2

Nieważne od wyniku, ale ile ja bym dał, żeby na Camp Nou była taka atmosfera i doping na trybunach.

0

Tak to miejsce to spadek do trzeciej ligi.

2

Nie wiem dlaczego, ale mam dziwne przeczucie, że przegramy ligę ;( Real pewnie wygra wszystkie mecze do końca. Oby Atletico po raz drugi nie odebrało nam mistrzostwa.

9

Dalej w 10 grają? haha

0

Sevilla gra kiepsko, ale z nami tez grali słabo do 30min.

0

Co ta Sevilla robi? :D

2

Elegancko Rakitic, że nie próbowałeś podawać w środek, ale i tak twoja gra dzisiaj jest fatalna.

4

Rakitic jest fatalny. Mam nadzieję, że z Bayernem zagra Xavi.

3

Żeby potem ze spokojem oglądać Sevilla-Real.

0

Vermaelen dostanie pewnie szansę z Deportivo na zakończenie sezonu.

0

E tam nie ma co płakać, bo to było do przewidzenia, że Almeria przegra, spodziewałem się nawet 3:0 do przerwy. Nie mogę się jednak doczekać meczu Sevilla-Real, będzie dobrze :D

1

Nie puszczają.

10

Nikt sie nie podnieca i nikt nie spodziewa się straty punktów Realu.

0

Lepiej niż Real. Fajnie sobie klepią.

2

Sevilla prawidłowo niech wygrywają i w dobrych nastrojach wyjdą na królewskich w sobotę.

0

Spójrz w tabelę człowieku.

1

Sevilla i Valencia dopiero przed wami gimnazjalisto. :) Mecz się jeszcze nie skończył.

0

Niech wytrzymają z takim wynikiem chociaż do końca 1 połowy.

2

Nolito swój chłop :D

0

Zapraszam na oglądanie Celta-Real :D

0

Głupieje nam Ferguson na starość.

6

Zawsze szanowałem tego sędziego, ale w dzisiejszym meczu mi podpadł. Głupie żółte kartki, jak to powiedział Busquets: chciał być główną gwiazdą tego meczu. Poza tym kto przeprasza piłkarzy za uznanie gola skoro to i tak nic nie zmieni? Poza tym nie jestem pewien co do tego spalonego.

0

Dlaczego kibicie Espanyolu zawsze klaszczą gdy Iniesta schodzi lub wchodzi na boisko? Jest jakiś główny powód?

0

Enrique wypowiada się jeszcze lepiej niż Mourinho. Potrafi mówić, a dodatkowo nigdy się nie błaźni i jest lubiany.

1

Ja obawiam się jedynie tego, że Bayern całkowicie zdominuje środek pola i wejdą z piłką do bramki. Sorry, ale Rakitic podający do tyłu albo do boku nie jest dobrą wróżba.

1

5 maja gra Barca

12

Nie robił co chciał, bo nawet nie strzelił gola dopóki na boisku był Arda. Pewnie byłby karne gdyby Turek nie postąpił źle.

1

Piątek o 12:00

0

Bayernowi, bo ciekawsze półfinały i ewentualny rewanż za poprzednie starcie.

0

Dlaczego Mathie unie został powołany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?