MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Kameni z nami jak zawsze mecz życia
0
To wygląda jak w poprzednim sezonie z Malagą. Próbujemy, ale nic z tego nie ma. Obstawiam 0:0
0
Jest Neymar = nie ma obaw :D
1
Sergi prawy obrońca>pomocnik
0
Dzisiaj remis, za tydzień może wygrana, z Atletico porażka. Tak to widze.
0
No niedawno Real miał więcej, ale po potrójnej trochę lajków doszło
0
Bo jest młody i wcześniej nie grał w lidze? Bravo cały poprzedni sezon grał w lidze i radził sobie świetnie więc nie ma powodów żeby się martwić o pierwszy skład.
5
Jak zawsze klasa w wypowiedzi Enrique.
4
Komentarz usunięty
0
Tak sobie myślę, że jak nie stracimy bramki to wygramy to 5:0.
3
Co ty myślisz, że on tego nie wie? :D Jego zadaniem nie jest rozbijanie psychicznie kadry i mówienie, że Roberto jest słaby, Bartra jest słaby, a Messi dobry. Na najwyższym poziomie takich rzeczy się nie mówi publicznie.
1
Real też często ładnie robi :D
0
Czego się spodziewasz po początku sezonu, gdzie dla niektórych jest to dopiero drugi/trzeci mecz? Poza tym tak męczący mecz z Sevillą. Gra co 3 dni też nie jest łatwa, tym bardziej na początku sezonu. Za 3 dni też będzie biednie to wyglądać. Miejmy nadzieję, że w 1 kolejce ligi damy radę.
2
W tym meczu to nie miałoby zbyt wielkiego znaczenia akurat.
1
Przede wszystkim to pamiętajmy że jest to początek sezonu, a gra co 3. dni na pewno nie pomaga nawet takim specjalistom. I w poniedziałek też nagle nie zaczną że tak powiem zapier**lać. Już mecz z Sevillą ich za dużo kosztował. Poza tym porażka taktyczna Enrique. Powinien mimo wszystko wystawić bardziej optymalny skład w obronie i wybrać albo Rakiticia albo Inieste od początku. Oby na początku ligi nie było wpadki.
0
Enrique się nie nauczył, że jak pomoc wygląda tak jak dziś to po prostu nie atakujemy. Tym bardziej bez Neymara.
1
hahhahahahaha mocne :D
0
Rafinha, Roberto, Mascherano - i atak nie istnieje
0
Wypożyczenie to nie odejście, a chyba nie wyobrażasz sobie Halilovicia grającego w 1 drużynie.
0
Co ciekawe źle wyleczona świnka, a tym bardziej u dorosłych(gdyż jest to choroba dziecięca) może skończyć się bezpłodnością. Neymara pewnie dopilnują żeby za szybko z łóżka nie wychodził :D
1
Ja kupuję, ale wyjazdówkę.
11
Arda in the club offices "I want to see Messi"
https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/videos/vb.443080359053985/1106558799372801/?type=2&theater
:D
36
Jeżeli nie widzisz różnicy w tym ile do akcji ofensywnych wnosi Messi w porównaniu do Ronaldo to jesteś ślepy.
0
Wydaje mi się, że Barcelona to za poważny klub, żeby sprzedawać zaraz po kupnie. Poza tym Luis Enrique go chciał.
7
A po co miał głosować skoro Ronaldo w tamtym sezonie miał więcej trofeów i lepsze statystyki?
0
Odpuścić to ty sobie możesz idiotyczne komentarze : )
0
Ale z ciebie wsiok :D
0
Nie poiwnno cie to raczej obchodzić jakiego wyznania jest Turan.
1
To wszystko zależy od wychowania. Jak jest się z porządnej rodziny z dobrymi wartościami, to nawet i z muslimem można posprzeczać się na tematy religijne w pokojowej atmosferze(mówię to z doświadczenia). A w Barcelonie jakieś patusy z ulicy raczej nie grają :D
0
Barca może kupować piłkarzy, ale grać będą mogli dopiero od stycznia 2016 roku.