MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Cieszę się, że Kross u nas nie gra.
0
Coś czuję, że w finale nie będziemy mieli łatwo z Baskami.
2
Ale akcja... Już się boję o finał.
7
Fryzurę można kupić, formy nie ;D
0
Co w tym dziwnego?
2
Nie jesteśmy w gimnazjum, abyś używał takiego języka.
1
Trzeba z Alvesem przedłużyć na przynajmniej rok, bo jak się patrzy na Montoye to nie wiadomo czy on na pewno jest wychowankiem Barcy czy może Jagi.
0
Wolałbym żeby Barca grała na Espanyol w finale. Athletic jest drużyną z charakterem.
0
To ci powiem, że Villareal wywiezie z Madrytu punkt ;)
0
Nie zrób w majtki ze strachu, że Real wygra.
1
Przegraliby 3:0. Tak zawsze jest ;)
3
Mówisz tak, bo boisz się, że Real wygra. Jakby grała Barca powiedziałbyś, że będzie remis.
0
Hernandez wchodzi. No to nici z remisu :D
1
sierota hahahhahahaa
0
Jest bardzo dużo trudnych meczy. Valencia, Sevilla, Atletico to wszystko przed nami w razie gdybyśmy wygrali z Realem. A punkty stracić można nawet z Celtą Vigo.
0
2, ale to i tak nic nie zmienia. Trzeba będzie wygrać z Ralem.
3
hahaha dobre ;D
1
http://olotv.pl/kanal1.html
0
hahahhaa typowe dzieci na tej stronie, ale to jest wszędzie na każdej stronie. Jedynie na kanonierzy.com tak nie ma, bo nauczyli się przegrywać :D
0
Messi wczoraj też nic nie grał i strzelił, takie życie ;)
0
Bale prawie jak Messi te podanie :D
0
Co innego dyskusja o "najlepszym" piłkarzu na świecie i śledzenie jego poczynań, a co innego jak fani Realu piszą tutaj o swoim meczu z Villareal.
9
Nie wiem dlaczego kibice Realu siedzą tutaj, zamiast na stronie rm.pl. Jakby jeszcze Real grał z Barcą to rozumiem.
2
Jeden gorszy mecz każdemu się zdarza ;)
3
W przyszłym tygodniu zagra 90min ;d
0
hahhaa Busquets idzie się wykartkować ;D
0
Neymar się wykartkował. Czekam na Albe.
0
Bartra za słaby do 1 drużyny, a co dopiero na Lige Mistrzów.
0
Dlatego jak gra Busquets to nie płaczcie, że Mascherano jest lepszy na tej pozycji. Masche owszem gra dobrze, ale na obronie.
3
Niech się Neymar i Alba wykartkują dziś :D