La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 860 Culés

1

Myślicie, że Valverde jakoś ustawi Dembele i Coutinho w jednym składzie? Czy lepiej ich razem do składu nie wstawiać?

0

@Katalonik97 Mogą se grać, ale nie po tej samej stronie. Dembele na prawej, Coutinho w środku na 8.

6

@Katalonik97 Kiedyś będzie musiał w końcu Coutinho wróci do formy, a wtedy trzymać na ławce któregoś z nich będzie bez sensu.

konto usunięte

2

@Katalonik97 Na chwile obecną, Brazylijczyk nie ma co szukać w składzie.

2

@AdrianStoku Nie ma co szukać?.....On musi wrócić do formy jesiennej i myślę że to już niebawem.

konto usunięte

0

@dawidz4 W ostatnim meczu mniej więcej dostał 20-30 min. Po za tym, że został sfaulowany i był rzut karny niczego nie wniósł do naszej gry. Był totalnie bezużyteczny, niewidoczny. To po co ma być w składzie ? Niech zapracuje, niech pokaże coś ekstra. TO tak samo obecnie w skokach w naszej kadrze sytuacja z Kotem.
Stoch Żyła Kubacki pewniak . I teraz moim zdaniem pewniakiem powinien być Kuba wolny , za to że jest teoretycznie czwartym najlepszym . Dlaczego Kot miałby być w kadrze skoro niczego nie wnosi ? Tak samo jest z Cou. Nie wnosi niczego nie powinien grać . Może mecz czy też dwa na trybunach by pomogły .?

1

@AdrianStoku A kto coś pokazał?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?