepiej :D
7
Jest Navas, Iker nie ma Bravo :D
4
Rakitić, który dodał: - jesteś dużo lepszy na boisku, jeżeli w domu wszystko dobrze ci się układa
Chyba jakiś kryzys małżeński przechodzą w takim razie.
0
Fajnie byłoby trafić na Gent, przynajmniej raz moglibyśmy mieć łatwego rywala na początek :D
0
Kahn powiedział, że Ronaldo dostanie złotą piłkę :D
38
Perez im kazał
0
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,zlota-pilka-lewandowski-wybral-neuera-mullera-i-vidala,artykul,623961,1,293.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage Wydaje mi się, że wiarygodne źródło :D
9
Lewandowski zagłosował na Złotą Piłkę: Neuer, Muller, Vidal :D
0
3
Po co podajecie niepotwierdzony skład Realu? Skoro grają z Jamesem i Benzemą.
0
Pique już samym doświadczeniem zasłużył sobie na skład w takim meczu jak Gran Derbi. Myślisz, że Ramos błędów nie robi?
5
Niekoniecznie, nigdy nie wiadomo czy Albie się nic nie stanie, a tam zawsze może zagrać Mathieu.
1
Bartra to Bartra. Nigdy nie będzie wielki, jak robi głupie błędy nawet ze średniakami. W takim klubie jak Barcelona każdą szansę trzeba umieć wykorzystać.
3
A Gerard szykuje się na specjalne pożegnanie Bernabeu :)
0
Jest, ale co to ma do rzeczy? :D Abidal, Keita też byli z tych ostatnich u nas chyba.
0
Broda w modzie :D
53
A pomyśleć, że kiedyś zawsze Neymar z Ardą boiskowe sprzeczki mieli :D
2
0
Nie można się dać zwariować. Chociaż wiadomo, że teraz wszystko będzie dokładnie sprawdzane i nawet jak ktoś zadzwoni, że na stadionie jest bomba, to będą musieli mecz odwołać. Tak jak wczoraj w Hanowerze okazało się, że ładunek był atrapą. Miejmy nadzieję, że do meczu dojdzie i nie będzie żadnych problemów(prócz bólu dupy na trybunach wiadomo których kibiców :D ).
2
Oj za dużo onetu czytasz. Dam sobie głowę uciąć, że mecz się odbędzie i nic nikomu się nie stanie.
0
Nie ma się co śmiać z Beniteza, bo pamiętam że sam był kandydatem do objęcia Barcy. Ostatecznie wtedy wzięliśmy Tate ;D
1
Ja nie mam problemu żeby nie pić alkoholu. Gorzej z papierosami :D
0
Nie byłoby sponsorów pokroju Qatar Airways czy innych japońskich firm na koszulkach nie byłoby transferów takich.