5

Rozumiem jakby siedział na trybunach, ale każdy piłkarz nawet ten z ławki jest gotowy do gry i w każdej chwili może wejść. Ławka to bardzo ważne ogniwo każdej drużyny.

0

Nie przemawia do mnie ta okładka, a szczególnie te rozmyte tło. Grę i tak kupię :D

1

Abidal to tam stoi jakby był zmuszony :D

12

Messi jest najlepszy na boisku.

1

Mimo wszystko cały sezon nie był celujący, bo były momenty gdzie każdy sprzedawał wszystkich, wywalał trenera itd. Najważniejsze jednak, że piłkarze i zarząd przetrwali ten trudny moment i się podnieśli.

0

1. Bardzo dobrą
2. Bardzo dobrą
3. Bardzo dobrą
4. Turan + za rok Pogba
5. Bardzo dobrą
6. Dobrą
7. Dostateczną
8. Nie
9. Celującą
10. Celującą
11. Środek pola
12. Adama Traore

0

Algieria zdecydowanie najlepsza liga w Afryce :D

0

Jakbyś chciał zrobić jedenastkę składającą się z nazwisk to byś zrobił taką ekipę, że mało kto mógłby się równać, ale to nie na tym polega.

0

Reprezentacji Portugalii hahhahaha

1

Po co on do Di Marii podaje? :D

0

hahahhahahahahhaa

2

Co to znaczy lepszemu sponsorowi? Może Bartomeu też nie lubi Kataru, ale sam sponsor jest jak najbardziej ok.

2

Porównujesz Pogbe do 16letniego gówniarza? xD

8

Widać, że wszyscy piłkarze na tym turnieju oddychają rękawami.

12

Widziałem dzisiaj na fanpage sport . pl tego newsa i już skazali Messiego, że nie taki dobry jak go malują itd. Mimo wszystko już tej wiadomości nie ma. :D

0

I tak nie wygrasz, więc twoje startowanie nie ma sensu.

0

Nikt tego nie wie.

4

Królem strzelców jest cała trójka(Messi, Neymar, Ronaldo). W lidze mistrzów nie liczy się nic poza golami.

5

Rakitic zdjęcia robi jak Janusz na festynie.

2

W Chille. Nie mógł wziąć udziału w fecie.

5

Ter Stegen dobrze gada już ;D

3

Neymar dobrze dał hahahaha

6

Alves oficjalnie potwierdził odejście ;)

0

Maniek włącz sobie tutaj transmisje: http://www.ccma.cat/tv3/directe/tv3/

0

tak stał koło nich i podniósł ręce w góre

0

Dlaczego LM też?

0

Zakaz jest, ale możemy kupować piłkarzy z tym, że grać mogą dopiero od stycznia, czyli gdy zakaz się skończy.

0

Kto jest królem strzelców Ligi Mistrzów na chwilę obecną? Messi, bo dalej zaszedł w rozgrywkach, czy Ronaldo, bo potrzebował mniej meczy do zdobycia tylu samo goli?

0

Zazwyczaj jest TV z podstawowym tvp w każdej restauracji/barze. Ewentualnie możesz wyjść w trakcie wesela na 90min czy to do baru jakiegoś czy do domu jak masz blisko :D

4

Kurde pewnie nie będą mógł teraz zasnąć jak myślę o meczu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?