MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie rób z siebie jakiegoś pokornego kibica, który liczy na remis z Cordobą haha
1
Tak samo z Ronaldo i Messim. Ten 1 ma lepsze statytstyki, a ten drugi jest lepszy :)
0
Jak gra Real? Jest szansa na remis czy skończy się 1:4?
0
Jeżeli myślisz, że z Mourinho byśmy wszystko wygrywali to się mylisz. Liga robi się coraz bardziej konkurencyjna i nie da się wygrywać ciągle.
0
Kupisz bilet 3 dni przed meczem, ale niekoniecznie w fajnym miejscu. A bilet jakbyś kupił wcześniej to za 20 euro dostaniesz. Później będzie drożej;
1
Nie martwcie się, przyjdzie Laporta to będziemy na 8 pozycji, ale przynajmniej tytuły sportowe będą :D
0
hahahha Suarez pierwszy do dobitki biegł :D
1
Dawać Ronaldo, niech strzela :D
0
Ale to nie musisz o tym pisać na polskiej stronie kibiców Barcelony. Zadzwoń do Enrique.
2
Nie popłacz się.
0
Ja jestem ciekaw gdzie jest Iniesta w tym meczu. Powinien posiedzieć na ławce ten człowiek pare meczy, bo irytuje mnie bardziej niż Xavi rok temu.
1
Też byście wygrali jakby Ronaldo potrafił rozgrywać i dawać takie podania jak Messi. Jednak poczekajmy, bo póki co 0:0.
0
Suarez hahaha się pogubił :D
1
Mimo wszystko statystyki nie kłamią i ma najwięcej odbiorów. Znacznie słabszy jest Iniesta w tym sezonie.
1
Co do Adidasa to się zgadzam ;d
1
Qatar Airways nie zniknie, bo pieniądze z tego są, a długi jakoś trzeba spłacać i Laporta o tym wie, drugi raz błędu z takimi długami już nie popełni. A to, że Polacy, którzy do czynienia z Katarem czy Dubajem mieli jedynie w internecie, to nie znaczy, że ktokolwiek będzie chciał pozbyć się loga w takim klubie jak Barcelona.
0
ten co zawsze 15 znaków
1
Też mu życzę żeby cała runda wiosenna była bez żadnej porażki :D
0
Neymar hahahhaa
0
Jak wygramy wszystkie mecze w lidze to na pewno :D
0
Iniesta to się wydaje, że wszystko od niechcenia robi :D
0
hahhaa na lepszego rywala taki rożny by nigdy nie przeszedł, ale dobra próba ;D
1
Po co ma strzelać 3 gole? Wystarczy dobra gra. Wolałbym żeby strzelił Suarez, Neymar, Messi niż sam Messi. To Messi gra pod kolegów, nie koledzy pod Ronaldo jak to jest w Realu.
4
Nie myślcie, że Real będzie nam dawał prezenty co tydzień. Już parę dostaliśmy i nic nie potrafiliśmy wykorzystać. Jeżeli Barca w ogóle myśli w tym roku o wygraniu Ligi to trzeba pokonać wszystkich i stać się maszyną. A to raczej nierealne z tym trenerem.
0
Hazarda, bo młodszy, ale jakby byli w tym samym wieku to CR
0
Marna prowokacja. Ronaldo gra kiepsko, nie tworzy w ogóle akcji, jedynie z piątego metra coś tam sobie strzeli. Wciąż czekam na jego gola z wolnego czy z daleka, bo dawno nie widziałem.
0
Dwie braki z piątego metra hahhaa. Sorry ale na najlepszego piłkarza na świecie to za mało, w grze w ogóle nie istnieje, w tworzeniu akcji.
1
No bo jest bez formy, to że strzeli na pustą bramkę czy z karnego nie znaczy że ma formę. Dawno nie widziałem gola Ronaldo z wolnego czy jak kiedyś strzelał fenomenalne bramki z daleka.
3
Nie głosił tego co zapewne chciałbyś usłyszeć czyli - Anty homoseksualizm, anty islam ;)
1
Dokładnie, długów było bardzo dużo.