MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co cie głowa boli? Wszyscy wiemy, że Real zagra z Monaco lub Porto, ale o Barce się nie martw.
0
No, odczuwalny brak kontroli w środku. Gorzej może być z Realem. Mascherano to gra jakby grał na obronie.
1
Guardiola usadzony koło jakichś dziadków xD
0
Oglądać potencjalnych rywali w dalszych fazach Ligi Mistrzów.
0
Suarez spieprzył teraz.
2
Guardiola mina jakby był trenerem Barcy :D
1
hahaha Alba z Nasrim już zaczynają :D
0
hahahhaa ten został w środku
9
Kogo to obchodzi?
0
Chyba w Madrycie.
2
Za tydzień będą podobne, oby pozytywne dla nas :D
0
PSG w dogrywce najprawdopodobniej polegnie, ale brawo za walkę.
0
Costa idealnie pasuje do Chelsea tak poza tym.
0
Co to ma być? Czerwona jak nic.
0
Skończcie płakać o sprzedanym meczu, bo to jest śmieszne. Chelsea gra kiepsko jak zawsze, a i tak przechodzi dalej. Nic się nie zmienili, defensywna gra + gra typowa pod wynik i tyle. Nie są faworytami do wygrania Ligi Mistrzów, ale są solidni i tyle.
1
Ja wolę żeby Real przeszedł i trafił na Chelsea. Chociaż chodzą pogłoski, że Monaco mają już zaklepane.
1
Ile ja bym dał żeby Real dostał w ćwierćfinale jakieś Chelsea(jeżeli przejdą) lub Bayern. Pewnie dostaną Leverkusen albo Porto :D
1
Ronaldo już wyrównał Messiego w rekordzie Ligi Mistrzów najwięcej goli?
0
Nie żeby coś, ale Busquets gra świetnie w klasykach i jest to ogromna strata. A poza tym Mathieu jest kiepski na obronie przeciwko lepszym rywalom.
2
No, a Ronaldo tak naprawde nawet nie jest w top10 póki co. Chociaż pewnie jakby sezon zakończył się teraz to skończył by na 2 lub 3 pozycji.
0
Każda osoba takiego pokroju ma swoje za uszami, myślisz że Perez jest święty i nigdy robił nielegalnych interesów?
0
Nie ma się co cieszyć, bo mecz z Realem i tak będzie decydujący. Jak wygramy to wtedy będziemy mogli nawet stracić punkty w meczu z Valencią czy Atletico, bo Real też jeszcze straci. Gorzej jak przegramy z Realem.
0
Rakitic może grać albo Xavi.
0
Kluczowe będą i tak Gran Derbi, bo jeżeli je przegramy to pożegnamy się z liderem. Jeżeli wygramy to będziemy mogli nawet pozwolić sobie na stratę punktów z jakąś Valencią czy Atletico. Real też jeszcze straci oczywiście.
0
Suarez, Pique, Messi 2x
0
Już myślałem, że będzie wapno :D
0
haha kibice krzyczą Messi, Messi, Messi :D
1
W jakim ty świecie żyjesz? https://vine.co/v/OEi0AM6QUIm obejrzyj ją ;d
0
hahah nie wiem czego wszyscy oczekują od Modricia. Moim zdaniem najlepiej w Realu grał James i to za nim najbardziej powinni tęsknić. Jak był James to jeszcze jako tako grali.
2
Nie przesadzaj ;)