0

Będzie strata punktów i tyle, zacznijcie się z tym pomału godzić. W drugiej połowie minuty będą upływać bardzo szybko.

1

Dzisiaj remis panowie ;)

0

Busquets geniusz.

0

Nie sądzę, że wygra ;) Myślę nawet, że Ronaldo może strzelić więcej niż 50 bramek i pobić rekord.

1

Komentarz usunięty

0

Messi miewał lepsze wyniki ;)

3

Co z tego, że Ronaldo hat-trick?

0

Thiago byłby super na zastępstwo Xaviego ;(

0

To nie ma żadnego związku z piłką nożną.

szkoda, że ten norweg nie dostanie, bo polacy pobili go na śmierć będąc za chlebem w Norwegi. Tak to nie ma co szukać, bo można znaleźć milion sytuacji. Ludzie psują świat i nie tylko murzyni czy ciapaci.

0

Dzielnicy Francji? :D Mieszkam w normalnej dzielnicy w Paryżu, ale nigdzie nie bałbym się pójść o 3:00 w nocy. Wiem, że nikt mnie ani nie okradnie, ani nie pobije czy coś. Znacznie inaczej się czułem w Krakowie, gdy wracałem z kumplem o 2:30 :D

0

Mieszkam praktycznie całe życie we Francji i nigdy nie miałem problemów ani z "ciapatymi" ani murzynami. I wszyscy których znam zachowują się znacznie lepiej niż tutejsi Polacy, którzy wszystko co zarobią na budowie wydają na alkohol i się potem pijani szukają bójek. Mimo wszystko nie mówię, że murzyni czy ciapaci są święci, bo wiadomo że we wszystkich rasach są świry i psychopaci.

0

MESSIah16 kraje biedne są według ciebie normalne, bo tam po prostu nie ma sensu jeździć. Uważasz, że Stany są nienormalne, bo prezydentem jest czarnoskóry? W takiej Australii czy Stanach chętniej widziani są czarnoskórzy czy "ciapaci" niż Polacy. Polacy są obrażani i poniżani za granicą, a zarazem robią najwięcej syfu. Także siedź sobie w swojej wiosce, czekaj na niedzielny mecz Barcelony i nie pisz takich bzdur.

0

Tak, bo mają lepszy bilans w bezpośrednim meczu.

0

Myśleliście, że będą akcje jak z City? 1:0 będzie dobrym wynikiem.

1

Real przejdzie z palcem w dupie Atleti. Zobaczycie ;)

1

Casillas już wie co go czeka w niedziele :D

0

Xavi oszczędzany na Real hahahhaa

0

Douglas na ćwierćfinał!

0

Hart udowadnia, że się tylko marnuje w City.

0

Hart co wyjął

1

Nie ma Busqueta nie ma kontroli w środku pola...

0

Navas bliżej podejdź hahahaha

0

Dobrze, niech się oszczędzają na Real.

0

Zagra, zagra ;)

0

Macie swojego Ter Stegena. Typ zdecydowanie przesadza z tymi nogami. Nie jesteś neuerem.

0

Neymar hahhahahaa

1

hahahhaa Nasri typowy przegrany, który miał być wielką gwiazdą, a jest nikim.

0

Ter Stegen mógł to normalnie złapać. Nie wiem po co kombinuje.

0

Nie ma czerwonej, bo trafił najpierw w piłkę. Żółta za sam wjazd.

0

Mascherano gra kiepsko jako dp w Barcelonie. Nie mamy kontroli w środku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?