0

W ćwierćfinale przy dobrych wiatrach mogą trafić na Chorwację/Argentynę/Danie i inne tego typu drużyny i cyk przy dorbym dniu półfinał. Ale to musieliby wyjść z pierwszego miejsca w grupie.

2

Komentarz usunięty

0

Jacyś komputerowcy na sali? Musiałem wyjąć i założyć inną kartę graficzną, po założeniu wszystko działa, ale strasznie szumi ta karta/trzeszczy. Jak docisnę mocniej do wejścia to jest ok, ale muszę cały czas trzymać ręką, jak puszczę to znowu trzeszczy. Śrubki do samego końca wborowane.

0



Lecimy!

1

Praca wymaga czy w domu przed TV będziesz w gajerku?

0

Jeszcze nie wiadomo jak my zagramy.

1

Jest to fejk.

"Nie mogłem uwierzyć w to, że Sampaoli byłby w stanie wygadywać takie rzeczy. Pogrzebałem. Okazało się, że to cotygodniowa kolumna satyryczna, która w żaden sposób nie była oznaczona. Co by nie mówić, zrobiona naprawdę dobrze. Przepraszam za zamieszanie!"

J_Krecidlo

1

Ile masz latek? 12?

0

Chodzi o to, że Niemcy i Brazylia pewnie i tak wyjdą z grupy, a Argentyna tym remisem z Islandią sobie trochę pokrzyżowała patrząc na to, że drugi mecz z Chorwacją.

0

Ta, drużyny z Ameryki pozwalają sobie znacznie częściej na odrobinę magii, szaleństwa.

15

Włochy jako mistrz z 2006 - w 2010 nie wychodzą z grupy, Hiszpania mistrz z 2010 - w 2014 nie wychodzą z grupy. Powtórka Niemcy?

0

Chorwacja wczoraj zagrała kiepsko. Stać ich na znacznie więcej i pewnie z Argentyną odpalą. Dla mnie do faworytów należy też Portugalia. Jak wyjdą z 1 miejsca w grupie to mogą mieć łatwą drogę do półfinału, tam mogą sprawić niespodziankę i zagrać w finale, a finał rządzi się swoimi prawami.

0

Jeżeli jesteś w Hiszpanii to mecze są puszczane na publicznych kanałach: Cuatro i Telecinco. Mecz Polski będzie puszczany na Cuatro.

0

Wolę żeby odpadli z Francją niż z Portugalią w ćwierćfinale :D

5

Co oni wszyscy tak kochają Ronaldo w tej Islandii. Zgadzam się, że Ronaldo jest lepszym strzelcem karnych od Messiego, ale tam jakiś pajac też coś płakał, że nie obawiają się Messiego, bo nie jest jak Ronaldo itd.

0

Portugalia przegra z Maroko i zremisuje z Iranem. Idę o zakład :D

Argentyna natomiast przegra z Chorwacją i wygra z Nigerią, ale nie wyjdzie z grupy.

9

Gay Pornstar

0

Salvio, który jest napastnikiem gra na prawej obronie, nowy Piszczek.

0

W ćwierćfinale walną Argentynę i cyk półfinał.

0

No raczej już nie.

1

Ronaldo jak się postara to skończy fazę grupową z 7/8 golami :D

2

Bo kiedyś wygrywała Barca i Messi strzelał, wygrywał więcej od niego.

0

Ile masz lat, że taki podatny na media jesteś?

0

Najpierw musi pójść do Borussi Dortmund, a potem go kupimy za 100mln.

1

No to Denis Suarez też ryzykuje, starczy.

8

Nie wiem skąd tutaj takie zachwyty nad Thiago. Gościu w Bayernie, to bardziej próbuje udawać jakiegoś Ronaldinho swoimi głupimi(zazwyczaj) zwodami + gra też dosyć niedokładnie. Tylko Eriksen.

1

Dla tych co nie wiedzą: Liczą się najpierw punkty, potem bilans bramkowy a nie bezpośredni mecz.

0

Najlepszy to chyba Amine HARIT.

0

Lorris, Hernandez, Umtiti, Varane, Pavard, Kante, Pogba, Tolisso, Dembele, Griezmann, Mbappe.

Tak ma wyglądać skład na Australię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?