10

Kameni z nami jak zawsze mecz życia

0

To wygląda jak w poprzednim sezonie z Malagą. Próbujemy, ale nic z tego nie ma. Obstawiam 0:0

0

Jest Neymar = nie ma obaw :D

1

Sergi prawy obrońca>pomocnik

0

Dzisiaj remis, za tydzień może wygrana, z Atletico porażka. Tak to widze.

0

No niedawno Real miał więcej, ale po potrójnej trochę lajków doszło

0

Bo jest młody i wcześniej nie grał w lidze? Bravo cały poprzedni sezon grał w lidze i radził sobie świetnie więc nie ma powodów żeby się martwić o pierwszy skład.

5

Jak zawsze klasa w wypowiedzi Enrique.

4

Komentarz usunięty

0

Tak sobie myślę, że jak nie stracimy bramki to wygramy to 5:0.

3

Co ty myślisz, że on tego nie wie? :D Jego zadaniem nie jest rozbijanie psychicznie kadry i mówienie, że Roberto jest słaby, Bartra jest słaby, a Messi dobry. Na najwyższym poziomie takich rzeczy się nie mówi publicznie.

1

Real też często ładnie robi :D

0

Czego się spodziewasz po początku sezonu, gdzie dla niektórych jest to dopiero drugi/trzeci mecz? Poza tym tak męczący mecz z Sevillą. Gra co 3 dni też nie jest łatwa, tym bardziej na początku sezonu. Za 3 dni też będzie biednie to wyglądać. Miejmy nadzieję, że w 1 kolejce ligi damy radę.

2

W tym meczu to nie miałoby zbyt wielkiego znaczenia akurat.

1

Przede wszystkim to pamiętajmy że jest to początek sezonu, a gra co 3. dni na pewno nie pomaga nawet takim specjalistom. I w poniedziałek też nagle nie zaczną że tak powiem zapier**lać. Już mecz z Sevillą ich za dużo kosztował. Poza tym porażka taktyczna Enrique. Powinien mimo wszystko wystawić bardziej optymalny skład w obronie i wybrać albo Rakiticia albo Inieste od początku. Oby na początku ligi nie było wpadki.

0

Enrique się nie nauczył, że jak pomoc wygląda tak jak dziś to po prostu nie atakujemy. Tym bardziej bez Neymara.

1

hahhahahahaha mocne :D

0

Rafinha, Roberto, Mascherano - i atak nie istnieje

0

Wypożyczenie to nie odejście, a chyba nie wyobrażasz sobie Halilovicia grającego w 1 drużynie.

0

Co ciekawe źle wyleczona świnka, a tym bardziej u dorosłych(gdyż jest to choroba dziecięca) może skończyć się bezpłodnością. Neymara pewnie dopilnują żeby za szybko z łóżka nie wychodził :D

1

Ja kupuję, ale wyjazdówkę.

11

36

Jeżeli nie widzisz różnicy w tym ile do akcji ofensywnych wnosi Messi w porównaniu do Ronaldo to jesteś ślepy.

0

Wydaje mi się, że Barcelona to za poważny klub, żeby sprzedawać zaraz po kupnie. Poza tym Luis Enrique go chciał.

7

A po co miał głosować skoro Ronaldo w tamtym sezonie miał więcej trofeów i lepsze statystyki?

0

Odpuścić to ty sobie możesz idiotyczne komentarze : )

0

Ale z ciebie wsiok :D

0

Nie poiwnno cie to raczej obchodzić jakiego wyznania jest Turan.

1

To wszystko zależy od wychowania. Jak jest się z porządnej rodziny z dobrymi wartościami, to nawet i z muslimem można posprzeczać się na tematy religijne w pokojowej atmosferze(mówię to z doświadczenia). A w Barcelonie jakieś patusy z ulicy raczej nie grają :D

0

Barca może kupować piłkarzy, ale grać będą mogli dopiero od stycznia 2016 roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?