Nawet nawet,ciekawy mecz miło się oglądało ale remis to nie to co wygrana ale znakomicie się spisali Tello,Messi,Pinto też dobrze ale stać było na więcej tyle z mojej strony.
Nie Było źle ;),ale myślę że z PSG nie będzie tak łatwo ale na pewno damy z sb wszystko.A Tello po raz kolejny pokazuje, że jednak warto na niego stawiać.Dobrze pracowaliśmy w defensywie.
Nawet nawet,ciekawy mecz miło się oglądało ale remis to nie to co wygrana ale znakomicie się spisali Tello,Messi,Pinto też dobrze ale stać było na więcej tyle z mojej strony.
Nie Było źle ;),ale myślę że z PSG nie będzie tak łatwo ale na pewno damy z sb wszystko.A Tello po raz kolejny pokazuje, że jednak warto na niego stawiać.Dobrze pracowaliśmy w defensywie.
Komentarze
0
Nie ma co gadać VeB !!!
0
Nawet nawet,ciekawy mecz miło się oglądało ale remis to nie to co wygrana ale znakomicie się spisali Tello,Messi,Pinto też dobrze ale stać było na więcej tyle z mojej strony.
0
Nie Było źle ;),ale myślę że z PSG nie będzie tak łatwo ale na pewno damy z sb wszystko.A Tello po raz kolejny pokazuje, że jednak warto na niego stawiać.Dobrze pracowaliśmy w defensywie.
0
Nie ma co gadać VeB !!!
0
Nawet nawet,ciekawy mecz miło się oglądało ale remis to nie to co wygrana ale znakomicie się spisali Tello,Messi,Pinto też dobrze ale stać było na więcej tyle z mojej strony.
0
Nie Było źle ;),ale myślę że z PSG nie będzie tak łatwo ale na pewno damy z sb wszystko.A Tello po raz kolejny pokazuje, że jednak warto na niego stawiać.Dobrze pracowaliśmy w defensywie.