4

Zobaczyłem 7-10 myślałem, że tygodni :D

1

My już nie gramy tiki-taki.

0

treningowe gościu xD

38

Do roli zmiennika jest przyzwyczajony, także byłbym na tak jak za darmo ma dołączyć.

0

Macie swojego Sandro od 1 minuty :D Chłopaczek jest bez użyteczny.

0

Gorzej będzie jak Argentyna nie zakwalifikuje się na MŚ, ale nie ma co Messiego forsować. Z taką ekipą jaką mają to mogą i tak powalczyć z każdym, nawet bez Leo.

10

I jest to zrozumiałe podejście rodziców, bo naprawdę niewielki procent będzie miało z piłki nawet 10 tyś tygodniowo. Tak samo w e-sporcie(który bardzo się rozwija), rodzice mówią ucz się, a nie grasz w ten komputer :D

1

Według mnie za mało na karnego.

0

https://pbs.twimg.com/media/CRDu0KLWwAMr1-z.jpg ciesz się, że Pazdan czerwonej nie dostał.

10

Nic nie drukują, skończcie płakać i pomyślcie, że zza pleców ciężko było zobaczyć, a jak piłkarz wbiegnie w pole karne i sie przewróci to zawsze dają karne. Pazdan zachował się idiotycznie i tyle. Do boju!

0

Dziwne że Pazdan kartki nie dostał

0

I jeszcze piłkarze hahhaha

0

Pożyjemy zobaczymy co z Pana Munira wyrośnie. Według mnie nawet nie drugi Bojan ;)

0

Co z tego, że ma 20 lat? Jakby utrzymał formę z pewnego etapu jego kariery to dziś grałby bez problemu w seniorach. Lepszy nie będzie już, za słaba głowa.

0

Byłby dobry to dostałby powołanie do seniorów.

7

Czyli w styczniu przyjdzie ;D

0

Ronaldo na 7 meczy strzelił w jednym, ciekawa statystyka.

0

U was też tak pada? :D

1

Real jutro i tak przegra(tak na osłodę dzisiejszej porażki :D)

0

Aguero>Lewandowski :D

0

Wiadomo nie od dzisiaj kolego. Chociaż z taką obroną to nawet z Messim byłoby ciężko.

0

Halo, remis będzie dobrym wynikiem tak jak mówiłem.

0

Tak jak mówiłem, remis brałbym w ciemno przy takiej grze.

0

Poczekamy, zobaczymy ;) Widzimy się za 1h

0

Dzisiaj remis moim zdaniem

7

Jeszcze nie jest lepszy od Guardioli, ale jak tak dalej pójdzie to kto wie.

0

Dobry piłkarz, w Algierii na MŚ też dobrze grał. Przydałby się.

6

Chelsea jest na 4 pozycji = ranking nic nie znaczący.

1

Alves gra bardzo dobrze w ataku jak na prawego obrońce, ale w obronie na najlepszych rywali też nie odpuszcza i taki Ronaldo często nie wie co się dzieje jak na niego gra. Sergi Roberto musi sporo popracować nad grą obronną jak chce być na poziomie Alvesa.

0

A Ja nie rozumiem jak można mieszać piłkę nożną w sprawy polityczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?