MrSuicide
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niektórzy odpalają po 30 i to jest chyba ten przypadek.
0
Krycha w realu to dla mnie konflikt interesów ( Barcelona, puchary, real) jedno trzeba wykreślić ;)
Chyba że kierunek Włoski o którym zapomniałem.
0
Wydaje się że tylko Pan numer 2 jest nie do ruszenia na razie a z wyżej wymienionych Veratti wydaje się najlepszą opcją.
0
Kurcze z jednej strony wzmocnienie dla Barcelony, jednak nie widzę szans w walce z Busquetsem a Grzegorzowi życzę jak najwięcej minut i dobrej gry. Myślę że powinien zostać w Sevilli do końca tego sezonu i wtedy kto wie, przy dobrej grze może kierunek Anglia.
2
The Special Out
0
Hulk to dla mnie idealny przykład zmarnowania sobie kariery przez pogoń za pieniądzem.
2
Ok racja w całym tym natłoku kar, zakazów i wałków jakie wychodzą w ostatnim czasie związanych z Barceloną zarówno pośrednio jak i bezpośrednio zapomniałem o tym prawie z 2010 roku. Dzięki za naprowadzenie na sprawę popis1.
2
Troszke się już pogubiłem. Jaki jest powód że zawodnicy z Europy nie mogli grać dla naszego klubu? Konkretnie chodzi o tych Holendrów i Francuza. Czy te kary nie miały dotyczyć zawodników spoza Europy?
1
Zwykła kurtuazja.
0
Oraz obecnie Busquets zjada Ivana jako kreator gry a Mascherano jest lepszy w defensywie od chorwata, o Roberto chyba nie muszę pisać czemu w pierwszym składzie.
0
Zawiesił się system
19
Strona realu powinna służyć jako ciekawostka dla młodych ludzi jak wyglądał internet na przełomie wieków :)
0
co jakieś 15 do 20 minut wywala komunikat o zbyt wielu widzach
1
Ktoś chyba troszkę przedobrzył.
62
Miałem sen, piękny sen. Arda Turan pięknie na jeden kontakt z Messim w środku boiska, podanie na wolne pole do Neymara ten mija Ramosa niczym Ronaldinho za dawnych lat i pokonuje mierzonym strzałem bramkarza Realu. Na tablicy pojawia się magiczne 5 do 0. Ah byłoby pięknie
1
Miał objawienie. Zobaczył że Barca wygrywa wszystko w tym sezonie.
Przeląkł się chłopina bo widział kolejny półfinał przeciwko Enrique :)
31
http://static.fangol.pl/content/f/8/8/f8883f3a577fbb81fb624d4c8b93a70f-full.gif
Co porobił
0
Dokładnie. Pamiętajmy że w naszej kadrze zmian względem poprzedniego sezonu nie ma specjalnie dużych (no jedynie brak Xaviego), więc o zgranie zespołu nie powinno być aż tak ciężko.
0
Z całego tekstu zgadzam się w 100% ze stwierdzeniem że Messi nie jest najlepszym wyborem jeśli chodzi o kapitana drużyny ponieważ mimo swojego piłkarskiego geniuszu wydaje mi się że jest on osobą zbyt cichą, za mało ekspresyjną.
3
Zmiany na osłabienie #TataTaktyk
0
To zagrali do przodu :)
2
Argentyna prowadząc zwiększa siłę ofensywną. Ciekawe jak na tym wyjdą.
0
Można się było spodziewać. Dzięki za odp.
0
Pytanie do tych co oglądali prezentacje. Był ktoś na trybunach czy raczej pustawo?
1
Patrząc na ten filmik to my chyba nie tego Douglasa kupiliśmy ;)
0
Gdzieś czytałem o planie przemeblowania w BBC. Ponoć Ronaldo miałby powędrować na 9. Bale na lewe skrzydło a na prawą stronę ktoś nowy. Myślę że ma to jakiś sens pytanie czy dojdzie do tego i jeśli tak czy to wszystko zatrybi. Ronaldo wiecznie w polu karnym to pewne jedenstki co mecz :)
0
Za wyjątkiem punktu 2 wszystko się zgadza.
2
Jak spojrzymy na statystyki to okazuje się że ma tylko jedną asystę mniej. :)
0
Jestem ciekaw pojedynków Suareza z Evrą. Może być wesoło.
2
Taki słodko gorzki dwumecz, całe szczęście zakończony naszym awansem.