0

Nie sądzę. Może jakby grali u siebie.

0

Z jego szybkością to może co najwyżej dobrze sobie radzić podczas rozgrzewek.

1

Nikt na tyle dobry, aby grać w 1 drużynie.

2

Ja pomału wstawiałbym Ter Stegena do 1 składu w lidze. Wiadomo, że Bravo gra bardzo dobrze, ale jeżeli Ter Stegen ma grać w lidze mistrzów to musi cały czas grac.

0

Nie kompromituj się.

1

Dobry finał, Katar i Francja zdecydowanie dwie najlepsze drużyny na tym turnieju.

0

Jak ja się ciesze, że my nie przegraliśmy nigdy 4:1 w lidze ostatnio, bo na tej stronie chyba byłoby 10tyś komentarzy o treści ta drużyna nie ma sensu, wypalenie, do sprzedania...

3

Mówisz to po jednej wpadce w tym sezonie? Lige i tak wygrają, puchar pewnie też. To pierwszy mecz po przerwie.

0

Z dnia na dzień się nie skończy, wyliczone jest że będą ją mieli na kilkaset lat jeszcze :D

0

Zachowujcie się dzieci.

2

Polska zrobiła zdecydowanie za dużo błędów indywidualnych o czym ty mówisz człowieku.

0

Widzę, że nie znasz zasad ;d

1

Za słabo w ataku gramy, w obronie też coraz gorzej. A tak dobrze zaczęliśmy :(

0

Ja jadę, bo bilety trzeba kupić na początku marca od wtedy mają być w sprzedaży, potem już nie kupię. Wierzę, że będzie to Barcelona :D

0

Fanoflakers typowy polaczek niewiedzący, że Turkowie to nie Arabowie.

0

Nie mów hop :D

0

Co innego wierzenie w ojczyznę, a co innego realia ;) Francja czy Dania bez problemu nas pokonają. I chciałbym się mylić, ale taka prawda. Nie jest to żadna prowokacja. To nie jest drużyna z przed kilku lat.

0

Naprawdę ktoś tutaj myśli, że Polska wygra Mistrzostwa Śwata w ręcznej? :D Dobrze naje macie.

1

Pogba jakby miał wybierać to poszedłby do Barcy. Widać po nim, że jest inteligentny.

0

Aż takiego to nie potrzeba ;d

0

Mocne słowa...

7

Bartra to akurat zagrał kiepsko.

0

Fatalnie chciałeś powiedzieć. Zdecydowanie za słaby jest na Barce.

0

Montoya jest najgorszy. I nigdy nie byłem fanem jego "talentu".

1

Żebyś się nie zdziwił. Nawet jeśli dostanei 3 mecze w co wątpie to może Real zdobyć 9pkt.

0

Ty przecież co tydzień wątpisz człowieku.

5

Gdzie jesteście w Pucharze Króla? xD

0

Bartra marniaku co ty robisz?

0

Nie bym byl taki pewny, Ronaldo to Ronaldo :D

0

Także ten tego Real jest słaby jak nie powiem co, żeby z Cordobą z karnego wygrywać? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?