0

Zasłużył gościu

2

Norwegowie to jacyś krzywi są chyba.

1

Jak dla mnie to tylko pokazuje jego dominacje w tym roku, skoro nie grał prawie 3 miesiące, a i tak dalej jest najlepszym strzelcem 2015.

0

Muj ulubiony raper to zdecydowanie Rychu Peja

2

Najlepsze, że niektórzy myślą, że to naprawdę reakcja Messiego do filmu :D

0

Ja nie wiem jak On 91 goli strzelił :D

0

Neuer - Pique, Ramos, Alaba - Busquets, Iniesta, James, Vidal - MSN.

1

Sarkazm to był :D Po prostu Rakitic na chwilę obecną formą nie błyszczy, dlatego można pożartować, że w domu nie najlepiej :D

7

Jest Navas, Iker nie ma Bravo :D

4

Rakitić, który dodał: - jesteś dużo lepszy na boisku, jeżeli w domu wszystko dobrze ci się układa

Chyba jakiś kryzys małżeński przechodzą w takim razie.

0

Fajnie byłoby trafić na Gent, przynajmniej raz moglibyśmy mieć łatwego rywala na początek :D

0

Kahn powiedział, że Ronaldo dostanie złotą piłkę :D

38

Perez im kazał

9

Lewandowski zagłosował na Złotą Piłkę: Neuer, Muller, Vidal :D

0

3

Po co podajecie niepotwierdzony skład Realu? Skoro grają z Jamesem i Benzemą.

0

Pique już samym doświadczeniem zasłużył sobie na skład w takim meczu jak Gran Derbi. Myślisz, że Ramos błędów nie robi?

5

Niekoniecznie, nigdy nie wiadomo czy Albie się nic nie stanie, a tam zawsze może zagrać Mathieu.

1

Bartra to Bartra. Nigdy nie będzie wielki, jak robi głupie błędy nawet ze średniakami. W takim klubie jak Barcelona każdą szansę trzeba umieć wykorzystać.

3

A Gerard szykuje się na specjalne pożegnanie Bernabeu :)

0

Jest, ale co to ma do rzeczy? :D Abidal, Keita też byli z tych ostatnich u nas chyba.

0

Broda w modzie :D

53

A pomyśleć, że kiedyś zawsze Neymar z Ardą boiskowe sprzeczki mieli :D

2

0

Nie można się dać zwariować. Chociaż wiadomo, że teraz wszystko będzie dokładnie sprawdzane i nawet jak ktoś zadzwoni, że na stadionie jest bomba, to będą musieli mecz odwołać. Tak jak wczoraj w Hanowerze okazało się, że ładunek był atrapą. Miejmy nadzieję, że do meczu dojdzie i nie będzie żadnych problemów(prócz bólu dupy na trybunach wiadomo których kibiców :D ).

2

Oj za dużo onetu czytasz. Dam sobie głowę uciąć, że mecz się odbędzie i nic nikomu się nie stanie.

0

Nie ma się co śmiać z Beniteza, bo pamiętam że sam był kandydatem do objęcia Barcy. Ostatecznie wtedy wzięliśmy Tate ;D

1

Ja nie mam problemu żeby nie pić alkoholu. Gorzej z papierosami :D

0

Nie byłoby sponsorów pokroju Qatar Airways czy innych japońskich firm na koszulkach nie byłoby transferów takich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?