0

Niektórzy odpalają po 30 i to jest chyba ten przypadek.

0

Krycha w realu to dla mnie konflikt interesów ( Barcelona, puchary, real) jedno trzeba wykreślić ;)
Chyba że kierunek Włoski o którym zapomniałem.

0

Wydaje się że tylko Pan numer 2 jest nie do ruszenia na razie a z wyżej wymienionych Veratti wydaje się najlepszą opcją.

0

Kurcze z jednej strony wzmocnienie dla Barcelony, jednak nie widzę szans w walce z Busquetsem a Grzegorzowi życzę jak najwięcej minut i dobrej gry. Myślę że powinien zostać w Sevilli do końca tego sezonu i wtedy kto wie, przy dobrej grze może kierunek Anglia.

2

The Special Out

0

Hulk to dla mnie idealny przykład zmarnowania sobie kariery przez pogoń za pieniądzem.

2

Ok racja w całym tym natłoku kar, zakazów i wałków jakie wychodzą w ostatnim czasie związanych z Barceloną zarówno pośrednio jak i bezpośrednio zapomniałem o tym prawie z 2010 roku. Dzięki za naprowadzenie na sprawę popis1.

2

Troszke się już pogubiłem. Jaki jest powód że zawodnicy z Europy nie mogli grać dla naszego klubu? Konkretnie chodzi o tych Holendrów i Francuza. Czy te kary nie miały dotyczyć zawodników spoza Europy?

1

Zwykła kurtuazja.

0

Oraz obecnie Busquets zjada Ivana jako kreator gry a Mascherano jest lepszy w defensywie od chorwata, o Roberto chyba nie muszę pisać czemu w pierwszym składzie.

0

Zawiesił się system

19

Strona realu powinna służyć jako ciekawostka dla młodych ludzi jak wyglądał internet na przełomie wieków :)

0

co jakieś 15 do 20 minut wywala komunikat o zbyt wielu widzach

1

/video/1
Ktoś chyba troszkę przedobrzył.

62

Miałem sen, piękny sen. Arda Turan pięknie na jeden kontakt z Messim w środku boiska, podanie na wolne pole do Neymara ten mija Ramosa niczym Ronaldinho za dawnych lat i pokonuje mierzonym strzałem bramkarza Realu. Na tablicy pojawia się magiczne 5 do 0. Ah byłoby pięknie

1

Miał objawienie. Zobaczył że Barca wygrywa wszystko w tym sezonie.
Przeląkł się chłopina bo widział kolejny półfinał przeciwko Enrique :)

0

Dokładnie. Pamiętajmy że w naszej kadrze zmian względem poprzedniego sezonu nie ma specjalnie dużych (no jedynie brak Xaviego), więc o zgranie zespołu nie powinno być aż tak ciężko.

0

Z całego tekstu zgadzam się w 100% ze stwierdzeniem że Messi nie jest najlepszym wyborem jeśli chodzi o kapitana drużyny ponieważ mimo swojego piłkarskiego geniuszu wydaje mi się że jest on osobą zbyt cichą, za mało ekspresyjną.

3

Zmiany na osłabienie #TataTaktyk

0

To zagrali do przodu :)

2

Argentyna prowadząc zwiększa siłę ofensywną. Ciekawe jak na tym wyjdą.

0

Można się było spodziewać. Dzięki za odp.

0

Pytanie do tych co oglądali prezentacje. Był ktoś na trybunach czy raczej pustawo?

1

Patrząc na ten filmik to my chyba nie tego Douglasa kupiliśmy ;)

0

Gdzieś czytałem o planie przemeblowania w BBC. Ponoć Ronaldo miałby powędrować na 9. Bale na lewe skrzydło a na prawą stronę ktoś nowy. Myślę że ma to jakiś sens pytanie czy dojdzie do tego i jeśli tak czy to wszystko zatrybi. Ronaldo wiecznie w polu karnym to pewne jedenstki co mecz :)

0

Za wyjątkiem punktu 2 wszystko się zgadza.

2

Jak spojrzymy na statystyki to okazuje się że ma tylko jedną asystę mniej. :)

0

Jestem ciekaw pojedynków Suareza z Evrą. Może być wesoło.

2

Taki słodko gorzki dwumecz, całe szczęście zakończony naszym awansem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?