0

Bardzo fajnie wygląda teraz tabela z newsami, gorącymi tematami itd. Wcześniej też było ok, ale zmiana na + ;)

2

Przecież testy gimnazjalne to nawet nie satysfakcja, bo to każdy zdaje. A jakby już mieli sobie załatwić coś to od razu maturę by dostali na mrugnięcie oka.

0

Nie było spalonego ;d

6

Jedyne co robisz człowieku na tej stronie to płaczesz. W życiu też tak negatywnie jesteś do wszystkiego nastawiony? Każdy wie od dawna, że jak przyciśnie Barcę to ta może się zgubić lub wyprowadzić zabójczą kontrę.

0

To nie przez godzinę, a przez brak sił.

0

Żegnam gimnazjalistę.

0

To się nie wypowiadaj. Nie stawiamy spacji przed przecinkiem.

0

Czytałeś co mówił Enrique przed meczem?

0

Ciesz się, że strzelili jednego. Nie widzisz, że nie mają sił nawet biegać?

0

Po prostu nie dają rady kondycyjnie czego nie rozumiesz?

0

Po kontrze. Messi rajd do środka, podał na prawą do Suareza i suarez z pierwszej po długim słupku.

0

Przecież piłkarze Barcy już teraz nie mają siły biegać.

0

Mam nadzieję, że strzelimy jeszcze jednego zaraz, bo fizycznie jesteśmy w tragicznej formie.

0

Widać, że jest tak jak mówił Enrique. Piłkarze nie są w najlepszej formie fizycznej aktualnie.

0

Dobre krycie hahaha

3

Rudy ma szczęście że jest 1:3 a nie 1:2 :D

0

nieśmieszne :)

0

Co nie oznacza, że on nie powinien być w tym klubie.

0

Nie przesadzaj.

1

Ale Montoya jest słaby :D

0

W meczu z Sevillą grał w starych, a te nowe zostały już poprawione specjalnie pod Messiego.

3

Dlaczego niestety?

5

Oczywiście, że może. Jeżeli całą Ligę Mistrzów grał i był w kadrze, a z jakichś powodów nie mógł wystąpić w finale to i tak wygrał Ligę Mistrzów. Nawet Douglas będzie mógł się już w czerwcu chwalić tym, że jest zdobywcą potrójnej korony, daj boże.

2

Nie miejcie żalu do LE, bo Pique po prostu popełnił błąd jak na orlikach podając do pomocnika Sevilli w takim miejscu. Zasłużony remis.

7

9:1 - 3pkt 1:0 - 3pkt. Prosta matematyka. Jak tak bardzo interesują was statystyki indywidualne proponuję zmienić sport.

0

Barca planuje kupić kogoś i tak, czy to Pogba czy Veratti to i tak będzie odpowiednie zastępstwo. Do Stycznia się wytrzyma ;)

1

Najważniejsze, że żałuje tego co zrobił.

0

Xavi Hernandez ;)

4

Nie idzie, nie ma pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?