3

https://www.facebook.com/equipedefrance/videos/2040455359328518/
Na końcu jest nasze Ferrari, mam nadzieję, że ominą go wszelkie urazy i zagra na mindualu.

0

Wiadomo, że będzie Real - Roma/Sevilla i Barca - Bayern.

0

Brak powołania dla Fekira? Szkoda Lacazette, bo dobrze grał w reprze.

1

a ja Rome/Seville

1

Krzyczmy z trybunami: Puta la Madrid, Puta la Madrid!

0

Czasami coś takiego gwiżdżą, ale jak dla mnie za mało na karnego.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Chłopak aż się nie pobiegł cieszyć od razu, w szoku.

0

autyzm

0

Musi być łysy lub blondyn? Rasizm :)

26

4

11

Piłkarze jak Neymar, Dembele czy Messi zawsze mają najwięcej strat.

0

Takie małe pytanie. Czy Fekir ma miejsce w reprezentacji Francji? Czy niepewny do wyjazdu na mundial?

0

Umtiti coś się bardzo łatwo daje wyprzedzać ostatnio.

15

0

Miał okazję na gola, ale piłka przeszła obok słupka. Poza tym zanotował asystę do Suareza, raz też podał do Suareza, ale ten strzelił w słupek. Poza tym grał dobrze, szczególnie w 2 połowie, gdzie wychodziły mu fajne dryblingi.

0

Busquets też jak dla mnie.

6

W Europie też czekają kiedy zrobi się ciepło i bedzie można odpalic grilla. Nie ma to nic wspólnego ze "strachem przed islamistami", który zresztą i tak jest bardzo naciągan przez niektóre media.

0

Na mecze wyjazdowe w LM też jeździ bardzo dużo fanclubów z różnych krajów Europy.

0

Oby na Camp Nou nie było jak tu:



Sobie mogę wyobrazić jakiegoś Morate kiwającego ter Stegena w 85min.

Mam jednak nadzieję, że do przerwy będzie 2:0 dla nas.

0

Ja do 22:15 :D Mam nadzieję, że dojadę do domu bez znania wyniku(tydzień temu oczywiście były dyskusje w busie o Real-PSG) :D

0

Lub ewentualnie: https://www.reddit.com/r/footballhighlights/

Z 10min po zakończeniu meczu masz cały mecz do obejrzenia ponownie.

0

Luisa? :D

0

Miałby więcej od Messiego, to argumenty by wzrosły.

0

Real wygra Lige Mistrzów i grzmot Złotą piłkę, bo ma przecież tyle goli w LM. To chyba najgorszy scenariusz.

0

Mają taką samą szansę na potrójną koronę jak Barca.

1

Ma ktoś linka do Dom z papieru s02e02 z napisami? Poproszę.

0

Chyba jednak Fifa.

0

Wymarzony skład na dzisiaj: ter Stegen - Semedo/Roberto, Mina, Pique, Alba - Busquets, Rakitic, Cou - Dembele, Messi, Suarez.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?