MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Atletico 7:4 bilans bramkowy xD
0
@DanielVeB Czyli powiedzmy budowniczy nie powinien móc sobie pozwolić na taki "dobrobyt"?
1
Wiecie co mnie najbardziej wkur w Polsce? Że za godzinę pracy mało kto może sobie pozwolić na Ben&Jerry.
0
@AdrianGajewski2005 Głupota Leicester i cwaniak Mane to wykorzystał.
0
@Szicek10 Zazdro, bardzo fajnie wspominam.
0
Jak tak się stanie, to Messi zarządza klubem.
0
Barca z tej grupy nie wyjdzie.
1
W jakim wieku zauwayżliścię poraz pierwszy nieco gorszą erekcję i jej utrzymanie? xD O ile w ogóle
0
Bayern tak gwałci, że nawet nikt nie pisze, że Maszyna strzeliła.
0
VAR daje dupy, City powinno karnego mieć. Są równi i równiejsi.
0
@Szmulek Bayern jest mocny, a Totki słabe
0
Szkoda, że Rodriego nie wyciągnęliśmy z Atleti.
0
@PeteR10 4 sezon Guardoli ;)
0
Bayern faworyt do wygrania LM ;)
1
@MSDCbrzdyk Bez szans
0
@Kajtek77 Coutinho i Coman też.
0
Komentarz usunięty
1
@Agent47 W czym problem?
1
@Kajtek77 Bayern jest w dobrej formie.
1
@soczeq I co ci do tego? Xd
3
@tbas BVB 1-1?
0
Gdzie najtaniej FIFA 20 klucz?
0
@Janiama Dzięki za odpowiedź. Złamanie wykluczyłem, bo stwierdziłem, że ze złamaną nogą nie przeszedłbym potem 2km do domu i nie mógłbym stanąć na jednej nodze.
1
Dzisiaj podczas gry w piłkę, straciłem kontrolę nad ciałem i się przewróciłem, ale nie całkiem, bo zahamowałem i niewygodnie wylądowałem na lewej nodze. Teraz jak chodzę to czuję ból przy zginaniu nogi i chodzeniu ogólnie, pod lewym kolanem/góra łydki. Ktoś coś? Złamana nie jest.
44
Mojego brata kolegi wujek jest bratem wujka ojca de Jonga i ten nie zagra w pierwszym, bo podobno wczoraj zachlał się jak ścierwo po gali.
1
@Lamora Walnij se jakis steryd to urosniesz
1
@Lamora To samo. Stoję na 80 przy 186cm, a więcej nie wpakuje w siebie.
6
Dużo dzięki kibicom, aż 51% głosów. W France Football może być inaczej.
1
Płaczę
0
NO TO RACISM!