MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zobaczyłem 7-10 myślałem, że tygodni :D
1
My już nie gramy tiki-taki.
0
treningowe gościu xD
38
Do roli zmiennika jest przyzwyczajony, także byłbym na tak jak za darmo ma dołączyć.
0
Macie swojego Sandro od 1 minuty :D Chłopaczek jest bez użyteczny.
0
Gorzej będzie jak Argentyna nie zakwalifikuje się na MŚ, ale nie ma co Messiego forsować. Z taką ekipą jaką mają to mogą i tak powalczyć z każdym, nawet bez Leo.
10
I jest to zrozumiałe podejście rodziców, bo naprawdę niewielki procent będzie miało z piłki nawet 10 tyś tygodniowo. Tak samo w e-sporcie(który bardzo się rozwija), rodzice mówią ucz się, a nie grasz w ten komputer :D
1
Według mnie za mało na karnego.
0
https://pbs.twimg.com/media/CRDu0KLWwAMr1-z.jpg ciesz się, że Pazdan czerwonej nie dostał.
10
Nic nie drukują, skończcie płakać i pomyślcie, że zza pleców ciężko było zobaczyć, a jak piłkarz wbiegnie w pole karne i sie przewróci to zawsze dają karne. Pazdan zachował się idiotycznie i tyle. Do boju!
0
Dziwne że Pazdan kartki nie dostał
0
I jeszcze piłkarze hahhaha
0
Pożyjemy zobaczymy co z Pana Munira wyrośnie. Według mnie nawet nie drugi Bojan ;)
0
Co z tego, że ma 20 lat? Jakby utrzymał formę z pewnego etapu jego kariery to dziś grałby bez problemu w seniorach. Lepszy nie będzie już, za słaba głowa.
0
Byłby dobry to dostałby powołanie do seniorów.
7
Czyli w styczniu przyjdzie ;D
0
Ronaldo na 7 meczy strzelił w jednym, ciekawa statystyka.
0
U was też tak pada? :D
1
Real jutro i tak przegra(tak na osłodę dzisiejszej porażki :D)
0
Aguero>Lewandowski :D
0
Wiadomo nie od dzisiaj kolego. Chociaż z taką obroną to nawet z Messim byłoby ciężko.
0
Halo, remis będzie dobrym wynikiem tak jak mówiłem.
0
Tak jak mówiłem, remis brałbym w ciemno przy takiej grze.
0
Poczekamy, zobaczymy ;) Widzimy się za 1h
0
Dzisiaj remis moim zdaniem
7
Jeszcze nie jest lepszy od Guardioli, ale jak tak dalej pójdzie to kto wie.
0
Dobry piłkarz, w Algierii na MŚ też dobrze grał. Przydałby się.
6
Chelsea jest na 4 pozycji = ranking nic nie znaczący.
1
Alves gra bardzo dobrze w ataku jak na prawego obrońce, ale w obronie na najlepszych rywali też nie odpuszcza i taki Ronaldo często nie wie co się dzieje jak na niego gra. Sergi Roberto musi sporo popracować nad grą obronną jak chce być na poziomie Alvesa.
0
A Ja nie rozumiem jak można mieszać piłkę nożną w sprawy polityczne.