MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo fajnie wygląda teraz tabela z newsami, gorącymi tematami itd. Wcześniej też było ok, ale zmiana na + ;)
2
Przecież testy gimnazjalne to nawet nie satysfakcja, bo to każdy zdaje. A jakby już mieli sobie załatwić coś to od razu maturę by dostali na mrugnięcie oka.
0
Nie było spalonego ;d
6
Jedyne co robisz człowieku na tej stronie to płaczesz. W życiu też tak negatywnie jesteś do wszystkiego nastawiony? Każdy wie od dawna, że jak przyciśnie Barcę to ta może się zgubić lub wyprowadzić zabójczą kontrę.
0
To nie przez godzinę, a przez brak sił.
0
Żegnam gimnazjalistę.
0
To się nie wypowiadaj. Nie stawiamy spacji przed przecinkiem.
0
Czytałeś co mówił Enrique przed meczem?
0
Ciesz się, że strzelili jednego. Nie widzisz, że nie mają sił nawet biegać?
0
Po prostu nie dają rady kondycyjnie czego nie rozumiesz?
0
Po kontrze. Messi rajd do środka, podał na prawą do Suareza i suarez z pierwszej po długim słupku.
0
Przecież piłkarze Barcy już teraz nie mają siły biegać.
0
Mam nadzieję, że strzelimy jeszcze jednego zaraz, bo fizycznie jesteśmy w tragicznej formie.
0
Widać, że jest tak jak mówił Enrique. Piłkarze nie są w najlepszej formie fizycznej aktualnie.
0
Dobre krycie hahaha
3
Rudy ma szczęście że jest 1:3 a nie 1:2 :D
0
nieśmieszne :)
0
Co nie oznacza, że on nie powinien być w tym klubie.
0
Nie przesadzaj.
1
Ale Montoya jest słaby :D
0
W meczu z Sevillą grał w starych, a te nowe zostały już poprawione specjalnie pod Messiego.
0
Ktoś tam szukał linka: http://live.drakulastream.eu/players/free-live-video-streaming-atletico-madrid-real-madrid-football-uefa-champions-league-48175.html
3
Dlaczego niestety?
5
Oczywiście, że może. Jeżeli całą Ligę Mistrzów grał i był w kadrze, a z jakichś powodów nie mógł wystąpić w finale to i tak wygrał Ligę Mistrzów. Nawet Douglas będzie mógł się już w czerwcu chwalić tym, że jest zdobywcą potrójnej korony, daj boże.
2
Nie miejcie żalu do LE, bo Pique po prostu popełnił błąd jak na orlikach podając do pomocnika Sevilli w takim miejscu. Zasłużony remis.
7
9:1 - 3pkt 1:0 - 3pkt. Prosta matematyka. Jak tak bardzo interesują was statystyki indywidualne proponuję zmienić sport.
0
Barca planuje kupić kogoś i tak, czy to Pogba czy Veratti to i tak będzie odpowiednie zastępstwo. Do Stycznia się wytrzyma ;)
1
Najważniejsze, że żałuje tego co zrobił.
0
Xavi Hernandez ;)
4
Nie idzie, nie ma pomocy.