MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1
Ktoś wie z czego jest ten rytm? Kojarzę to lalalala parapapa, ale nie mogę sobie przypomieć.
12
Macron robi "dab" w szatni Francuzów:
xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Ciekawostka na dziś: Adil Rami jest w związku z Pemelą Anderson :)
7
SofaScore może?
12
Hejtują zaściankowcy, bo żabojady z czarnego lądu hehe
6
Tak Belgia witała swoich piłkarzy:
0
Tak, jestem z Mateuszem razem od 3 lat. Lubimy się razem wygłupiać, robić selfie, chodzić na lody i oglądać mecze Barcelony
0
Ah ten nasz Deulofeu:
0
Nie jest to najlepsze książka jaką czytałem o tematyce piłki nożnej, ale czytało się dobrze. W skali 1/10 to tak z 6/7.
0
Po przeczytaniu zacząłem kibicować Juventusowi.
0
Spróbuj sobie Nutelle z serem żółtym.
0
Był już news, że Halilovic w AC Milanie? Czy już nie jest naszym zawodnikiem?
0
Niemcy nie płacą mu tylko Rosji to piecza dupa.
0
Impreza jakby wczoraj wygrali Finał :D
0
Oni na pewno ten transfer rozumieją, bo temat Mahreza jest już od roku.
8
Zazwyczaj piłka klubowa jest na wyższym poziomie niż reprezentacyjna.
0
Co do transferów, to Mahrez w najbliższych kilku godzinach/jutro ma zostać piłkarzem City. Sane wciąż bez rywala?
3
RAKOWY BANK hehe xd hihi
0
W Juventusie jest klasa, to idealny klub do zakończenia kariery w Europie.
2
Swoją drogą Juve zagra towarzyski mecz z Realem już 5 sierpnia. Jak Ronaldo będzie w nim uczestniczył to będzie niezła oglądalność.
4
Jak tam niedowiarki? Ronaldo pewnie to robi, żeby było o nim głośno bla bla bla. Wiadome było, że odejdzie.
0
Rok temu PSG z Monaco też w Maroko grało :D
0
Odejdzie to oczywiste.
0
Chorwacja wszystko fajnie i pięknie, ale z taką grą to nie chce ich widzieć w finale. Już wolę Anglików.
0
Finał mundialu: Belgia - Anglia. Tym razem w głównych składach.
4
http://mediadb.kicker.de/2018/fussball/spieler/xl/43592_17_2017814105031638.jpg
To jest babyface
4
Taką jaką ma teraz Polska też.
0
Wygląda na to, że na taktyce znasz się lepiej od samego Tite, który mówi, że jeden i drugi wnoszą bardzo dużo do taktyki. Nie nadaje się do gry kombinacyjnej? Pewnie dlatego Pep go uwielbia.