0

Co cie głowa boli? Wszyscy wiemy, że Real zagra z Monaco lub Porto, ale o Barce się nie martw.

0

No, odczuwalny brak kontroli w środku. Gorzej może być z Realem. Mascherano to gra jakby grał na obronie.

1

Guardiola usadzony koło jakichś dziadków xD

0

Oglądać potencjalnych rywali w dalszych fazach Ligi Mistrzów.

0

Suarez spieprzył teraz.

2

Guardiola mina jakby był trenerem Barcy :D

1

hahaha Alba z Nasrim już zaczynają :D

0

hahahhaa ten został w środku

9

Kogo to obchodzi?

0

Chyba w Madrycie.

2

Za tydzień będą podobne, oby pozytywne dla nas :D

0

PSG w dogrywce najprawdopodobniej polegnie, ale brawo za walkę.

0

Costa idealnie pasuje do Chelsea tak poza tym.

0

Co to ma być? Czerwona jak nic.

0

Skończcie płakać o sprzedanym meczu, bo to jest śmieszne. Chelsea gra kiepsko jak zawsze, a i tak przechodzi dalej. Nic się nie zmienili, defensywna gra + gra typowa pod wynik i tyle. Nie są faworytami do wygrania Ligi Mistrzów, ale są solidni i tyle.

1

Ja wolę żeby Real przeszedł i trafił na Chelsea. Chociaż chodzą pogłoski, że Monaco mają już zaklepane.

1

Ile ja bym dał żeby Real dostał w ćwierćfinale jakieś Chelsea(jeżeli przejdą) lub Bayern. Pewnie dostaną Leverkusen albo Porto :D

1

Ronaldo już wyrównał Messiego w rekordzie Ligi Mistrzów najwięcej goli?

0

Nie żeby coś, ale Busquets gra świetnie w klasykach i jest to ogromna strata. A poza tym Mathieu jest kiepski na obronie przeciwko lepszym rywalom.

2

No, a Ronaldo tak naprawde nawet nie jest w top10 póki co. Chociaż pewnie jakby sezon zakończył się teraz to skończył by na 2 lub 3 pozycji.

0

Każda osoba takiego pokroju ma swoje za uszami, myślisz że Perez jest święty i nigdy robił nielegalnych interesów?

0

Nie ma się co cieszyć, bo mecz z Realem i tak będzie decydujący. Jak wygramy to wtedy będziemy mogli nawet stracić punkty w meczu z Valencią czy Atletico, bo Real też jeszcze straci. Gorzej jak przegramy z Realem.

0

Rakitic może grać albo Xavi.

0

Kluczowe będą i tak Gran Derbi, bo jeżeli je przegramy to pożegnamy się z liderem. Jeżeli wygramy to będziemy mogli nawet pozwolić sobie na stratę punktów z jakąś Valencią czy Atletico. Real też jeszcze straci oczywiście.

0

Suarez, Pique, Messi 2x

0

Już myślałem, że będzie wapno :D

0

haha kibice krzyczą Messi, Messi, Messi :D

1

W jakim ty świecie żyjesz? https://vine.co/v/OEi0AM6QUIm obejrzyj ją ;d

0

hahah nie wiem czego wszyscy oczekują od Modricia. Moim zdaniem najlepiej w Realu grał James i to za nim najbardziej powinni tęsknić. Jak był James to jeszcze jako tako grali.

2

Nie przesadzaj ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?