MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie strata punktów i tyle, zacznijcie się z tym pomału godzić. W drugiej połowie minuty będą upływać bardzo szybko.
1
Dzisiaj remis panowie ;)
0
Busquets geniusz.
0
Nie sądzę, że wygra ;) Myślę nawet, że Ronaldo może strzelić więcej niż 50 bramek i pobić rekord.
1
Komentarz usunięty
0
Messi miewał lepsze wyniki ;)
3
Co z tego, że Ronaldo hat-trick?
0
Thiago byłby super na zastępstwo Xaviego ;(
0
To nie ma żadnego związku z piłką nożną.
0
Dzielnicy Francji? :D Mieszkam w normalnej dzielnicy w Paryżu, ale nigdzie nie bałbym się pójść o 3:00 w nocy. Wiem, że nikt mnie ani nie okradnie, ani nie pobije czy coś. Znacznie inaczej się czułem w Krakowie, gdy wracałem z kumplem o 2:30 :D
0
Mieszkam praktycznie całe życie we Francji i nigdy nie miałem problemów ani z "ciapatymi" ani murzynami. I wszyscy których znam zachowują się znacznie lepiej niż tutejsi Polacy, którzy wszystko co zarobią na budowie wydają na alkohol i się potem pijani szukają bójek. Mimo wszystko nie mówię, że murzyni czy ciapaci są święci, bo wiadomo że we wszystkich rasach są świry i psychopaci.
0
MESSIah16 kraje biedne są według ciebie normalne, bo tam po prostu nie ma sensu jeździć. Uważasz, że Stany są nienormalne, bo prezydentem jest czarnoskóry? W takiej Australii czy Stanach chętniej widziani są czarnoskórzy czy "ciapaci" niż Polacy. Polacy są obrażani i poniżani za granicą, a zarazem robią najwięcej syfu. Także siedź sobie w swojej wiosce, czekaj na niedzielny mecz Barcelony i nie pisz takich bzdur.
0
Tak, bo mają lepszy bilans w bezpośrednim meczu.
0
Myśleliście, że będą akcje jak z City? 1:0 będzie dobrym wynikiem.
1
Real przejdzie z palcem w dupie Atleti. Zobaczycie ;)
1
Casillas już wie co go czeka w niedziele :D
0
Xavi oszczędzany na Real hahahhaa
0
Douglas na ćwierćfinał!
0
Hart udowadnia, że się tylko marnuje w City.
0
Hart co wyjął
1
Nie ma Busqueta nie ma kontroli w środku pola...
0
Navas bliżej podejdź hahahaha
0
Dobrze, niech się oszczędzają na Real.
0
Zagra, zagra ;)
0
Macie swojego Ter Stegena. Typ zdecydowanie przesadza z tymi nogami. Nie jesteś neuerem.
0
Neymar hahhahahaa
1
hahahhaa Nasri typowy przegrany, który miał być wielką gwiazdą, a jest nikim.
0
Ter Stegen mógł to normalnie złapać. Nie wiem po co kombinuje.
0
Nie ma czerwonej, bo trafił najpierw w piłkę. Żółta za sam wjazd.
0
Mascherano gra kiepsko jako dp w Barcelonie. Nie mamy kontroli w środku.