MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W ćwierćfinale przy dobrych wiatrach mogą trafić na Chorwację/Argentynę/Danie i inne tego typu drużyny i cyk przy dorbym dniu półfinał. Ale to musieliby wyjść z pierwszego miejsca w grupie.
2
Komentarz usunięty
0
Jacyś komputerowcy na sali? Musiałem wyjąć i założyć inną kartę graficzną, po założeniu wszystko działa, ale strasznie szumi ta karta/trzeszczy. Jak docisnę mocniej do wejścia to jest ok, ale muszę cały czas trzymać ręką, jak puszczę to znowu trzeszczy. Śrubki do samego końca wborowane.
0
Lecimy!
1
Praca wymaga czy w domu przed TV będziesz w gajerku?
0
Jeszcze nie wiadomo jak my zagramy.
10
Piłka łączy ludzi:
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/35487950_1826758087363637_6522121655332896768_n.jpg?_nc_cat=0&oh=60eaa8a09eb101bcc87480d8a898a3c3&oe=5BB06F37
1
Jest to fejk.
"Nie mogłem uwierzyć w to, że Sampaoli byłby w stanie wygadywać takie rzeczy. Pogrzebałem. Okazało się, że to cotygodniowa kolumna satyryczna, która w żaden sposób nie była oznaczona. Co by nie mówić, zrobiona naprawdę dobrze. Przepraszam za zamieszanie!"
J_Krecidlo
1
Ile masz latek? 12?
0
Chodzi o to, że Niemcy i Brazylia pewnie i tak wyjdą z grupy, a Argentyna tym remisem z Islandią sobie trochę pokrzyżowała patrząc na to, że drugi mecz z Chorwacją.
0
Ta, drużyny z Ameryki pozwalają sobie znacznie częściej na odrobinę magii, szaleństwa.
15
Włochy jako mistrz z 2006 - w 2010 nie wychodzą z grupy, Hiszpania mistrz z 2010 - w 2014 nie wychodzą z grupy. Powtórka Niemcy?
0
Chorwacja wczoraj zagrała kiepsko. Stać ich na znacznie więcej i pewnie z Argentyną odpalą. Dla mnie do faworytów należy też Portugalia. Jak wyjdą z 1 miejsca w grupie to mogą mieć łatwą drogę do półfinału, tam mogą sprawić niespodziankę i zagrać w finale, a finał rządzi się swoimi prawami.
0
Jeżeli jesteś w Hiszpanii to mecze są puszczane na publicznych kanałach: Cuatro i Telecinco. Mecz Polski będzie puszczany na Cuatro.
0
Wolę żeby odpadli z Francją niż z Portugalią w ćwierćfinale :D
5
Co oni wszyscy tak kochają Ronaldo w tej Islandii. Zgadzam się, że Ronaldo jest lepszym strzelcem karnych od Messiego, ale tam jakiś pajac też coś płakał, że nie obawiają się Messiego, bo nie jest jak Ronaldo itd.
0
Portugalia przegra z Maroko i zremisuje z Iranem. Idę o zakład :D
Argentyna natomiast przegra z Chorwacją i wygra z Nigerią, ale nie wyjdzie z grupy.
9
Gay Pornstar
0
Salvio, który jest napastnikiem gra na prawej obronie, nowy Piszczek.
0
W ćwierćfinale walną Argentynę i cyk półfinał.
0
No raczej już nie.
1
Ronaldo jak się postara to skończy fazę grupową z 7/8 golami :D
2
Bo kiedyś wygrywała Barca i Messi strzelał, wygrywał więcej od niego.
0
Ile masz lat, że taki podatny na media jesteś?
0
Najpierw musi pójść do Borussi Dortmund, a potem go kupimy za 100mln.
1
No to Denis Suarez też ryzykuje, starczy.
8
Nie wiem skąd tutaj takie zachwyty nad Thiago. Gościu w Bayernie, to bardziej próbuje udawać jakiegoś Ronaldinho swoimi głupimi(zazwyczaj) zwodami + gra też dosyć niedokładnie. Tylko Eriksen.
1
Dla tych co nie wiedzą: Liczą się najpierw punkty, potem bilans bramkowy a nie bezpośredni mecz.
0
Najlepszy to chyba Amine HARIT.
0
Lorris, Hernandez, Umtiti, Varane, Pavard, Kante, Pogba, Tolisso, Dembele, Griezmann, Mbappe.
Tak ma wyglądać skład na Australię.