MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
28
Powinni znieść to tylko na dogrywkę w drugim meczu. Bo jedna drużyna nie miała ewentualnych 120min na strzelenie bramki na wyjeździe.
65
Kur, nie wiem co mi odje.... i dodałem wspólne mianowniki do siebie na magisterce xDDDDD
0
Ta
2
Faul był.
0
Jeżeli jesteś masz kartę "socio" to twoje dziecko poniżej bodajże 15. roku życia wchodzi za darmo i siedzi na obojętnie jakim wolnym miejscu, lub na twoich kolanach. Jednak nie na wszystkie mecze. Jeżeli nie jesteś to bilet kosztuje tyle samo dla każdego.
0
Gra też Japonia. Zazwyczaj grały też USA czy Meksyk.
22
80% osób w Niemczech z którymi rozmawiałem na ten temat jest zdania, że ter Stegen powinien być numerem 1. Tak jak przed mundialem zdania były bardziej podzielone, tak teraz większość chce ter Stegena.
0
Boje się, że bez Dembele to my tego 2:0 nawet z Messim nie odrobimy.
0
Malcom niech się pakuje
0
Jankesie, idz do domu!
2
Tylko nie oceniajcie Boatenga zbyt ostro na tle dzisiejszego meczu.
4
Teraz to już chyba Rabiot do nas nie przyjdzie. I bardzo dobrze i tak grzałby ławe.
0
Zagra tyle ile będzie chciał.
1
Myślicie, że jest jakaś szansa, że Boateng zagra dzisiaj?
19
Bartomeu is currently on an economy flight to Amsterdam while his delegates traveled via private jet. [RAC1]
Trzeba oszczędzać.
8
Trio z GTA V w Barcelonie:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50522182_2514234921938508_3223723648317652992_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=2f24bb0dfad2c85071a6f5bfbcfe5298&oe=5CFD0884
6
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50416204_244491799780733_5080650048618889216_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=8e2036a32a9989c2ee1544946c33f814&oe=5CF7EB53
Fajna grafika z Dembele :D
9
Boateng na twitterze:
Niedługo usuwanko :)
0
Jest w wieku Suareza, da radę.
0
Boateng w tamtym sezonie w Eintrachie grał zajebiście. Tylko, że z niego raczej taki sobie zastępca Suareza, pomocników mamy wystarczająco.
Boateng już świętuje na instagramie:
https://www.instagram.com/stories/princeboateng/?hl=pl
14
Pójdę do niego, zapytam, bo auto stoi pod domem to pewnie jest na chacie.
0
Sonda na notatniku:
Czy wierzysz w możliwość odrobienia strat i zdobycia mistrzostwa?
Przynajmniej 78 procent głosujących wie, że jest na to taka sama szansa jak znaleźć milion na śmietniku.
2
Kozak kopacz Rams.
0
de Jong miałby oczywiście przejść w lecie, zgadza się? Dopiero wszedłem, nie jestem na bieżąco.
7
https://i.ibb.co/YfCG31Q/Bez-nazwy-32j3.png
https://i.gyazo.com/3cb804bfde504aedeee422e3ae124979.png
Co sądzicie o mojej pracy? Wiem, że Neymar, następną zrobię z Messim jak się podoba :D
0
Kiedy losowanie par CdR?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mbappe
3
Dobrze dla Bayernu. LFC się żegna z LM w 1/8 :)