0

Nie ma co gadać VeB !!!

0

Nawet nawet,ciekawy mecz miło się oglądało ale remis to nie to co wygrana ale znakomicie się spisali Tello,Messi,Pinto też dobrze ale stać było na więcej tyle z mojej strony.

0

Nie Było źle ;),ale myślę że z PSG nie będzie tak łatwo ale na pewno damy z sb wszystko.A Tello po raz kolejny pokazuje, że jednak warto na niego stawiać.Dobrze pracowaliśmy w defensywie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?