MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Rozumiem jakby siedział na trybunach, ale każdy piłkarz nawet ten z ławki jest gotowy do gry i w każdej chwili może wejść. Ławka to bardzo ważne ogniwo każdej drużyny.
0
Nie przemawia do mnie ta okładka, a szczególnie te rozmyte tło. Grę i tak kupię :D
1
Abidal to tam stoi jakby był zmuszony :D
12
Messi jest najlepszy na boisku.
1
Mimo wszystko cały sezon nie był celujący, bo były momenty gdzie każdy sprzedawał wszystkich, wywalał trenera itd. Najważniejsze jednak, że piłkarze i zarząd przetrwali ten trudny moment i się podnieśli.
0
1. Bardzo dobrą
2. Bardzo dobrą
3. Bardzo dobrą
4. Turan + za rok Pogba
5. Bardzo dobrą
6. Dobrą
7. Dostateczną
8. Nie
9. Celującą
10. Celującą
11. Środek pola
12. Adama Traore
0
Algieria zdecydowanie najlepsza liga w Afryce :D
0
Jakbyś chciał zrobić jedenastkę składającą się z nazwisk to byś zrobił taką ekipę, że mało kto mógłby się równać, ale to nie na tym polega.
0
Reprezentacji Portugalii hahhahaha
1
Po co on do Di Marii podaje? :D
0
hahahhahahahahhaa
2
Co to znaczy lepszemu sponsorowi? Może Bartomeu też nie lubi Kataru, ale sam sponsor jest jak najbardziej ok.
2
Porównujesz Pogbe do 16letniego gówniarza? xD
8
Widać, że wszyscy piłkarze na tym turnieju oddychają rękawami.
12
Widziałem dzisiaj na fanpage sport . pl tego newsa i już skazali Messiego, że nie taki dobry jak go malują itd. Mimo wszystko już tej wiadomości nie ma. :D
0
I tak nie wygrasz, więc twoje startowanie nie ma sensu.
0
Nikt tego nie wie.
4
Królem strzelców jest cała trójka(Messi, Neymar, Ronaldo). W lidze mistrzów nie liczy się nic poza golami.
5
Rakitic zdjęcia robi jak Janusz na festynie.
2
W Chille. Nie mógł wziąć udziału w fecie.
5
Ter Stegen dobrze gada już ;D
3
Neymar dobrze dał hahahaha
6
Alves oficjalnie potwierdził odejście ;)
0
Maniek włącz sobie tutaj transmisje: http://www.ccma.cat/tv3/directe/tv3/
0
tak stał koło nich i podniósł ręce w góre
0
Dlaczego LM też?
0
Zakaz jest, ale możemy kupować piłkarzy z tym, że grać mogą dopiero od stycznia, czyli gdy zakaz się skończy.
0
Kto jest królem strzelców Ligi Mistrzów na chwilę obecną? Messi, bo dalej zaszedł w rozgrywkach, czy Ronaldo, bo potrzebował mniej meczy do zdobycia tylu samo goli?
0
Zazwyczaj jest TV z podstawowym tvp w każdej restauracji/barze. Ewentualnie możesz wyjść w trakcie wesela na 90min czy to do baru jakiegoś czy do domu jak masz blisko :D
4
Kurde pewnie nie będą mógł teraz zasnąć jak myślę o meczu :D