3

Atletico 7:4 bilans bramkowy xD

0

@DanielVeB Czyli powiedzmy budowniczy nie powinien móc sobie pozwolić na taki "dobrobyt"?

1

Wiecie co mnie najbardziej wkur w Polsce? Że za godzinę pracy mało kto może sobie pozwolić na Ben&Jerry.

0

@AdrianGajewski2005 Głupota Leicester i cwaniak Mane to wykorzystał.

0

@Szicek10 Zazdro, bardzo fajnie wspominam.

0

Jak tak się stanie, to Messi zarządza klubem.

0

Barca z tej grupy nie wyjdzie.

1

W jakim wieku zauwayżliścię poraz pierwszy nieco gorszą erekcję i jej utrzymanie? xD O ile w ogóle

0

Bayern tak gwałci, że nawet nikt nie pisze, że Maszyna strzeliła.

0

VAR daje dupy, City powinno karnego mieć. Są równi i równiejsi.

0

@Szmulek Bayern jest mocny, a Totki słabe

0

Szkoda, że Rodriego nie wyciągnęliśmy z Atleti.

0

@PeteR10 4 sezon Guardoli ;)

0

Bayern faworyt do wygrania LM ;)

1

@MSDCbrzdyk Bez szans

0

@Kajtek77 Coutinho i Coman też.

0

Komentarz usunięty

1

@Agent47 W czym problem?

1

@Kajtek77 Bayern jest w dobrej formie.

1

@soczeq I co ci do tego? Xd

3

@tbas BVB 1-1?

0

Gdzie najtaniej FIFA 20 klucz?

0

@Janiama Dzięki za odpowiedź. Złamanie wykluczyłem, bo stwierdziłem, że ze złamaną nogą nie przeszedłbym potem 2km do domu i nie mógłbym stanąć na jednej nodze.

1

Dzisiaj podczas gry w piłkę, straciłem kontrolę nad ciałem i się przewróciłem, ale nie całkiem, bo zahamowałem i niewygodnie wylądowałem na lewej nodze. Teraz jak chodzę to czuję ból przy zginaniu nogi i chodzeniu ogólnie, pod lewym kolanem/góra łydki. Ktoś coś? Złamana nie jest.

44

Mojego brata kolegi wujek jest bratem wujka ojca de Jonga i ten nie zagra w pierwszym, bo podobno wczoraj zachlał się jak ścierwo po gali.

1

@Lamora Walnij se jakis steryd to urosniesz

1

@Lamora To samo. Stoję na 80 przy 186cm, a więcej nie wpakuje w siebie.

6

Dużo dzięki kibicom, aż 51% głosów. W France Football może być inaczej.

1

Płaczę

0

NO TO RACISM!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?