MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barca jest bezradna na drużynę, która miała 1pkt do tej pory xD Prawda jest taka, że punkty powinny być już stracone z Sociedad.
1
Maraton trudnych spotkań dopiero przed nami :)
1
Im się nie chce zbytnio, innego wytłumaczenia nie ma na te niedokładne podania.
0
Nikt nie gra dobrze dzisiaj.
0
Messi xDDDDDDDD
1
Messi na stojąco
143
Lopetegui in June: Messi is the best.
Lopetegui in July: Cristiano is the best.
Lopetegui in September: Modric is the best.
0
To tak samo Salah jest w top3 najlepszch na świecie, a nie ma go w 11 :D
1
Marcelo xD
0
Kante hahaha
0
Były plotki, że nie będzie w najlepszej jedenastce, to nie pojechał.
1
Don’t Look Back In Anger
0
0
Umiesz czytać? Albo ty albo ktoś inny próbował zalogować się na Fuckbooku używając twoich danych.
0
0
0
Messiego gorszy. Wybierali fani.
5
Nie, nie zdobywa.
0
Nawet ten fryzjer co tnie całą Premier League się na gale załapał :D
0
A dlaczego nie?
0
A tam potem na wyjściu ochroniarze będą się kłócić między sobą kto od młodego koszulke bierze xD
6
Masz autyzm, że publicznie piszeszecie takie rzeczy jeden i drugi? Może ktoś dopiero zaczął oglądać serial. Osobiście skończyłem, ale po co te spojlery.
0
I ty niby w LA mieszkasz, gdzie co drugi to nałogowy palacz? :D
0
Kup 4, jeden przed, po jednym na połowę i ostatni do spania.
2
Przejedziesz się na pierwszym typie już :D
2
Praktycznie wszystkie z reddit działają, bo są sprawdzane. Szczególnie te na samej górze.
HD | BT Sport 1 - Barcelona vs PSV | EN | Mobile: Yes | Clicks: 4 nsfw | MISR: 2mbps
ten jest ok
6
ter Stegen - Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Rakitic, Busquets, Coutinho - Messi, Suarez, Dembele
0
Napoli i Dortmund teoretycznie :D
2
Szkoda, że w Polsce nie ma DAZN :D
2
https://www.facebook.com/leomessi/videos/251436492180249/
Messi szykuje się na kolejny finał Ligi Mistrzów :)