MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie sądzę. Może jakby grali u siebie.
0
Z jego szybkością to może co najwyżej dobrze sobie radzić podczas rozgrzewek.
1
Nikt na tyle dobry, aby grać w 1 drużynie.
2
Ja pomału wstawiałbym Ter Stegena do 1 składu w lidze. Wiadomo, że Bravo gra bardzo dobrze, ale jeżeli Ter Stegen ma grać w lidze mistrzów to musi cały czas grac.
0
Nie kompromituj się.
1
Dobry finał, Katar i Francja zdecydowanie dwie najlepsze drużyny na tym turnieju.
0
Jak ja się ciesze, że my nie przegraliśmy nigdy 4:1 w lidze ostatnio, bo na tej stronie chyba byłoby 10tyś komentarzy o treści ta drużyna nie ma sensu, wypalenie, do sprzedania...
3
Mówisz to po jednej wpadce w tym sezonie? Lige i tak wygrają, puchar pewnie też. To pierwszy mecz po przerwie.
0
Z dnia na dzień się nie skończy, wyliczone jest że będą ją mieli na kilkaset lat jeszcze :D
0
Zachowujcie się dzieci.
2
Polska zrobiła zdecydowanie za dużo błędów indywidualnych o czym ty mówisz człowieku.
0
Widzę, że nie znasz zasad ;d
1
Za słabo w ataku gramy, w obronie też coraz gorzej. A tak dobrze zaczęliśmy :(
0
Ja jadę, bo bilety trzeba kupić na początku marca od wtedy mają być w sprzedaży, potem już nie kupię. Wierzę, że będzie to Barcelona :D
0
Fanoflakers typowy polaczek niewiedzący, że Turkowie to nie Arabowie.
0
Nie mów hop :D
0
Co innego wierzenie w ojczyznę, a co innego realia ;) Francja czy Dania bez problemu nas pokonają. I chciałbym się mylić, ale taka prawda. Nie jest to żadna prowokacja. To nie jest drużyna z przed kilku lat.
0
Naprawdę ktoś tutaj myśli, że Polska wygra Mistrzostwa Śwata w ręcznej? :D Dobrze naje macie.
1
Pogba jakby miał wybierać to poszedłby do Barcy. Widać po nim, że jest inteligentny.
0
Aż takiego to nie potrzeba ;d
0
Mocne słowa...
7
Bartra to akurat zagrał kiepsko.
0
Fatalnie chciałeś powiedzieć. Zdecydowanie za słaby jest na Barce.
0
Montoya jest najgorszy. I nigdy nie byłem fanem jego "talentu".
1
Żebyś się nie zdziwił. Nawet jeśli dostanei 3 mecze w co wątpie to może Real zdobyć 9pkt.
0
Ty przecież co tydzień wątpisz człowieku.
5
Gdzie jesteście w Pucharze Króla? xD
0
Bartra marniaku co ty robisz?
0
Nie bym byl taki pewny, Ronaldo to Ronaldo :D
0
Także ten tego Real jest słaby jak nie powiem co, żeby z Cordobą z karnego wygrywać? :D