0

Nie bardzo rozumiem o co chodzi. Katalońskie barwy na koszulce, a ty piszesz "kto się bardziej sprzeda"? :D

0

Klepa z Neymarem i mocny strzał z 15 metra.

0

Tak jak powinni.

1

Mascherano to nasz najlepszy ŚO, więc nie wiem o czym mówisz.

0

Zdecydowanie nie. Messi ma prawo a nawet jest normalnością, że traci się piłke w tym miejscu. Zawiódł Busquets i Bartra, którzy zostawili miejsce w środku.

1

Drużynie po prostu brakuje szybkości, która była za czasów Pepa i przez pierwszą rundę, gdy Barce prowadził śp. Vilanova. Teraz piłkarze wyglądają jakby nie mieli ani sił ani chęci do gry. Brakuje pomocy o czym już wspominaliście, kiedyś Xavi czy Iniesta, a do nich dochodził jeszcze Messi potrafili wziąć na siebie po 2/3 piłkarzy i otwierało się wolne miejsce do gry.

0

W sumie to tak :D

0

Ani jeden ani drugi najprawdopodobniej nie zagra, chyba że w 85min któryś wejdzie przy prowadzeniu.

1

Zaczyna za dużo gadać ten typ.

13

Jakby Enrique naprawdę chciał go zmienić to by powiedział typowi od zmian, żeby pokazal numer 10 i Messi musiałby zejść. A zmiana Muniara za Neymara nie dziwi, bo brazylijczyk miał już żółtą kartkę.

4

Obaj po 69 na chwilę obecną.

0

Ja tam się cieszę, że Bale nie zagra, może i jest bez formy, ale szybkości się nie traci.

3

To chyba jesteś ślepy. Przecież zawsze jak jest 0:0 albo nie idzie, to kogoś sprzedajecie, wszyscy są do dupy i Ancelotti powinien odejść.

39

Zupełnie tak jak u was, tylko że wy strony dobrej nie macie.

0

Kogo to obchodzi? Liczy się to co jest teraz.

0

Pedro żegnaj xd

0

Xavi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

hahahhaha o ja pier

0

Gdyby to był Suarez ;d

0

Zawsze tak mówią wszyscy przed GD, a potem 2:1, 3:4 :D

0

Chodzi o tolerancje dla Homoseksualistów w Hiszpanii.

0

Przecież są wyniki.

0

Zarył nogą w ziemie haha

0

Messi nigdy nie stara się wykorzystać tego, że mógłby być karny to się przewróci.

2

Nie na siłe tylko akurat tutaj Messi był wolny tylko Neymar mógł podać szybciej.

1

Neymar jak poszedł

11

haha Marca przypisuje Messiemu gola mniej, żeby na SB nie strzelił czasami :D

0

hahaha 5:0 będzie dla Barcy ;d

0

Co z Rakiticiem? Nie obserwowałem jego sytuacji po towarzyskich, będzie mógł zagrać na GD?

0

Przydałoby się dzisiaj pokazać formę przed GD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?