0

Marcelo na środku? Jakim idiotą trzeba być?

0

Normalnie. Tym bardziej gdy jest się niekrytym.

0

A co mają robić? Zdobyli szybko gola, to przecież nie muszą strzelić drugiego, skoro jest 0:1.

0

A ty przez 70min siedzisz i obgryzasz paznokcie oglądając mecz Barcy haha

0

Ostatni raz zrobił to 2 lata temu.

3

Jestem kibicem Barcelony, ale ten mecz skończ się wynikiem 0:1/1:1 lub 1:2. Nie wygramy tego spotkania ;) Nigdy nie wygrywamy meczy grając tak jak gramy dziś. Zdarza się, szkoda że strata punktów nastąpiła przed meczem z City, kiedy piłkarze byli w takich świetnych nastrojach.

0

Życzę Espanyolowi aby awansowali do finału.

8

Po pierwsze bynajmniej nie równa się przynajmniej.

0

W Niedziele z Levante to chyba będzie grał Munir i Pedro na ataku :D

0

Co Ty, prosty chłopak z Polski masz do gadania nt. fryzury Enrique?

2

Z Villarealem też mogą mieć ciężko.

13

Fajnie byłoby wygrać wszystkie mecze w lidze do samego końca, ale to będzie bardzo ciężkie i na 99 procent stracimy punkty.

0

Ole Ole Ole Ole Nie damy się :D

0

3 mecze tutaj będą.

0

Nie liczy się, samobój.

0

Messi bez Xaviego i Iniesty nie istnieje :D

0

Zachowuj się dziecko.

1

Ronaldo co ty robisz?

0

My kiedyś też z Realem nie wygraliśmy, a liga była nasza.

1

W Realu na ławce :D

4

Ja tego Gran Derbi nie mam zamiaru oglądać nawet. Jak byłoby, że przed Gran Derbi tracimy 1pkt do Realu to nie wyrobiłbym psychicznie gdybym miał oglądać ten mecz. Dlatego nie będę oglądał i po meczu sprawdzę wynik z nadzieją, że Barca wygrała :D

0

Gdyby był Tevez...

0

Dzisiaj będzie 2:1 i w derbach wygrana Realu jak znam życie ;)

0

Nikt nie gra nieziemskiego futbolu w tym sezonie. A na pewno nie Real, który nie może pokonać Atletico od 5 czy 6 meczy.

1

Dobry troll hahaha

1

Przecież wszyscy wiedzą, że Real gra lepiej i bardziej drużynowo bez Ronaldo. Nie ma co liczyć na remis dzisiaj.

1

On nie chce grać dla Polski.

0

Co jak co, ale kontuzji nikomu nie życzę.

0

My też stracimy w tej rundzie jeszcze, jak nie z Realem to z np. Malagą.

0

I dokonamy czegoś wielkiego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?