MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nieważne od wyniku, ale ile ja bym dał, żeby na Camp Nou była taka atmosfera i doping na trybunach.
0
Tak to miejsce to spadek do trzeciej ligi.
2
Nie wiem dlaczego, ale mam dziwne przeczucie, że przegramy ligę ;( Real pewnie wygra wszystkie mecze do końca. Oby Atletico po raz drugi nie odebrało nam mistrzostwa.
9
Dalej w 10 grają? haha
0
Sevilla gra kiepsko, ale z nami tez grali słabo do 30min.
0
Co ta Sevilla robi? :D
2
Elegancko Rakitic, że nie próbowałeś podawać w środek, ale i tak twoja gra dzisiaj jest fatalna.
4
Rakitic jest fatalny. Mam nadzieję, że z Bayernem zagra Xavi.
3
Żeby potem ze spokojem oglądać Sevilla-Real.
0
Vermaelen dostanie pewnie szansę z Deportivo na zakończenie sezonu.
0
E tam nie ma co płakać, bo to było do przewidzenia, że Almeria przegra, spodziewałem się nawet 3:0 do przerwy. Nie mogę się jednak doczekać meczu Sevilla-Real, będzie dobrze :D
1
Nie puszczają.
10
Nikt sie nie podnieca i nikt nie spodziewa się straty punktów Realu.
0
Lepiej niż Real. Fajnie sobie klepią.
2
Sevilla prawidłowo niech wygrywają i w dobrych nastrojach wyjdą na królewskich w sobotę.
0
Spójrz w tabelę człowieku.
1
Sevilla i Valencia dopiero przed wami gimnazjalisto. :) Mecz się jeszcze nie skończył.
0
Niech wytrzymają z takim wynikiem chociaż do końca 1 połowy.
2
Nolito swój chłop :D
0
Zapraszam na oglądanie Celta-Real :D
0
Głupieje nam Ferguson na starość.
6
Zawsze szanowałem tego sędziego, ale w dzisiejszym meczu mi podpadł. Głupie żółte kartki, jak to powiedział Busquets: chciał być główną gwiazdą tego meczu. Poza tym kto przeprasza piłkarzy za uznanie gola skoro to i tak nic nie zmieni? Poza tym nie jestem pewien co do tego spalonego.
0
Dlaczego kibicie Espanyolu zawsze klaszczą gdy Iniesta schodzi lub wchodzi na boisko? Jest jakiś główny powód?
0
Enrique wypowiada się jeszcze lepiej niż Mourinho. Potrafi mówić, a dodatkowo nigdy się nie błaźni i jest lubiany.
1
Ja obawiam się jedynie tego, że Bayern całkowicie zdominuje środek pola i wejdą z piłką do bramki. Sorry, ale Rakitic podający do tyłu albo do boku nie jest dobrą wróżba.
1
5 maja gra Barca
12
Nie robił co chciał, bo nawet nie strzelił gola dopóki na boisku był Arda. Pewnie byłby karne gdyby Turek nie postąpił źle.
1
Piątek o 12:00
0
Bayernowi, bo ciekawsze półfinały i ewentualny rewanż za poprzednie starcie.
0
Dlaczego Mathie unie został powołany?