MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Skończcie zachowywać się jak 5 letnie dzieci. Pamiętam jak po przegranej w Monachium przed dwoma laty 4:0, nasi też mówili, że wszystko jest możliwe i możemy strzelić 4 bramki.
0
Już na pewno odbędzie się 37. kolejka? Czy to po prostu podawane według terminarza?
1
Muszę powiedzieć, że wczoraj Sociedad w obronie wyglądał naprawdę przyzwoicie.
2
Wole Juve. Ile można oglądać El Classico.
2
Ta, ból dupy.
3
Zwracają uwagę na Krystiana Ronaldo hahhahahaa
0
Bale bo ci pikawa walnie hahahhaa
0
Trollujesz teraz, bo Real przegrywa, czy serio? :D
0
Gaya widać, że podaje w to pole karne, a nie wrzuca na hura.
0
Dobra, ale skończ już hahhahaahaha
1
Byle kto może sobie symulowac, ale "najlepszy" piłkarz świata nie powinien.
0
Wtedy będzie musiała wygrać jeden z dwóch pozostałych meczy ;)
3
Gramy 100x lepiej gdy na środku jest Busquets a nie Masche.
0
Jakby było 3:0 to mógłby, tak to nie ma mowy.
0
hahahahhaaa ten co
0
To to już nawet nie Internet Explorer :D
3
Drugi Kahn rośnie :D
0
Oby dzisiaj Valencia jakiś remis walnęła, to będzie spokój przed wyjazdem do Madrytu. A poza tym jakby zakończyli ligę po 36. kolejkach(w co wątpię), to nie byłoby płaczu, że Barca wygrała tylko dlatego, że liga się szybciej skończyła :D
0
Niech zakończą, wygramy z Sociedad i mamy lige. Mniej presji na piłkarzach, więcej czasu na przygotowanie do LM i pucharu, a w czerwcu na pewno nie zostaną rozegrane.
0
Prawie same straty i zdecydowanie jest za wolny.
0
Xavi na boisko, bo Rakitic za długo myśli.
10
Nie do końca o meczu, ale fajny gest ze strony Suareza:
Tak niewiele, aby dać choremu tyle szczęścia i nadziei.
1
Real jest cały czas w grze, nawet zaraz mogą strzelić gola. My jeszcze nie graliśmy swojego spotkania. A Juve jakby wyeliminowało Real pokazałoby, że nie można ich lekceważyć. Ochłoń.
3
Skończ płakać o wszystko, bo zaczyna się to robić już irytujące. Tak bardzo się boisz Realu, że tylko o nich piszesz? Niech wygrają 2:3 to wtedy zobaczymy jak się będziesz podniecał. Nawet jakby Juve wygrywało 4:1 to byś powiedział, że nie ma się czym podniecać.
0
Ma prawo głosować na kogo chce, a tobie nic do tego.
4
Każdy z was ma kompleks Ronaldo, zachowujcie się.
0
Uspokójcie się hahhahaa
1
Nie chodzi o to.
0
Nie było mowy o spalonym ;)
1
http://miblog343.blogspot.com.es/p/uno.html#www.rojadirecta.me jakość taka sobie, ale żadnej zwieszki/.