0

Łapy precz od Neymara panie Unzue.

2

Żebyś się pytał.

2

FrankfurtrA xD

0

Dla mnie Haller lepszy od Jovica, ale nie wiem czy pasowałby do nas.

0

Gdzie ta demokracja w tym UK, ze wszystkiego trzeba się psom tłumaczyć?
https://pbs.twimg.com/media/D19-bVtXgAAnL3i?format=jpg&name=small

3

Najlepiej u Mafii, ale nie spóźniaj się z oddaniem.

0

Nie umiesz rozróżnić I od l? I kto tu mówi od IQ? XDDDDDDd

2

Nie dostaje szans, bo jest za słaby xD

2

Na Barcelone jest to piłkarz zwyczajnie za słaby, tyle.

0

Tacy to pożyją xD

0

https://streamja.com/6w4m

Reddit.com/r/soccer na przyszlosc

3

Dziecko masz 14 lat, znajdź sobie lepsze zajęcie.

4

Umtiti could leave Barça this summer, especially if De Ligt arrives. The French defender's contract expires in 2023 and he likes both teams from Manchester. [Calciomercato.it]

1

5

Ktoś śledzi F1? Szkoda, że Kubica w Williamsie, ale przynajmniej w F1. Ferrari na treningu bardzo słabo. Mercedes niby miał być w tym roku nie gotowy i zdecydowanie za Ferrari :D

1

Finał Barca - City please.

0

Liverpool/Porto

1

Messi dowiedział się, że Ronaldo wrócił do gry i już nie radzi sobie z presją :)

3

Antoine Griezmann: "Za każdym razem gdy wydaje mi się, że mogę coś wygrać, pojawia się Ronaldo i mi to zabiera. Jest piłkarzem, którego najbardziej nienawidzę, ale też najbardziej szanuję. Jest najlepszy w historii."

21

Podczas strzelaniny w szkole w Parkland w USA 15-letni Anthony Borges uratował życie 20 kolegom, a jako jedyny został przy tym poważnie ranny. Anthony, wielki fan Barcy, wyzdrowiał i będzie dziś gościem specjalnym na Camp Nou. Ładny gest klubu.

Filmik:
https://x.com/J_Krecidlo/status/1105782045312204802

@J_Krecidlo

0

Real kupuje, Barca wychowuje xDDD

1

Super oprawa stadionu przed meczem Frankfurt - Inter

1

Po każdej kupie.

0

Eintracht Frankfurt

1

Uwielbiam go

0

Boateng to znany piosenkarz/raper:

10

Właśnie popełniłeś grzech wielki panie Chrześcijan! Jesteś tylko pomiotem u stóp Boga i nie masz prawa mówić o czyjejś religijności.

0



Nie

18

A my byśmy pewnie obronili LM jako pierwsza drużyna. Bo Yaya Toure też nie zagrał ręką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?