24

Skończcie zachowywać się jak 5 letnie dzieci. Pamiętam jak po przegranej w Monachium przed dwoma laty 4:0, nasi też mówili, że wszystko jest możliwe i możemy strzelić 4 bramki.

0

Już na pewno odbędzie się 37. kolejka? Czy to po prostu podawane według terminarza?

1

Muszę powiedzieć, że wczoraj Sociedad w obronie wyglądał naprawdę przyzwoicie.

2

Wole Juve. Ile można oglądać El Classico.

2

Ta, ból dupy.

3

Zwracają uwagę na Krystiana Ronaldo hahhahahaa

0

Bale bo ci pikawa walnie hahahhaa

0

Trollujesz teraz, bo Real przegrywa, czy serio? :D

0

Gaya widać, że podaje w to pole karne, a nie wrzuca na hura.

0

Dobra, ale skończ już hahhahaahaha

1

Byle kto może sobie symulowac, ale "najlepszy" piłkarz świata nie powinien.

0

Wtedy będzie musiała wygrać jeden z dwóch pozostałych meczy ;)

3

Gramy 100x lepiej gdy na środku jest Busquets a nie Masche.

0

Jakby było 3:0 to mógłby, tak to nie ma mowy.

0

hahahahhaaa ten co

0

To to już nawet nie Internet Explorer :D

3

Drugi Kahn rośnie :D

0

Oby dzisiaj Valencia jakiś remis walnęła, to będzie spokój przed wyjazdem do Madrytu. A poza tym jakby zakończyli ligę po 36. kolejkach(w co wątpię), to nie byłoby płaczu, że Barca wygrała tylko dlatego, że liga się szybciej skończyła :D

0

Niech zakończą, wygramy z Sociedad i mamy lige. Mniej presji na piłkarzach, więcej czasu na przygotowanie do LM i pucharu, a w czerwcu na pewno nie zostaną rozegrane.

0

Prawie same straty i zdecydowanie jest za wolny.

0

Xavi na boisko, bo Rakitic za długo myśli.

10

Nie do końca o meczu, ale fajny gest ze strony Suareza:



Tak niewiele, aby dać choremu tyle szczęścia i nadziei.

1

Real jest cały czas w grze, nawet zaraz mogą strzelić gola. My jeszcze nie graliśmy swojego spotkania. A Juve jakby wyeliminowało Real pokazałoby, że nie można ich lekceważyć. Ochłoń.

3

Skończ płakać o wszystko, bo zaczyna się to robić już irytujące. Tak bardzo się boisz Realu, że tylko o nich piszesz? Niech wygrają 2:3 to wtedy zobaczymy jak się będziesz podniecał. Nawet jakby Juve wygrywało 4:1 to byś powiedział, że nie ma się czym podniecać.

0

Ma prawo głosować na kogo chce, a tobie nic do tego.

4

Każdy z was ma kompleks Ronaldo, zachowujcie się.

0

Uspokójcie się hahhahaa

1

Nie chodzi o to.

0

Nie było mowy o spalonym ;)

1

http://miblog343.blogspot.com.es/p/uno.html#www.rojadirecta.me jakość taka sobie, ale żadnej zwieszki/.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?