MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
https://www.facebook.com/equipedefrance/videos/2040455359328518/
Na końcu jest nasze Ferrari, mam nadzieję, że ominą go wszelkie urazy i zagra na mindualu.
0
Wiadomo, że będzie Real - Roma/Sevilla i Barca - Bayern.
0
Brak powołania dla Fekira? Szkoda Lacazette, bo dobrze grał w reprze.
1
a ja Rome/Seville
1
Krzyczmy z trybunami: Puta la Madrid, Puta la Madrid!
0
Czasami coś takiego gwiżdżą, ale jak dla mnie za mało na karnego.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Chłopak aż się nie pobiegł cieszyć od razu, w szoku.
0
autyzm
0
Musi być łysy lub blondyn? Rasizm :)
26
4
11
Piłkarze jak Neymar, Dembele czy Messi zawsze mają najwięcej strat.
0
Takie małe pytanie. Czy Fekir ma miejsce w reprezentacji Francji? Czy niepewny do wyjazdu na mundial?
0
Umtiti coś się bardzo łatwo daje wyprzedzać ostatnio.
15
Zaczęły się imprezki, za 3 lata w PSG :):
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/28471455_2036660089695996_8169062964896265837_n.jpg?oh=10ab15389720480407eebf3e32b57005&oe=5B4872F9
nie brać zbyt poważnie :D
0
Miał okazję na gola, ale piłka przeszła obok słupka. Poza tym zanotował asystę do Suareza, raz też podał do Suareza, ale ten strzelił w słupek. Poza tym grał dobrze, szczególnie w 2 połowie, gdzie wychodziły mu fajne dryblingi.
0
Busquets też jak dla mnie.
6
W Europie też czekają kiedy zrobi się ciepło i bedzie można odpalic grilla. Nie ma to nic wspólnego ze "strachem przed islamistami", który zresztą i tak jest bardzo naciągan przez niektóre media.
0
Na mecze wyjazdowe w LM też jeździ bardzo dużo fanclubów z różnych krajów Europy.
0
Oby na Camp Nou nie było jak tu:
Sobie mogę wyobrazić jakiegoś Morate kiwającego ter Stegena w 85min.
Mam jednak nadzieję, że do przerwy będzie 2:0 dla nas.
0
Ja do 22:15 :D Mam nadzieję, że dojadę do domu bez znania wyniku(tydzień temu oczywiście były dyskusje w busie o Real-PSG) :D
0
Lub ewentualnie: https://www.reddit.com/r/footballhighlights/
Z 10min po zakończeniu meczu masz cały mecz do obejrzenia ponownie.
0
Luisa? :D
0
Miałby więcej od Messiego, to argumenty by wzrosły.
0
Real wygra Lige Mistrzów i grzmot Złotą piłkę, bo ma przecież tyle goli w LM. To chyba najgorszy scenariusz.
0
Mają taką samą szansę na potrójną koronę jak Barca.
6
https://www.facebook.com/neymarjr/photos/a.353565318012491.71553.148456285190063/1677638025605207/?type=3&theater
Ale ciacho.
1
Ma ktoś linka do Dom z papieru s02e02 z napisami? Poproszę.
0
Chyba jednak Fifa.
0
Wymarzony skład na dzisiaj: ter Stegen - Semedo/Roberto, Mina, Pique, Alba - Busquets, Rakitic, Cou - Dembele, Messi, Suarez.