MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie bardzo rozumiem o co chodzi. Katalońskie barwy na koszulce, a ty piszesz "kto się bardziej sprzeda"? :D
0
Klepa z Neymarem i mocny strzał z 15 metra.
0
Tak jak powinni.
1
Mascherano to nasz najlepszy ŚO, więc nie wiem o czym mówisz.
0
Zdecydowanie nie. Messi ma prawo a nawet jest normalnością, że traci się piłke w tym miejscu. Zawiódł Busquets i Bartra, którzy zostawili miejsce w środku.
1
Drużynie po prostu brakuje szybkości, która była za czasów Pepa i przez pierwszą rundę, gdy Barce prowadził śp. Vilanova. Teraz piłkarze wyglądają jakby nie mieli ani sił ani chęci do gry. Brakuje pomocy o czym już wspominaliście, kiedyś Xavi czy Iniesta, a do nich dochodził jeszcze Messi potrafili wziąć na siebie po 2/3 piłkarzy i otwierało się wolne miejsce do gry.
0
W sumie to tak :D
0
Ani jeden ani drugi najprawdopodobniej nie zagra, chyba że w 85min któryś wejdzie przy prowadzeniu.
1
Zaczyna za dużo gadać ten typ.
13
Jakby Enrique naprawdę chciał go zmienić to by powiedział typowi od zmian, żeby pokazal numer 10 i Messi musiałby zejść. A zmiana Muniara za Neymara nie dziwi, bo brazylijczyk miał już żółtą kartkę.
4
Obaj po 69 na chwilę obecną.
0
Ja tam się cieszę, że Bale nie zagra, może i jest bez formy, ale szybkości się nie traci.
3
To chyba jesteś ślepy. Przecież zawsze jak jest 0:0 albo nie idzie, to kogoś sprzedajecie, wszyscy są do dupy i Ancelotti powinien odejść.
39
Zupełnie tak jak u was, tylko że wy strony dobrej nie macie.
0
Kogo to obchodzi? Liczy się to co jest teraz.
0
Pedro żegnaj xd
0
Xavi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
hahahhaha o ja pier
0
Gdyby to był Suarez ;d
0
Zawsze tak mówią wszyscy przed GD, a potem 2:1, 3:4 :D
0
Chodzi o tolerancje dla Homoseksualistów w Hiszpanii.
0
Przecież są wyniki.
0
Zarył nogą w ziemie haha
0
Messi nigdy nie stara się wykorzystać tego, że mógłby być karny to się przewróci.
2
Nie na siłe tylko akurat tutaj Messi był wolny tylko Neymar mógł podać szybciej.
1
Neymar jak poszedł
11
haha Marca przypisuje Messiemu gola mniej, żeby na SB nie strzelił czasami :D
0
hahaha 5:0 będzie dla Barcy ;d
0
Co z Rakiticiem? Nie obserwowałem jego sytuacji po towarzyskich, będzie mógł zagrać na GD?
0
Przydałoby się dzisiaj pokazać formę przed GD.