2

Cieszę się, że Kross u nas nie gra.

0

Coś czuję, że w finale nie będziemy mieli łatwo z Baskami.

2

Ale akcja... Już się boję o finał.

7

Fryzurę można kupić, formy nie ;D

0

Co w tym dziwnego?

2

Nie jesteśmy w gimnazjum, abyś używał takiego języka.

1

Trzeba z Alvesem przedłużyć na przynajmniej rok, bo jak się patrzy na Montoye to nie wiadomo czy on na pewno jest wychowankiem Barcy czy może Jagi.

0

Wolałbym żeby Barca grała na Espanyol w finale. Athletic jest drużyną z charakterem.

0

To ci powiem, że Villareal wywiezie z Madrytu punkt ;)

0

Nie zrób w majtki ze strachu, że Real wygra.

1

Przegraliby 3:0. Tak zawsze jest ;)

3

Mówisz tak, bo boisz się, że Real wygra. Jakby grała Barca powiedziałbyś, że będzie remis.

0

Hernandez wchodzi. No to nici z remisu :D

1

sierota hahahhahahaa

0

Jest bardzo dużo trudnych meczy. Valencia, Sevilla, Atletico to wszystko przed nami w razie gdybyśmy wygrali z Realem. A punkty stracić można nawet z Celtą Vigo.

0

2, ale to i tak nic nie zmienia. Trzeba będzie wygrać z Ralem.

3

hahaha dobre ;D

1

0

hahahhaa typowe dzieci na tej stronie, ale to jest wszędzie na każdej stronie. Jedynie na kanonierzy.com tak nie ma, bo nauczyli się przegrywać :D

0

Messi wczoraj też nic nie grał i strzelił, takie życie ;)

0

Bale prawie jak Messi te podanie :D

0

Co innego dyskusja o "najlepszym" piłkarzu na świecie i śledzenie jego poczynań, a co innego jak fani Realu piszą tutaj o swoim meczu z Villareal.

9

Nie wiem dlaczego kibice Realu siedzą tutaj, zamiast na stronie rm.pl. Jakby jeszcze Real grał z Barcą to rozumiem.

2

Jeden gorszy mecz każdemu się zdarza ;)

3

W przyszłym tygodniu zagra 90min ;d

0

hahhaa Busquets idzie się wykartkować ;D

0

Neymar się wykartkował. Czekam na Albe.

0

Bartra za słaby do 1 drużyny, a co dopiero na Lige Mistrzów.

0

Dlatego jak gra Busquets to nie płaczcie, że Mascherano jest lepszy na tej pozycji. Masche owszem gra dobrze, ale na obronie.

3

Niech się Neymar i Alba wykartkują dziś :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?