1

Nie rób z siebie jakiegoś pokornego kibica, który liczy na remis z Cordobą haha

1

Tak samo z Ronaldo i Messim. Ten 1 ma lepsze statytstyki, a ten drugi jest lepszy :)

0

Jak gra Real? Jest szansa na remis czy skończy się 1:4?

0

Jeżeli myślisz, że z Mourinho byśmy wszystko wygrywali to się mylisz. Liga robi się coraz bardziej konkurencyjna i nie da się wygrywać ciągle.

0

Kupisz bilet 3 dni przed meczem, ale niekoniecznie w fajnym miejscu. A bilet jakbyś kupił wcześniej to za 20 euro dostaniesz. Później będzie drożej;

1

Nie martwcie się, przyjdzie Laporta to będziemy na 8 pozycji, ale przynajmniej tytuły sportowe będą :D

0

hahahha Suarez pierwszy do dobitki biegł :D

1

Dawać Ronaldo, niech strzela :D

0

Ale to nie musisz o tym pisać na polskiej stronie kibiców Barcelony. Zadzwoń do Enrique.

2

Nie popłacz się.

0

Ja jestem ciekaw gdzie jest Iniesta w tym meczu. Powinien posiedzieć na ławce ten człowiek pare meczy, bo irytuje mnie bardziej niż Xavi rok temu.

1

Też byście wygrali jakby Ronaldo potrafił rozgrywać i dawać takie podania jak Messi. Jednak poczekajmy, bo póki co 0:0.

0

Suarez hahaha się pogubił :D

1

Mimo wszystko statystyki nie kłamią i ma najwięcej odbiorów. Znacznie słabszy jest Iniesta w tym sezonie.

1

Co do Adidasa to się zgadzam ;d

1

Qatar Airways nie zniknie, bo pieniądze z tego są, a długi jakoś trzeba spłacać i Laporta o tym wie, drugi raz błędu z takimi długami już nie popełni. A to, że Polacy, którzy do czynienia z Katarem czy Dubajem mieli jedynie w internecie, to nie znaczy, że ktokolwiek będzie chciał pozbyć się loga w takim klubie jak Barcelona.

0

ten co zawsze 15 znaków

1

Też mu życzę żeby cała runda wiosenna była bez żadnej porażki :D

0

Neymar hahahhaa

0

Jak wygramy wszystkie mecze w lidze to na pewno :D

0

Iniesta to się wydaje, że wszystko od niechcenia robi :D

0

hahhaa na lepszego rywala taki rożny by nigdy nie przeszedł, ale dobra próba ;D

1

Po co ma strzelać 3 gole? Wystarczy dobra gra. Wolałbym żeby strzelił Suarez, Neymar, Messi niż sam Messi. To Messi gra pod kolegów, nie koledzy pod Ronaldo jak to jest w Realu.

4

Nie myślcie, że Real będzie nam dawał prezenty co tydzień. Już parę dostaliśmy i nic nie potrafiliśmy wykorzystać. Jeżeli Barca w ogóle myśli w tym roku o wygraniu Ligi to trzeba pokonać wszystkich i stać się maszyną. A to raczej nierealne z tym trenerem.

0

Hazarda, bo młodszy, ale jakby byli w tym samym wieku to CR

0

Marna prowokacja. Ronaldo gra kiepsko, nie tworzy w ogóle akcji, jedynie z piątego metra coś tam sobie strzeli. Wciąż czekam na jego gola z wolnego czy z daleka, bo dawno nie widziałem.

0

Dwie braki z piątego metra hahhaa. Sorry ale na najlepszego piłkarza na świecie to za mało, w grze w ogóle nie istnieje, w tworzeniu akcji.

1

No bo jest bez formy, to że strzeli na pustą bramkę czy z karnego nie znaczy że ma formę. Dawno nie widziałem gola Ronaldo z wolnego czy jak kiedyś strzelał fenomenalne bramki z daleka.

3

Nie głosił tego co zapewne chciałbyś usłyszeć czyli - Anty homoseksualizm, anty islam ;)

1

Dokładnie, długów było bardzo dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?