MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie zmienia to faktu, że dzisiaj wolę oglądać Brazylia-Niemcy niż Brazylia-Szwecja. No ale w tej grupie i tak wszystko jest jeszcze możliwe.
5
Taka trójeczka ten angielski, ale dogada się :D
1
A ja nie mieszam polityki, historii w piłkę nożną i cieszę się, że Niemcy wygrały i mają szansę na wyjście z grupy. Wolę zobaczyć mecz Brazylia - Niemcy niż Brazylia - Szwecja.
0
save
0
Shakira i Pique niebawem.
2
żółte kartki :D
1
To zależy od bilansu bramkowego obu ekip, w przypadku takiego samego będą liczyć się żółte bramki, bo w bezpośrednim meczu padł remis.
0
Tak
14
Neymar o płakaniu po meczu: “Nie każdy wie i rozumie przez co przeszedłem, aby tutaj być. Łatwo jest gadać, nawet papugi gadają. Jednak tylko niewielu może tu być. Płakałem ze szczęścia, przezwyciężenia kontuzji i chęci do zwycięstwa. Wszyscy mamy te same marzenie. Gratulację dla kolegów z drużyny".
0
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
O ile Islandia nie wygra z Chorwacją. Wtedy zadecyduje bilans bramkowy/kartki przy takim samym bilansie.
1
Reprezentacja Francji w ostatnią niedzielę grała sparing ze Spartakiem Moskwa U19 i wygrała 3:2. Dzisiaj zagrali sparing jeszcze raz po 20 minutach było 5:0 dla Francji(Lemar x2, Fékir, Dembélé & Thauvin). Mecz skończył się 11:0.
0
Niekoniecznie. Jak Islandia wygra z Chorwacją to wtedy gole.
9
https://gfycat.com/DarkMeaslyAmurstarfish
xD
0
7(Ronaldo, Modric, Nacho):4(Cou, Suarez, Rakitic) chyba
0
Ja coś czuję, że nawet jak Nigeria dzisiaj wygra to Argentyna i tak nie wyjdzie. Islandia w ostatnim wygra z Chorwacją i będą mieli lepsze gole od Argentyny.
0
A jak myślisz? Prawda to? Oczywiście, że nie!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ta, kopanie się po czołach. Kostaryka miała najlepszą okazję po niezłej kontrze, wyłożeniu na 16 metr, ale gościu trafił obok bramki.
0
Modric wygra mundial i ZP leci do niego :D
0
Nie gra Rojo, Di Maria i Biglia. Za nich(teoretycznie), bo taktyka inna: Acuna, Enzo Perez i Mercado.
0
Maradona powiedział, że Godin jest większym crackiem niż Ramos, to Sergio odpowiedział tak: Wszyscy wiedzą, że Maradona to wielki piłkarz i jeden z najlepszych, ale dla mnie Messi jest lata świetlne przed nim.
0
Ostatnio tutaj podawali 24h przed meczem z Australią.
0
Skład Francji na dziś: Lloris - Pavard, Umtiti, Varane, Hernandez - Matuidi, Kante, Pogba - Mbappe, Giroud, Griezmann
2
https://streamja.com/6WMb
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Liczę dzisiaj na pogrom i awans Hiszpanów z pierwszego.
0
Trzymam cię za słowo :P
1
Ta, jak na Euro :D