0

Komentarz usunięty przez użytkownika

28

Powinni znieść to tylko na dogrywkę w drugim meczu. Bo jedna drużyna nie miała ewentualnych 120min na strzelenie bramki na wyjeździe.

65

Kur, nie wiem co mi odje.... i dodałem wspólne mianowniki do siebie na magisterce xDDDDD

0

Ta

2

Faul był.

0

Jeżeli jesteś masz kartę "socio" to twoje dziecko poniżej bodajże 15. roku życia wchodzi za darmo i siedzi na obojętnie jakim wolnym miejscu, lub na twoich kolanach. Jednak nie na wszystkie mecze. Jeżeli nie jesteś to bilet kosztuje tyle samo dla każdego.

0

Gra też Japonia. Zazwyczaj grały też USA czy Meksyk.

22

80% osób w Niemczech z którymi rozmawiałem na ten temat jest zdania, że ter Stegen powinien być numerem 1. Tak jak przed mundialem zdania były bardziej podzielone, tak teraz większość chce ter Stegena.

0

Boje się, że bez Dembele to my tego 2:0 nawet z Messim nie odrobimy.

0

Malcom niech się pakuje

0

Jankesie, idz do domu!

2

Tylko nie oceniajcie Boatenga zbyt ostro na tle dzisiejszego meczu.

4

Teraz to już chyba Rabiot do nas nie przyjdzie. I bardzo dobrze i tak grzałby ławe.

0

Zagra tyle ile będzie chciał.

1

Myślicie, że jest jakaś szansa, że Boateng zagra dzisiaj?

19

Bartomeu is currently on an economy flight to Amsterdam while his delegates traveled via private jet. [RAC1]

Trzeba oszczędzać.

9

Boateng na twitterze:



Niedługo usuwanko :)

0

Jest w wieku Suareza, da radę.

0

Boateng w tamtym sezonie w Eintrachie grał zajebiście. Tylko, że z niego raczej taki sobie zastępca Suareza, pomocników mamy wystarczająco.

Boateng już świętuje na instagramie:
https://www.instagram.com/stories/princeboateng/?hl=pl

14

Pójdę do niego, zapytam, bo auto stoi pod domem to pewnie jest na chacie.

0

Sonda na notatniku:
Czy wierzysz w możliwość odrobienia strat i zdobycia mistrzostwa?

Przynajmniej 78 procent głosujących wie, że jest na to taka sama szansa jak znaleźć milion na śmietniku.

2

Kozak kopacz Rams.

0

de Jong miałby oczywiście przejść w lecie, zgadza się? Dopiero wszedłem, nie jestem na bieżąco.

7

https://i.ibb.co/YfCG31Q/Bez-nazwy-32j3.png

https://i.gyazo.com/3cb804bfde504aedeee422e3ae124979.png


Co sądzicie o mojej pracy? Wiem, że Neymar, następną zrobię z Messim jak się podoba :D

0

Kiedy losowanie par CdR?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Mbappe

3

Dobrze dla Bayernu. LFC się żegna z LM w 1/8 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?